Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33711000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-008998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0364_ВО) Мило господарське
Оголошено2 вер. 14:53
Прийом пропозицій2 вер. 14:53 – 18 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-006821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМило туалетне
Оголошено2 вер. 13:40
Прийом пропозицій2 вер. 13:40 – 18 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-011776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби догляду та гігієни службових собак
Оголошено27 серп. 16:53
Прийом пропозицій27 серп. 16:53 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-011064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМило господарське кольорове, Код ДК 021:2015 (33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Оголошено27 серп. 16:22
Прийом пропозицій27 серп. 16:22 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-007929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМило господарське біле, Код ДК 021:2015 (33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)
Оголошено27 серп. 14:36
Прийом пропозицій27 серп. 14:36 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-013608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило рідке
Очікувана вартість1 113,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило рідке густе 5л DERUFFE.
Очікувана вартість2 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило
Очікувана вартість154,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило
Очікувана вартість89 006,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило господарське, Код ДК 021:2015: 33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи (33711900-6 - Мило)
Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилак для волосся
Очікувана вартість219,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило ( мило рідке )
Ім'я:Загазей Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324854264 Веб сайт: ЄДРПОУ:22400792Очікувана вартість118,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарське мило, мило рідке
Очікувана вартість24 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимило рідке для рук і тіла "Бланідас Софт"
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби декоративної косметики
Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило рідке
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило рідке, мило туалетне
Очікувана вартість1 936,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило
Очікувана вартість5 562,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМило рідке
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампунь для волосся
Очікувана вартість73 191,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro