Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33793000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-008360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкло лабораторне, Предметне, Шліфоване, розмір: 26x76 мм, Товщина: 1 мм, з полем для запису, Адгезивне покриття
Оголошено2 вер. 14:35
Прийом пропозицій2 вер. 14:35 – 7 вер. 14:30 -
ID: UA-2026-08-31-007585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСкляний посуд лабораторного призначення
Оголошено31 серп. 15:00
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний скляний посуд
Оголошено31 серп. 12:39
Прийом пропозицій31 серп. 12:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-002993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКолба Енглера 125 мл
Оголошено26 серп. 10:51
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-010000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Скляний посуд лабораторного призначення)
Оголошено19 серп. 15:28
Прийом пропозицій19 серп. 15:28 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-011805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 - 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Чашка Петрі 90 мм стерильна без вентиляційних отворів)
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляний посуд лабораторного призначення
Очікувана вартість20 095,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-715_33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Лабораторний посуд в асортименті)
Оголошено24 серп. 14:15
Прийом пропозицій24 серп. 14:15 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 906,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-000848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторний посуд
Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Номенклатура 33793000-5 — Скляний посуд лабораторного призначення) Посуд лабораторного призначення
Оголошено21 серп. 11:23
Прийом пропозицій25 серп. 12:00 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість287 128,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-002721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкло предметне 25,4 х 76,2 з шліфованими гранями MS7101
Оголошено21 серп. 10:40
Прийом пропозицій21 серп. 10:40 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 345,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-20-006700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛабораторне приладдя
Оголошено20 серп. 13:30
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість650,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-006660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкло лабораторне, Покривне, Не шліфоване, розмір: 24x50 мм, Товщина: 0, 13 мм, без поля для запису, Без покриття
Оголошено20 серп. 13:29
Прийом пропозицій20 серп. 13:29 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість1 962,61 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-19-007261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначення
Очікувана вартість699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляний посуд лабораторного призначення
Очікувана вартість48 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляний посуд лабораторного призначення.
Очікувана вартість711,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПіпетки Пастера і скельця для відділу тканинного типування лабораторії медичної генетики ЦГДКІ (код ДК 021:2015 – 33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення)
Оголошено18 серп. 11:26
Прийом пропозицій18 серп. 11:26 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 985,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-000122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло предметне
Очікувана вартість7 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкло лабораторне
Оголошено13 серп. 11:53
Прийом пропозицій13 серп. 11:53 – 20 серп. 11:44Очікувана вартість1 495,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-007660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Покривне скло 24х24, 100шт/пак - 90пак; Покривне скло 24х50, 100шт/пак - 60пак; Скло предметне з шліфованими краями, з полем для запису з одного боку білого кольору, кут90', 50шт/пак - 240 пак)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість27 381,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro