Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33711800-5»
-
ID: UA-2026-08-21-003265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило туалетне, шампунь, губка банна, станки для гоління, крем для гоління, крем після гоління
Очікувана вартість2 079,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Антиперспірант 50мл роликовий, зубна щітка, крем для бриття 65г АРКО, мило, одеколон, шампунь 1000г)
Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь,піна для гоління
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило господарське «Щедро» 200г, зубна паста «Саніно» 63 гр., шампунь aro/трави 1л, мило туалетне «Ганна» 75 гр., крем для гоління «Арко» 65 гр., мило рідке 5 л, одеколон «Тет-А-Тет» 80 мл
Очікувана вартість19 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Пінка для волосся 225мл, лак для волосся Леда 1л, зубна паста, зубна щітка, крем для бриття 65г АРКО, мило туалетне, одеколон, шампунь 1000г, щітка утюжок)
Очікувана вартість6 984,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (мило, піна для гоління)
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість1 777,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-008989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубна паста, станки для гоління, шампунь
Очікувана вартість697,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарфуми, засоби гігієни та презервативи
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасоби особистої гігієни за кодом ДК 021:2015:33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Очікувана вартість6 011,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби гігієни, ДК 021-2015 код 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Оголошено18 трав. 13:51
Прийом пропозицій18 трав. 13:51 – 26 трав. 13:54Очікувана вартість188 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-005897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило туалетне, шампунь, крем для гоління, станки для гоління
Очікувана вартість1 231,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-003025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для гоління
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-001827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи ( крем для бриття )
Ім'я:Дрина Раїса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956538764 Факс:+380337995245ЄДРПОУ:03188180Очікувана вартість4 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-000162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби особистої гігієни
Оголошено31 бер. 08:29
Прийом пропозицій31 бер. 08:29 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість662 038,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-000805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіна для гоління
Очікувана вартість1 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-012695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубна щітка, станки для гоління одноразові (33710000-0 "Парфуми,засоби гігієни та презервативи")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість5 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби гігієни (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість6 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-004456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-046; 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Мініпарфумерія)
Оголошено20 бер. 11:16
Прийом пропозицій20 бер. 11:16 – 28 бер. 10:00Очікувана вартість303 032,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-19-003637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь,піна для гоління
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-005966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Оголошено5 бер. 12:01
Прийом пропозицій5 бер. 12:01 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість207 450,00 грн
з ПДВЗавершена