Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33711430-0»
-
ID: UA-2026-08-26-001377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (господарчі товари)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість519,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагрудники, 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-гігієнічні засоби (засоби для прибирання)
Очікувана вартість1 023,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисерветки гігієнічні ( в банках)
Очікувана вартість19 968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки вологі антибактеріальні 120 шт
Очікувана вартість72,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (вологі серветки антибактериальні)
Очікувана вартість87,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки вологі 120шт
Очікувана вартість83,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові гігієнічні серветки
Ім'я:Мудь Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382672445 Факс:+380382672445ЄДРПОУ:21312761Очікувана вартість49 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагрудники (серветки), 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:33711430-0 одноразові гігієнічні серветки
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-003235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-гігієнічні товари для населення громади
Очікувана вартість17 534,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-010682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові гігієнічні серветки
Очікувана вартість448,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарфуми, засоби гігієни та презервативи (вологі серветки, рідке мило для рук 5 л для Вижницької філії Чернівецького обласного центру зайнятості)
Очікувана вартість920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-14-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисерветки вологі (ДК 021:2015 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Очікувана вартість1 245,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-010953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагрудники, 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-000016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки вологі (120 шт) (ДК 021:2015 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Очікувана вартість3 113,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарфуми, засоби гігієни та презервативи
Оголошено8 черв. 15:39
Прийом пропозицій8 черв. 15:39 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-005663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для психосоціальної підтримки (індивідуальна, групова робота, майстер - класи, розважальні заходи, групи взаємопідтримки) для ведення випадків для найбільш вразливих категорій сімей з дітьми, включно із реагування на обстріли, через Службу підтримки сімей з дітьми Дніпровського міського
центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро» Очікувана вартість580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-008711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби особистої гігієни (вологі серветки)
Очікувана вартість8 251,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-006528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисерветки вологі
Очікувана вартість67,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro