Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33711810-8»
-
ID: UA-2026-08-21-003265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило туалетне, шампунь, губка банна, станки для гоління, крем для гоління, крем після гоління
Очікувана вартість2 079,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Антиперспірант 50мл роликовий, зубна щітка, крем для бриття 65г АРКО, мило, одеколон, шампунь 1000г)
Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь,піна для гоління
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило господарське «Щедро» 200г, зубна паста «Саніно» 63 гр., шампунь aro/трави 1л, мило туалетне «Ганна» 75 гр., крем для гоління «Арко» 65 гр., мило рідке 5 л, одеколон «Тет-А-Тет» 80 мл
Очікувана вартість19 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Пінка для волосся 225мл, лак для волосся Леда 1л, зубна паста, зубна щітка, крем для бриття 65г АРКО, мило туалетне, одеколон, шампунь 1000г, щітка утюжок)
Очікувана вартість6 984,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (мило, піна для гоління)
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість1 777,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасоби особистої гігієни за кодом ДК 021:2015:33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Очікувана вартість6 011,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби гігієни, ДК 021-2015 код 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Оголошено18 трав. 13:51
Прийом пропозицій18 трав. 13:51 – 26 трав. 13:54Очікувана вартість188 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-005897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило туалетне, шампунь, крем для гоління, станки для гоління
Очікувана вартість1 231,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-001827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи ( крем для бриття )
Ім'я:Дрина Раїса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956538764 Факс:+380337995245ЄДРПОУ:03188180Очікувана вартість4 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-000162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби особистої гігієни
Оголошено31 бер. 08:29
Прийом пропозицій31 бер. 08:29 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість662 038,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби гігієни (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість6 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-005966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Оголошено5 бер. 12:01
Прийом пропозицій5 бер. 12:01 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість207 450,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-009518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило господарське «Щедро» 0,2 кг, Мило туал. «Fax» 60 г, Одеколон «Консул» 80 мл, Крем для гоління «Арко» 65 г, Помазок для гоління, Зубна щітка
Очікувана вартість11 951,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-011260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Мило туалетне, шампунь, зубна паста, зубна щітка, піна для бриття)
Ім'я:Бучковський Андрій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380979291232 Факс:+380323865747ЄДРПОУ:03188949Очікувана вартість78 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-005842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби гігієни
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-005502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарфуми, засоби гігієни та презервативи (Крем для гоління; Крем після гоління; Зубна паста; Помазок для гоління; Шампунь для волосся; Туалетна вода для чоловіків)
Оголошено24 лют. 14:15
Прийом пропозицій24 лют. 14:15 – 4 бер. 08:00Очікувана вартість47 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-002382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило туалетне, серветки вологі, крем для гоління
Очікувана вартість915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-004551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарфуми, засоби гігієни та презервативи(крем для гоління,зубна паста,шампунь,мило,одеколон)
Очікувана вартість58 017,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-004317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь, крем для гоління, одеколон, зубна щітка, зубна паста
Очікувана вартість93 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro