Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33693000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-013588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено2 вер. 18:22
Прийом пропозицій2 вер. 18:22 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Оголошено31 серп. 21:43
Прийом пропозицій31 серп. 21:43 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-31-010370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 серп. 16:31
Прийом пропозицій31 серп. 16:31 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-013160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Набори для визначення чутливості до алергенів. Код НК 024:2023: 63146 - Алергеноспецифічні імуноглобулінові E (IgE), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест (IХT), експрес-аналіз; НК 031:2024: W01020299 - Медичні вироби
для діагностики in vitro - Діагностика алергії – Інше) Оголошено27 серп. 21:40
Прийом пропозицій27 серп. 21:40 – 4 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-27-012373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні реагенти та середовища, НК 024:2023: 54758-Залізо IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ) 54547 Скринінг біологічних рідин на приховану кров ІВД, набір, хромогенний аналіз, експрес-аналіз 33354 -
Добавка для культурного середовища 58649- Поживний агар, живильне середовище IVD(діагностика in vitro 58545 Агар із сульфітом вісмуту для Salmonella spp., живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 62083 Цистеїновий триптичний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 62083 Цистеїновий триптичний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ) 58567 Живильне середовище для клітинної культури IVD (діагностика in vitro ) 58567 Живильне середовище для клітинної культури IVD (діагностика in vitro ) 43561 Розчин бромтимоловий синій, IVD (діагностика in vitro) 43702 Мікробіологічний реагент для визначення гіппурат- гідролази, IVD (діагностика in vitro ) 58639 Агар Мюллера-Хинтона для дослідження антимікробної чутливості, живильне середовище IVD (діагностика in vitro) 54873 Антикардіоліпін, антитіла IVD (діагностика in vitro), реагент 54547 Скринінг біологічних рідин на приховану кров ІВД, набір, хромогенний аналіз, експрес-аналіз 50831 — Бактерія Clostridium difficile, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест, експрес-аналіз54518 (Глюкоза сечі IVD)) Оголошено27 серп. 17:45
Прийом пропозицій27 серп. 17:45 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride,
Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція). Очікувана вартість150 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33690000-3 – Лікарські засоби різні (медикаменти)
Оголошено20 серп. 14:43
Прийом пропозицій20 серп. 14:43 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 309,69 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium
citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція) Оголошено18 серп. 16:55
Прийом пропозицій18 серп. 16:55 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість125 675,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-16-000359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Ім'я:Абрамова Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474062318 Факс:+380474062157Веб сайт: ЄДРПОУ:24417845Очікувана вартість4 376,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-09-000006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза кодом ДК 021:2015:33693000-4 Інші лікарські засоби
Очікувана вартість2 764,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Самарій (153Sm) лексидронам)
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено4 серп. 21:32
Прийом пропозицій4 серп. 21:32 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість1 424 030,24 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-004537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Набори для визначення чутливості до алергенів. Код НК 024:2023: 63146 - Алергеноспецифічні імуноглобулінові E (IgE), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест (IХT), експрес-аналіз; НК 031:2024: W01020299 - Медичні вироби
для діагностики in vitro - Діагностика алергії – Інше) Оголошено31 лип. 14:51
Прийом пропозицій31 лип. 14:51 – 8 серп. 01:00Очікувана вартість40 373,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-005777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнші лікарські засоби
Очікувана вартість1 827,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість32 183,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Ім'я:Трифанова Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380614144010 Факс:+380614144010ЄДРПОУ:25214831Очікувана вартість7 715,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33693000-4 Інші лікарські засоби
Очікувана вартість15 694,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33693000-4 Інші лікарські засоби
Очікувана вартість1 550,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33693000-4 Інші лікарські засоби
Очікувана вартість33 747,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиветпрепарати
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro