Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33770000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-012442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля серветок знепилених з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено31 серп. 18:46
Прийом пропозицій31 серп. 18:46 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-006105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові стаканчики
Очікувана вартість1 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладки гігієнічні
Очікувана вартість10 117,31 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові вироби
Ім'я:Ігор СкалозубE-mail: [email protected] Телефон: +380442558465, +380953211793 ЄДРПОУ:33551192Очікувана вартість34 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипапір санітарно-гігієнічного призначення (підгузки для дорослих)
Очікувана вартість49 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33772000-2 Одноразові паперові вироби
Очікувана вартість785,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-гігієнічні товари (рушник паперовий макулатурний)
Очікувана вартість78 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-гігієнічні товари
Очікувана вартість345,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення (прокладки гігієнічні Always ultra №10)
Очікувана вартість300,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладки гігієнічні
Очікувана вартість9 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби особистої гігієни
Очікувана вартість1 495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипаперові гігієнічні накладки на унітаз
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 33770000-8 папір санітарно-гігієнічного призначення
Очікувана вартість50 652,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення (стакан паперовий)
Очікувана вартість218,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідгузки - трусики для дорослих
Ім'я:Прудько Валентин ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380473744199 ЄДРПОУ:03189848Очікувана вартість26 680,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимундштук
Очікувана вартість13 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри
Ім'я:Макарова Ганна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677697448 Факс:+380563759043ЄДРПОУ:43877118Очікувана вартість3 654,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоматологічні нагрудник-серветки для медичних цілей ДК 021:2015-33770000-8 папір санітарно-гігієнічного призначення ( код НК 024:2023-61050 нагрудник стоматологічний)
Очікувана вартість34 056,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Очікувана вартість1 796,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення
Очікувана вартість4 228,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro