Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33790000-4»
-
ID: UA-2026-09-03-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПредметні скельця фоточутливі, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro )/w0503900201-мікроскопічні слайди; Предметні скельця для цитологічних зразків, НК 024:2023/031:2024: 57925 предметне скло/слайд для мікроскопії ivd (діагностика in vitro
)/w0503900201-мікроскопічні слайди;Покривне скло 24×50мм, НК 024:2023/031:2024: 15687 покривне скло/w0503900202 - покривне скло для мікроскопічних слайдів Оголошено3 вер. 15:07
Прийом пропозицій3 вер. 15:07 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПредметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа)
Оголошено3 вер. 14:34
Прийом пропозицій3 вер. 14:34 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкло лабораторне, Предметне, Шліфоване, розмір: 25,4x76,2 мм, Товщина: 1 мм, без поля для запису, Без покриття
Оголошено3 вер. 14:21
Прийом пропозицій3 вер. 14:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
Оголошено2 вер. 22:18
Прийом пропозицій2 вер. 22:18 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСкло лабораторне, Предметне, Шліфоване, розмір: 26x76 мм, Товщина: 1 мм, з полем для запису, Адгезивне покриття
Оголошено2 вер. 14:35
Прийом пропозицій2 вер. 14:35 – 7 вер. 14:30 -
ID: UA-2026-09-01-005074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПіпетка Пастера стерильна 3 мл 160х7 мм, з градуюванняv з Поліетилену
Оголошено1 вер. 13:25
Прийом пропозицій1 вер. 13:25 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-000906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛабораторний посуд (чашки Петрі, піпетки Пастера)
Оголошено1 вер. 09:45
Прийом пропозицій1 вер. 09:45 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСкляний посуд лабораторного призначення
Оголошено31 серп. 15:00
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний скляний посуд
Оголошено31 серп. 12:39
Прийом пропозицій31 серп. 12:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Мікробюретка з прямим краном для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ")
Оголошено26 серп. 17:17
Прийом пропозицій26 серп. 17:17 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-015065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
Очікувана вартість9 935,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект посуду та пристосувань для проведення лабораторних робіт
Очікувана вартість97 824,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКювета КФК "МlСRОmеd"
Очікувана вартість2 268,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення НУШ (набір колб конічних типу КН (50;100;250;1000мл), набір колб круглодонних типу Кн (50;100;250;500;1000мл), набір колб плоскодонних типу П (50;100;250;500;1000м.),палочки скляні, чашка Петрі , Штатив
лабораторний біологічний, Набір бутлів для розчинів реактивів світле скло (100;250;500;100мл., набір бутлів для розчинів реактивів світле скло (100;250;500;100мл., спиртівки, набір високих стаканів зі шкалою (50;100;150;250;400;600;800;1000мл, набір ціліндрів мірних з носиком (25; 50; 100;250;500;500;1000мл, Колба Бунзена(250:500мл) Очікувана вартість31 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Чашка Петрі скляна діаметр 100 мм боросилікатне скло 3.3, Циліндр мірний, скляний, з носиком ГОСТ 50 мл (скляна основа), Скло предметне зі зрізаними, шліфованими краями, кут 90°, 50 шт/пак, Покривне скло
24×24 мм, 100 шт/пак, Піпетка Пастера «Альбамед» 3 мл 160 мм, стерильні 1 шт./пак, Піпетка Пастера скл. (кор.250шт.L=230мм)) Очікувана вартість61 654,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипосуд лабораторного призначення
Очікувана вартість96 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипосуд лабораторний
Очікувана вартість6 330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд лабораторного призначення (колба Labexpert, КН-2-250-50, воронка лабораторна ТС Labexpert В-100-150)
Ім'я:Тетяна БоришполецьE-mail: [email protected] Телефон: +380617874968 Веб сайт: ЄДРПОУ:01038818Очікувана вартість1 501,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПробірка скляна П1 16х150мм.- 200шт. (ДК 021:2015:33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення).(ФОП Грига М.В. Договір № 54-26 від 18.08.2026р.).
Очікувана вартість580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Скло предметне)
Очікувана вартість5 109,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro