Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33711400-1»
-
ID: UA-2026-08-31-006546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасоби для волосся
Очікувана вартість783,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (господарчі товари)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість519,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагрудники, 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиватні диски, ватні палички
Очікувана вартість288,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-гігієнічні засоби (засоби для прибирання)
Очікувана вартість1 023,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33711400-1 Косметичні засоби
Очікувана вартість1 293,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисерветки гігієнічні ( в банках)
Очікувана вартість19 968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки вологі антибактеріальні 120 шт
Очікувана вартість72,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (вологі серветки антибактериальні)
Очікувана вартість87,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для перукарні (код 33710000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Конончук Світлана НикифорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:26252302Оголошено7 серп. 15:21
Прийом пропозицій7 серп. 15:21 – 15 серп. 15:00Очікувана вартість2 455,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-006548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВатні диски 100шт/уп, ME0001М
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки вологі 120шт
Очікувана вартість83,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби гігієни (емульсія-молочко для тіла, шампунь-гель для душу, шампунь-кондиціонер, крем дитячий, ватні диски, ватні палички)
Очікувана вартість50 804,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові гігієнічні серветки
Ім'я:Мудь Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382672445 Факс:+380382672445ЄДРПОУ:21312761Очікувана вартість49 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагрудники (серветки), 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-005155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКосметичні засоби
Очікувана вартість1 849,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:33711430-0 одноразові гігієнічні серветки
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-003235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСанітарно-гігієнічні товари для населення громади
Очікувана вартість17 534,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-003056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВатні палички
Ім'я:Кравченко Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544426344 ЄДРПОУ:44300885Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-010682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові гігієнічні серветки
Очікувана вартість448,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro