Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33711600-3»
-
ID: UA-2026-08-27-011776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби догляду та гігієни службових собак
Оголошено27 серп. 16:53
Прийом пропозицій27 серп. 16:53 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-007183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь для волосся
Очікувана вартість73 191,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампуні
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби гігієни та засоби догляду за ротовою порожниною
Очікувана вартість8 693,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГребінець ZAUBER
Очікувана вартість190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило, шампунь
Очікувана вартість1 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь для волосся 1л
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило туалетне, шампунь, губка банна, станки для гоління, крем для гоління, крем після гоління
Очікувана вартість2 079,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишампунь
Ім'я:Татарінова Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380962299453 ЄДРПОУ:37886732Очікувана вартість3 166,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямигігієнічні засоби, Код за ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Ім'я:Наталія ОбуховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380636762278 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188381Оголошено17 серп. 14:15
Прийом пропозицій17 серп. 14:15 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість187 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-006887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь для волосся Pantene Pro-V Аква Лайт 400 мл, Шампунь-гель для душу чоловічий 3в1 OLD SPICE Epic legend 400 мл
Очікувана вартість313,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБілий спрей для волосся Kriolan, 150 мл (відтінок D20); Золотий спрей для волосся Kriolan, 150 мл (відтінок D23); Білий рідкий аквагрим Mehron Liquid Makeup, 130 мл (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість18 266,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Антиперспірант 50мл роликовий, зубна щітка, крем для бриття 65г АРКО, мило, одеколон, шампунь 1000г)
Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь
Очікувана вартість570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь, ватні палички
Ім'я:Трифанова Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380614144010 Факс:+380614144010ЄДРПОУ:25214831Очікувана вартість284,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь,піна для гоління
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШИНЬЙОН штучне волосся СР001+10СМ Viola; ШИНЬЙОН штучне волосся RY602 Hairin Heaven; ПЕРУКА штучне волосся CXD756G Hairin Heaven; ШИНЬЙОН штучне волосся JC902B Euro Beauty (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість13 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигігієнічні засоби, Код за ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Очікувана вартість58 394,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило господарське «Щедро» 200г, зубна паста «Саніно» 63 гр., шампунь aro/трави 1л, мило туалетне «Ганна» 75 гр., крем для гоління «Арко» 65 гр., мило рідке 5 л, одеколон «Тет-А-Тет» 80 мл
Очікувана вартість19 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПередача у власність товар: набір для волосся O'Shy Sntense Argan & Marula Oil: шампунь, кондиціонер, маска.
Ім'я:Надія КривопишаE-mail: [email protected] Телефон: +380932632037, +380462678608 ЄДРПОУ:26351151Очікувана вартість50 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro