Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33730000-6»

  • ID: UA-2026-08-31-002505-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офтальмологічні вироби

    Ім'я:
    Французова Наталія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380474120072 ЄДРПОУ:
    02005496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:22

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:22 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    117 951,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Преміальний вакуумний факоемульсифікаційний комплект (код ДК 021:2015: 33730000-6 - Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи; код НК 024:2023 36108 - Набір для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока, код НК 031:2024 - A03040299 Набори для іригації, одноразові – інше)

    Ім'я:
    Блажкевич Мар'яна Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980846929 ЄДРПОУ:
    13815703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 23:54

    Прийом пропозицій
    29 серп. 23:54 – 6 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    190 654,21 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 22 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-005104-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «ДК 021:2015 – 33730000-6 - Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (код НК 024:2023 : 46741 - Офтальмологічний ніж одноразового використання)»

    Ім'я:
    Герман Анна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472544493 ЄДРПОУ:
    02005585
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 12:33

    Прийом пропозицій
    27 серп. 12:33 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    516 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 6 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009036-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офтальмологічні вироби

    Ім'я:
    Агаркова Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958732260 ЄДРПОУ:
    02004120
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:23 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    256 878,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-007413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи

    Ім'я:
    Демчук Валентина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637322451 ЄДРПОУ:
    41168224
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лінза інтраокулярна мультифокальна торична Johnson & Johnson DRT 100 + 17,0д НК 031:2024-Р0301 Інтраокулярні лінзи (IOL)

    Ім'я:
    Соловей Лілія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380634938466 ЄДРПОУ:
    14321920
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 35110000-8 - "Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання"; 33730000-6 - "Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи"; 18440000-5 - "Капелюхи та головні убори" Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Щубка Крістіна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577009194 ЄДРПОУ:
    14321742
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Окуляри захисні Фалькон прозорі СИЛА , Окуляри захисні Еверест прозорі СИЛА

    Ім'я:
    Костянтин ДОЛИНСЬКИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502116130 ЄДРПОУ:
    32599207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    259,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офтальмологічні вироби (Таблиця для перевірки зору Сінцева, таблиця для перевірки зору Дитяча)

    Ім'я:
    Канічковська Леся Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662251882 ЄДРПОУ:
    42241755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005208-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Окуляри захисні PREMIUM AS/NZ1337-PC. прозорі

    Ім'я:
    Любов Мошора
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678847970 ЄДРПОУ:
    20790524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    280,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-009641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Окуляри з пінопластовою вставкою, жовті

    Ім'я:
    Шестак Неля Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312647264 Факс:
    +380312647264
    Веб сайт:
    https://zk.court.gov.ua/tu07/
    ЄДРПОУ:
    26213408
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апарат Ротта для перевірки зору АР-1

    Ім'я:
    Ірина Василівна Любарцева
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675650261, +380567943510 Веб сайт:
    https://tsentr11.pmsd.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    37899757
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 290,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    «ДК 021:2015: ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (НК:024:2023: 42839 - Кільце капсульне стяжне)»

    Ім'я:
    Баранов Олег
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472360855 ЄДРПОУ:
    02005585
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:29

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:29 – 31 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    35 046,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-26-001630-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Окуляри

    Ім'я:
    Рядняна Людмила Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969739483 ЄДРПОУ:
    00204033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    86 532,12 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009119-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вироби медичного призначення, ДК 021:2015 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи

    Ім'я:
    Лимар Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968469897 ЄДРПОУ:
    01999810
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:58

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:58 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    41 121,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-25-002306-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (Лінза діагностична, оправа пробна)

    Ім'я:
    Оксана Конюхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380565878909 ЄДРПОУ:
    01987913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-000766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Витратні матеріали для проведення оперативних втручань при офтальмологічних захворюваннях (код ДК 021:2015: 33730000-6 - Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи; код НК 021:2023 16069 - Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією, 47726 - Картридж для введення інтраокулярної лінзи, 46741 … - Офтальмологічний ніж одноразового використання, 46741 - Офтальмологічний ніж одноразового використання, 37207 - Рідина для іригації під час проведення хірургічної/медичної процедури, 45180 - Очний барвник, 46741 - Офтальмологічний ніж одноразового використання, 35907 - Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний, 35907 - Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний, 35907 - Матеріал для заміщення водянистої вологи/рідини склоподібного тіла ока інтраопераційний, 42839 - Кільце капсульне стяжне, 46705 - Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування, 46697 - Хірургічне офтальмологічне простирадло, 13704 - Офтальмологічна губка)

    Ім'я:
    Блажкевич Мар'яна Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980846929 ЄДРПОУ:
    13815703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:32

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:32 – 3 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    1 023 700,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-25-000733-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи

    ЄДРПОУ:
    07732858
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Набір офтальмологічних пробних окулярних лінз ДК 021:2015 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи; Офтальмоскоп ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

    Ім'я:
    Олена ЦУРКАН
    E-mail: [email protected] Телефон: +380485921286 ЄДРПОУ:
    01998727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 655,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-003655-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Скло для маски зварювальної

    Ім'я:
    Бабак Павло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665301836 ЄДРПОУ:
    03352935
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 345 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro