Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33694000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-009548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – код 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 – код 33694000-1- Діагностичні засоби)
Оголошено31 серп. 16:00
Прийом пропозицій31 серп. 16:00 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-012373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні реагенти та середовища, НК 024:2023: 54758-Залізо IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ) 54547 Скринінг біологічних рідин на приховану кров ІВД, набір, хромогенний аналіз, експрес-аналіз 33354 -
Добавка для культурного середовища 58649- Поживний агар, живильне середовище IVD(діагностика in vitro 58545 Агар із сульфітом вісмуту для Salmonella spp., живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 62083 Цистеїновий триптичний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 62083 Цистеїновий триптичний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 58567 Живильне середовище для клітинної культури IVD (діагностика in vitro ) 58567 Живильне середовище для клітинної культури IVD (діагностика in vitro ) 43561 Розчин бромтимоловий синій, IVD (діагностика in vitro) 43702 Мікробіологічний реагент для визначення гіппурат- гідролази, IVD (діагностика in vitro ) 58639 Агар Мюллера-Хинтона для дослідження антимікробної чутливості, живильне середовище IVD (діагностика in vitro) 54873 Антикардіоліпін, антитіла IVD (діагностика in vitro), реагент 54547 Скринінг біологічних рідин на приховану кров ІВД, набір, хромогенний аналіз, експрес-аналіз 50831 — Бактерія Clostridium difficile, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест, експрес-аналіз54518 (Глюкоза сечі IVD)) Оголошено27 серп. 17:45
Прийом пропозицій27 серп. 17:45 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-012296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір для виявлення антитіл проти глікопротеїну gB вірусу хвороби Ауєскі у сироватці або плазмі у свиней після природнього зараження або вакцинації методом ІФА, 480 дослідження; Набір для виявлення ГМО 35S/NOS/FMV ПЛР в реальному часі з внутрішнім позитивним контролем (IPC), 96 реакцій; Набір для
виділення геномної ДНК зі зразків харчових продуктів і кормів рослинного і тваринного походження та із зразків з високим ступенем обробки, 50 колонок Оголошено27 серп. 17:35
Прийом пропозицій27 серп. 17:35 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні (33694000-1 - Діагностичні засоби)
Оголошено27 серп. 17:23
Прийом пропозицій27 серп. 17:23 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні реактиви
Ім'я:Михайляк Леся МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982273029 Факс:+380434122410ЄДРПОУ:01982488Оголошено26 серп. 16:40
Прийом пропозицій26 серп. 16:40 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 - код 33696300-8 Хімічні реактиви; 33698300-2 Пептидні речовини; 33694000-1 Діагностичні засоби)
Оголошено26 серп. 15:59
Прийом пропозицій26 серп. 15:59 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-26-007907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби)
Оголошено26 серп. 14:18
Прийом пропозицій26 серп. 14:18 – 3 вер. 00:10 -
ID: UA-2026-08-25-009074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 "Лікарські засоби різні" Діагностичні засоби: Hantavirus IgG ELISA Хантавірус, антитіла IGG ІФА (49975 Hantavirus, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ W0105040614 ХАНТАВІРУС / БУНЬЯВІРУС); Hantavirus IgM
ELISA Хантавірус, антитіла IGM ІФА (49968 Hantavirus, імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ W0105040614 ХАНТАВІРУС / БУНЬЯВІРУС); Набір реагентів для виявлення Ротавірусу 48 реакцій (50248 Ротавірус, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот W0105040506 РОТАВІРУС – NA РЕАКТИВИ); Мультиплексний набір для виявлення гострих кишкових інфекцій, 100 реакцій Shigella spp. та ентероінвазивна Esherichia coli (EIEC) (61058 Численні шлунково-кишкові патогени, нуклеїнові кислоти IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105070599 СКРИНІНГ НА ІНФЕКЦІЇ –МУЛЬТИПЛЕКСНІ АНАЛІЗИ – ІНШЕ); Набір для виявлення ПЛР хантавірусу, 100 реакцій (49964 Hantavirus, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105040514 ХАНТАВІРУС / БУНЬЯВІРУС – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для кількісного визначення ДНК вірусу гепатиту В (ВГВ, HВV) методом ПЛР у реальному часі (48306 Вірус гепатиту B, загальні антитіла до ядерного антигену IVD (діагностика in vitro), реагент/ W0105020216 ВІРУС ГЕПАТИТУ В – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для кількісного визначення РНК вірусу гепатиту C людини (ВГC, HCV) методом ЗТ-ПЛР у реальному часі (100 реакцій) (48374 Вірус гепатиту C, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105020307 ВІРУС ГЕПАТИТУ С – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для виявлення ДНК вірусу гепатиту В (ВГВ, HBV) методом ПЛР у реальному часі (100 реакцій) (48306 Вірус гепатиту B, загальні антитіла до ядерного антигену IVD (діагностика in vitro), реагент/ W0105020216 ВІРУС ГЕПАТИТУ В – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для виявлення РНК вірусів гепатиту С (ВГС, HCV) людини методом ЗТ-ПЛР у реальному часі (100 реакцій) (48374 Вірус гепатиту C, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105020307 ВІРУС ГЕПАТИТУ С – NA РЕАКТИВИ); Набір реагентів для екстракції нуклеїнових кислот РНК/ДНК) з клінічного матеріалу (100 виділень) (52521 Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro)/ W0105900101 РЕАКТИВИ ДЛЯ ЕКСТРАКЦІЇ І ПІДГОТОВКИ ДНК ТА/АБО РНК: БАКТЕРІЇ ТА/АБО ВІРУСИ); Набір реагентів для виявлення РНК ентеровірусів (61043 Численні види мікроорганізмів, пов'язані з менінгітом нуклеїнові кислоти IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105040502 ЕНТЕРОВІРУС – NA РЕАКТИВИ); Набір для якісного виявлення й диференціації РНК вірусу грипу А та РНК вірусу грипу В (47277 Вірус грипу А/В нуклеїнової кислоти IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105070503 ІНФЕКЦІЇ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ – МУЛЬТИПЛЕКСНІ NA РЕАКТИВИ); Набір реагентів для виявлення НК збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій людини: РНК коронавірусу (SARS-CoV-2), РНК вірусу грипу людини (Influenza A/B virus) та РНК (48245 Множинні респіраторні віруси, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, мультиплексний аналіз/ W0105070502 ІНШІ СКРИНІНГИ НА ІНФЕКЦІЇ – МУЛЬТИПЛЕКСНІ NA РЕАКТИВИ). Оголошено25 серп. 15:02
Прийом пропозицій25 серп. 15:02 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість235 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-004440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні препарати (мастидин)
Ім'я:Шаравара Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380970698143 ЄДРПОУ:00691441Очікувана вартість2 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Ділюент для MYTHIC 22 (НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи; НК 031:2024 W0103010105 - CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ
ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Лізуючий реагент (НК 024:2023 61165 - Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0103010105 - CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Очищуючий розчин для MYTHIC 22 (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0103010105 - CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Контроль гематологічний MYT-5D (НК 024:2023 55866 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024 W0103010503 - БАГАТОРІВНЕВІ РЕФЕРЕНТНІ ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКІВ КРОВІ); Калібратор гематологічний MYT-CAL (НК 024:2023 55865 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), калібратор; НК 031:2024 W01030105 - КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ); Ділюент Diatro Dil-DIFF (НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи; НК 031:2024 W0103010105 - CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Лізуючий реагент Diatro Lyse-DIFF (НК 024:2023 61165 - Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0103010105 - CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Очищуючий розчин Diatro Cleaner (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0103010105 - CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Промивний розчин Diatro Hypoclean (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0103010105 - CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ); Контроль гематологічний Diacon 3 норма (НК 024:2023 55866 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024 W0103010501 - НОРМАЛЬНІ ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКІВ КРОВІ); Сечовина (НК 024:2023 53587 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010204 - СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ); Креатинін (НК 024:2023 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010207 - КРЕАТИНІН); Аланінамінотрансфераза (НК 024:2023 52924 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010103 - АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕРАЗА); Аспартатамінотрансфераза (НК 024:2023 52954 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010110 - АСПАРТАТАМІНОТРАНСФЕРАЗА); Білірубін загальний (НК 024:2023 53230 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010203 - БІЛІРУБІН); Білірубін прямий (НК 024:2023 53232 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010203 - БІЛІРУБІН); Гама-глутамілтрансфераза (НК 024:2023 53027 - Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010116 - ГАММА ГЛУТАМІЛТРАНСФЕРАЗА); Фосфатаза лужна (НК 024:2023 52928 - Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010105 - ЛУЖНА ФОСФАТАЗА – ЗАГАЛЬНА); Фосфор (НК 024:2023 59123 - Неорганічний фосфат (PO43-) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010307 - НЕОРГАНІЧНИЙ ФОСФАТ / ФОСФОР); Магній (НК 024:2023 46795 - Магній (Mg2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010306 - МАГНІЙ); Холестерин (НК 024:2023 53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010205 - ХОЛЕСТЕРИН); Холестерин ліпопротеїну високої густини прямий (НК 024:2023 53391 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010215 - ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ); Холестерин ліпопротеїну низької густини прямий (НК 024:2023 53395 - Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010221 - ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇДІВ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, ВКЛЮЧНО З SD-LDL); Тригліцериди (НК 024:2023 53460 - Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010231 - ТРИГЛІЦЕРИДИ); Загальний білок (НК 024:2023 53985 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, ферментна спектрофотометрія; НК 031:2024 W01010230 - ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК); Альбумін (НК 024:2023 53597 - Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010201 -АЛЬБУМІН (КХ)); Залізо (НК 024:2023 54757 - Залізо IVD (діагностика in vitro), набір, ферментна спектрофотометрія; НК 031:2024 W01010216 - ЗАЛІЗО (КХ)); Сечова кислота (НК 024:2023 53583 - Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010232 - СЕЧОВА КИСЛОТА); Лактат-дегідрогеназа (НК 024:2023 53072 - Загальна лактатдегідрогеназа IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 031:2024 W01010120 - ЛАКТАТДЕГІДРОГЕНАЗА P (LDH - P --> L)); Концентрований детергент В (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201010185 - ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Сироватка ЛН (НК 024:2023 47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024 W01010501 - МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ)); Сироватка ЛП (НК 024:2023 47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024 W01010501 - МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ); Мультикалібратор рівень 2 (НК 024:2023 47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; НК 031:2024 W0101050301 - КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)); Електролітний реагент DS-I (No.3) (Стандарт А, Стандарт B) (НК 024:2023 52861 - Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024 W0201040285 - СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Депротеїнізуючий розчин (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201040285 - СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Очищуючий розчин (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201040285 - СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Кислотний промивний розчин (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201010185 - ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Лужний промивний розчин (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201010185 - ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Промивний розчин (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201010185 - ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Фарбник по Романовському (НК 024:2023 44946 - Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір; НК 031:2024 W0103010302 - БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ); Фарбник-фіксатор по Май-Грюнвальд (НК 024:2023 42959 - Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0104010804 -БАРВНИКИ); Тест-смужка Ацетонтест (НК 024:2023 54519 - Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024 W01010901 - БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ / КАСЕТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ); Тест-смужка Глюкотест (НК 024:2023 54518 - Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024 W0101060101 - ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ ГЛЮКОЗИ); Імерсійна олія для мікроскопії (НК 024:2023 43550 - Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0202050385 - ЛАБОРАТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МІКРОСКОПІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Серцевий тропонін І (cTnI), тестовий набір (імунофлуоресценція) (НК 024:2023 54010 - Тропонін I IVD (діагностика in vitro), набір, флюоресцентний імуноаналіз; НК 031:2024 W0102160703 - ТРОПОНІН І/Т – ШВИДКІ ТЕСТИ І ТЕСТИ НА МІСЦІ); Д-димер, тестовий набір (імунофлуоресценція) (НК 024:2023 61389 - D-димер IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз; НК 031:2024 W0103020803 - D-ДИМЕР – ШВИДКІ ТЕСТИ І ТЕСТИ НА МІСЦІ); С-реактивний білок високочутливий (вч-СРБ), тестовий набір (імунофлуоресценція) (НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлуоресцентний аналіз; НК 031:2024 W01021308 - ВИСОКОЧУТЛИВИЙ С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК); Прокальцитонін, тестовий набір (імунофлуоресценція) (НК 024:2023 54313 - Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; НК 031:2024 W0102069013 - ПРОКАЛЬЦИТОНІН); Кальцію хлорид 0.025М Dia-CaCl2 (НК 024:2023 30593 - Кальцію хлорид. Реагент для аналізування утворення згустку IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0103020901 - ХЛОРИД КАЛЬЦІЮ); Реагент для промивання Dia-SORB (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0202020185 - КОАГУЛОМЕТРИ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Протромбіновий час, сухий Dia-PT 10 (НК 024:2023 30591 - Набір реагентів для вимірювання протромбінового часу (ПЧ) IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W01030201 - ЗАГАЛЬНІ АНАЛІЗИ НА ЗСІДАННЯ КРОВІ); Фібриноген Dia-FIB (НК 024:2023 55997 - Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; НК 031:2024 W0103020201 - АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І)); АЧТЧ, сухий Dia-PTT (НК 024:2023 55981 - Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; НК 031:2024 W0103020102 - АКТИВОВАНИЙ ЧАСТКОВИЙ ТРОМБОПЛАСТИНОВИЙ ЧАС); Контрольна плазма Dia-ControL I-II (НК 024:2023 55996 - Численні чинники зсідання IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; НК 031:2024 W0103020702 - КОНТРОЛЬНА ПЛАЗМА ДЛЯ ГЕМОСТАЗУ); Реагент для промивання Coag Cleaner (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0202020185 - КОАГУЛОМЕТРИ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Реагент для промивання Diaclean-SYS (НК 024:2023 63377 - Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0202020185 - КОАГУЛОМЕТРИ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); RPR Carbon 500 (атикардіоліпіновий тест) (НК 024:2023 51819 - Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації; НК 031:2024 W0105010304 - АНТИТІЛА IGМ ДО СИФІЛІСУ); Чіп сенсор тип II для Глюкози (НК 024:2023 53305 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, йон-селективні електроди; НК 031:2024 W0101070202 - ГЛЮКОЗА – ЕЛЕКТРОДИ); ReadyCon патологічна Тестовий розчин для глюкози та лактату (НК 024:2023 30213 - Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024 W0101050399 - КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ) – ІНШЕ); ReadyCon нормальна Тестовий розчин для глюкози та лактату (НК 024:2023 30213 - Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; НК 031:2024 W0101050399 - КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ) – ІНШЕ); МУЛЬТИСТАНДАРТ 12 ммоль/л (НК 024:2023 47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; НК 031:2024 W0101050399 - КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ) – ІНШЕ)) Оголошено21 серп. 11:38
Прийом пропозицій21 серп. 11:38 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість1 891 550,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-000890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичні набори ( сироватка крові кроля)
Оголошено21 серп. 09:27
Прийом пропозицій21 серп. 09:27 – 29 серп. 09:25Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (33694000-1 - Діагностичні засоби)
Оголошено20 серп. 10:50
Прийом пропозицій20 серп. 10:50 – 28 серп. 10:52Очікувана вартість30 099,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичні засоби (для використання у фітосанітарній випробувальній лабораторії)
Оголошено20 серп. 10:57
Прийом пропозицій20 серп. 10:57 – 28 серп. 14:00Очікувана вартість16 064,10 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-010671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, 100 реакцій; Набір для виділення ДНК/РНК збудників хвороб тварин (50 колонок); Набір для виявлення вірусу хвороби Ньюкасла методом РЗГА
Оголошено19 серп. 15:51
Прийом пропозицій19 серп. 15:51 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість106 240,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби)
Оголошено18 серп. 15:49
Прийом пропозицій18 серп. 15:49 – 26 серп. 00:40Очікувана вартість1 804 681,62 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір для визначення хлорамфеніколу; Набір для визначення ДЕС/ Dietylstilbestrol (DES); Набір для визначення Дезоксиніваленолу; Набір для визначення Зеараленону; Набір для визначення охратоксину А; Рідкий стандарт афлатоксин В1 в ацетонітрилі; Рідкий стандарт Дезоксиніваленол (ДОН) в метанолі;
Рідкий стандарт Зеараленон в метанолі; Рідкий стандарт T-2 Токсин в ацетонітрил; Рідкий стандарт Охратоксин А в метанолі; ГЕПТАХЛОР ендо-ЕПОКСИД, аналітичний стандарт, ізомер А; альфа-ГХЦГ, аналітичний стандарт; бета-ГХЦГ (бета-1,2,3,4,5,6-ГЕКСАХЛОРЦИКЛОГЕКСАН), аналітичний стандарт; ГЕПТАХЛОР, аналітичний стандарт; АЛДРИН, аналітичний стандарт; МІДЬ, розчин Cu(NO3)2 у HNO3 0.5 моль/л 1000 мг/л Cu відповідає SRM з NIST; ПАВ-СУМІШ 4; Набір для визначення Меламіну Оголошено17 серп. 21:15
Прийом пропозицій17 серп. 21:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість468 062,94 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 "Лікарські засоби різні" Діагностичні засоби: Hantavirus IgG ELISA Хантавірус, антитіла IGG ІФА (49975 Hantavirus, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ W0105040614 ХАНТАВІРУС / БУНЬЯВІРУС); Hantavirus IgM
ELISA Хантавірус, антитіла IGM ІФА (49968 Hantavirus, імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ W0105040614 ХАНТАВІРУС / БУНЬЯВІРУС); Набір реагентів для виявлення Ротавірусу 48 реакцій (50248 Ротавірус, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот W0105040506 РОТАВІРУС – NA РЕАКТИВИ); Мультиплексний набір для виявлення гострих кишкових інфекцій, 100 реакцій Shigella spp. та ентероінвазивна Esherichia coli (EIEC) (61058 Численні шлунково-кишкові патогени, нуклеїнові кислоти IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105070599 СКРИНІНГ НА ІНФЕКЦІЇ –МУЛЬТИПЛЕКСНІ АНАЛІЗИ – ІНШЕ); Набір для виявлення ПЛР хантавірусу, 100 реакцій (49964 Hantavirus, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105040514 ХАНТАВІРУС / БУНЬЯВІРУС – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для кількісного визначення ДНК вірусу гепатиту В (ВГВ, HВV) методом ПЛР у реальному часі (48306 Вірус гепатиту B, загальні антитіла до ядерного антигену IVD (діагностика in vitro), реагент/ W0105020216 ВІРУС ГЕПАТИТУ В – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для кількісного визначення РНК вірусу гепатиту C людини (ВГC, HCV) методом ЗТ-ПЛР у реальному часі (100 реакцій) (48374 Вірус гепатиту C, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105020307 ВІРУС ГЕПАТИТУ С – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для виявлення ДНК вірусу гепатиту В (ВГВ, HBV) методом ПЛР у реальному часі (100 реакцій) (48306 Вірус гепатиту B, загальні антитіла до ядерного антигену IVD (діагностика in vitro), реагент/ W0105020216 ВІРУС ГЕПАТИТУ В – NA РЕАКТИВИ); Набір діагностичний для виявлення РНК вірусів гепатиту С (ВГС, HCV) людини методом ЗТ-ПЛР у реальному часі (100 реакцій) (48374 Вірус гепатиту C, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105020307 ВІРУС ГЕПАТИТУ С – NA РЕАКТИВИ); Набір реагентів для екстракції нуклеїнових кислот РНК/ДНК) з клінічного матеріалу (100 виділень) (52521 Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro)/ W0105900101 РЕАКТИВИ ДЛЯ ЕКСТРАКЦІЇ І ПІДГОТОВКИ ДНК ТА/АБО РНК: БАКТЕРІЇ ТА/АБО ВІРУСИ); Набір реагентів для виявлення РНК ентеровірусів (61043 Численні види мікроорганізмів, пов'язані з менінгітом нуклеїнові кислоти IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105040502 ЕНТЕРОВІРУС – NA РЕАКТИВИ); Набір для якісного виявлення й диференціації РНК вірусу грипу А та РНК вірусу грипу В (47277 Вірус грипу А/В нуклеїнової кислоти IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот/ W0105070503 ІНФЕКЦІЇ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ – МУЛЬТИПЛЕКСНІ NA РЕАКТИВИ); Набір реагентів для виявлення НК збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій людини: РНК коронавірусу (SARS-CoV-2), РНК вірусу грипу людини (Influenza A/B virus) та РНК (48245 Множинні респіраторні віруси, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, мультиплексний аналіз/ W0105070502 ІНШІ СКРИНІНГИ НА ІНФЕКЦІЇ – МУЛЬТИПЛЕКСНІ NA РЕАКТИВИ). Оголошено17 серп. 20:33
Прийом пропозицій17 серп. 20:33 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість235 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-005718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір для виявлення антитіл проти глікопротеїну gB вірусу хвороби Ауєскі у сироватці або плазмі у свиней після природнього зараження або вакцинації методом ІФА, 480 дослідження; Набір для виявлення ГМО 35S/NOS/FMV ПЛР в реальному часі з внутрішнім позитивним контролем (IPC), 96 реакцій; Набір для
виділення геномної ДНК зі зразків харчових продуктів і кормів рослинного і тваринного походження та із зразків з високим ступенем обробки, 50 колонок Оголошено17 серп. 13:10
Прийом пропозицій17 серп. 13:10 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 216,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-001164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 - код 33696300-8 Хімічні реактиви; 33698300-2 Пептидні речовини; 33694000-1 Діагностичні засоби)
Оголошено17 серп. 10:11
Прийом пропозицій17 серп. 10:11 – 25 серп. 16:21Очікувана вартість465 179,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-002446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичні засоби
Ім'я:Інна Валеріївна ЛюбомськаE-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:00702972Оголошено14 серп. 10:34
Прийом пропозицій14 серп. 10:34 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість118 500,00 грн
без ПДВЗавершена