Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33711130-7»
-
ID: UA-2026-08-19-006632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило, одеколон, зубна паста
Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Антиперспірант 50мл роликовий, зубна щітка, крем для бриття 65г АРКО, мило, одеколон, шампунь 1000г)
Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило господарське «Щедро» 200г, зубна паста «Саніно» 63 гр., шампунь aro/трави 1л, мило туалетне «Ганна» 75 гр., крем для гоління «Арко» 65 гр., мило рідке 5 л, одеколон «Тет-А-Тет» 80 мл
Очікувана вартість19 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби особистої гігієни (Одеколон)
Очікувана вартість4 288,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (Пінка для волосся 225мл, лак для волосся Леда 1л, зубна паста, зубна щітка, крем для бриття 65г АРКО, мило туалетне, одеколон, шампунь 1000г, щітка утюжок)
Очікувана вартість6 984,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-011574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдеколон для мужчин 80мл(ДК 021:2015:33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Очікувана вартість690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасоби особистої гігієни за кодом ДК 021:2015:33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Очікувана вартість6 011,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби гігієни, ДК 021-2015 код 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Оголошено18 трав. 13:51
Прийом пропозицій18 трав. 13:51 – 26 трав. 13:54Очікувана вартість188 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-000162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби особистої гігієни
Оголошено31 бер. 08:29
Прийом пропозицій31 бер. 08:29 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість662 038,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-011235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдеколон для чоловіків; Паста зубна; Мило туалетне; Мило господарське; Мило рідке
Очікувана вартість98 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-006700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГель для душу, одеколон
Очікувана вартість23 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-005966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Оголошено5 бер. 12:01
Прийом пропозицій5 бер. 12:01 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість207 450,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-009518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило господарське «Щедро» 0,2 кг, Мило туал. «Fax» 60 г, Одеколон «Консул» 80 мл, Крем для гоління «Арко» 65 г, Помазок для гоління, Зубна щітка
Очікувана вартість11 951,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-013056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиодеколон, зубні щітки, мочалки банні
Ім'я:Дрина Раїса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956538764 Факс:+380337995245ЄДРПОУ:03188180Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-004551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарфуми, засоби гігієни та презервативи(крем для гоління,зубна паста,шампунь,мило,одеколон)
Очікувана вартість58 017,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-004317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь, крем для гоління, одеколон, зубна щітка, зубна паста
Очікувана вартість93 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-16-006633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдеколони
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-012185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдеколон Тет-а-тет 80мл(ДК 021:2015:33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-21-000946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило рідке 5л, Одеколон, Крем для гоління «Арко»
Очікувана вартість4 278,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-15-006629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарфуми, засоби гігієни та презервативи (Зубна паста, зубна щітка, крем для гоління, мило, одеколон)
Ім'я:Сорокопуд Ія ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332780050,+380332780051 Веб сайт: ЄДРПОУ:03562520Очікувана вартість7 782,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro