Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33692500-2»
-
ID: UA-2026-08-28-000824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за ДК 021:2015 «33600000-6» Фармацевтична продукція
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість6 345,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 33600000-6-Фармацевтична продукція (Адреналін (Epinephrine), Аміаку розчин (Ammonia), Анаприлін (Propranolol), Валеріана (Valerianae radix), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Глоду настойка (Сrataegus glycosides), Дексаметозон (DEXAMETHASONE), Дротаверин (Drotaverine),
Елеутерокок екстракт (Eleutherococcus senticosus), Ібупрофен (Ibuprofen), Каптопрес (Captopril and diuretics), Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.), Цетеризин-Астрафарм (Cetirizine), Віодін (Povidone-iodine)) Ім'я:Кіянова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612247968 Факс:+380612247967Веб сайт: ЄДРПОУ:20508841Очікувана вартість1 913,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиН-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Дексаметазон р-н-1,0 №5 (МНН:Dexamethasone), Цитрамон №6 (МНН:Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics), Фуросемід р-н 1%-2,0 №10 (МНН:Furosemide), Перекисю водню 3%-100,0 (МНН:Hydrogen peroxide), Перекисю водню 3%-40,0 (МНН:Hydrogen peroxide),
Парацетамол 500мг №10(МНН:Paracetamol), НО- ШПА 2,0 №25 (МНН:Drotaverine), Р-н магнію сульфат 25%-5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate),Корвалол -25,0 (МНН: Barbiturates in combination with other drugs),Йод р-н 5%-20,0 (МНН:Iodine), Дімедрол р-н 1%-1,0 №10 (МНН:Diphenhydramine), Діамантово-зелений р-н 1%-20,0 (МНН:Viride nitens), Діазолін 100мг №10 (МНН:Mebhydrolin), Барбовал 25,0(МНН:Barbiturates in combination with other drugs), Ацетилсаліцилова к-та 0,5 №10 (МНН: Acetylsalicylic acid), Анальгін 500мг №10 (МНН: Metamizole sodium), Аміак р-н 10%-40,0 (МНН:Ammonia), Фуросемід 40мг №50 (МНН:Furosemide), Фармадипін 2%-5,0 (МНН: Nifedipine),Каптопрес №20 (МНН:Captopril and diuretics), Анальгін р-н 50%- 2,0 №10 (МНН:Metamizole sodium).; 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість5 842,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-009372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено23 черв. 14:49
Прийом пропозицій23 черв. 14:49 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 309,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-17-008885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено17 черв. 14:39
Прийом пропозицій17 черв. 14:39 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість388 080,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-010614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено12 черв. 15:27
Прийом пропозицій12 черв. 15:27 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість30 362,73 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено8 черв. 11:00
Прийом пропозицій8 черв. 11:00 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість124 773,15 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-010603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено5 трав. 15:07
Прийом пропозицій5 трав. 15:07 – 15 трав. 10:00Очікувана вартість61 324,44 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-23-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено23 квіт. 11:46
Прийом пропозицій23 квіт. 11:46 – 5 трав. 10:00Очікувана вартість135 087,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-21-005570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом CPV за ДК 021:2015 33600000-6: Фармацевтична продукція: Лікарські засоби інші: Адеметіонін(Ademetionine);Аденозин(Adenosine);Алюмінію гідроксид та магнію гідроксид(Ordinary salt combinations);Амантадин(Amantadine);Амантадин(Amantadine);Амброксол(Ambroxol);Амброксол(Ambroxol);Ангілекс(Comb
drug);Баклофен(Baclofe);Банеоцин(Comb drug);Бетагістін(Betahistine);Валеріана (Valerianae radix);Вітамін В1 в комбінації з вітаміном В6 та/або В12(Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12);Водню пероксид 3%(Hydrogen peroxide);Габапентин(Gabapentin);Вісмуту субцентрат(Bismuth subcitrate);Гепаринова мазь(Heparin, combinations);Глутаргін(Arginine glutamate);Глюкозаміну сульфат натрію хлорид(Comb drug);Декскетопрофен(Dexketoprofen);Депротеїнізований гемодериват із крові телят(Mono);Дифенгідрамін(Diphenhydramine);Діосмектит(Diosmectite);Діосмектит(Diosmectite);Доксазозин(Doxazosin);Домперидон(Domperidone);Дулоксетин(Duloxetine);Едоксабан(Edoxaban);Едоксабан(Edoxaban);Ентеросгель(Mono);Есцинова сіль(Lysine);Етамзилат(Etamsylate);Зопіклон(Zopiclone);Іпідакрин(Ipidacrine);Кальцію хлорид (Calcium chloride);КандесартанCandesartanКетолорак(Ketorolac);Кетопрофен(Ketoprofen);Кеторолак(Ketorolac);Периндоприл та амлодипін(Perindopril and amlodipine);Периндоприл та амлодипін(Perindopril and amlodipine);Периндоприл і діуретики(Perindopril and diuretics);Периндоприл і діуретики(Perindopril and diuretics);Периндоприл амлодипін та індапамід(Perindopril, amlodipine and indapamide);Вальзартан(Valsartan);Вальзартан і діуретики(Valsartan and diuretics);Лактобактерії, комбінпції(Lactic acid producing organisms, combinations);Леводропропізин(Levodropropizine);Лерканідипін(Lercanidipine);Комбіновані препарати(Comp drug);Лорноксикам(Lornoxicam);Мебеверин (Mebeverine);Мелоксикам(Meloxicam);Мелоксикам(Meloxicam);Мемантин(Memantine);Інші препарати включаючи комбінації(Comb drug);Кислота мефенамінова(Мefenamic аcid);Мирамістин(Myramistin);Міасер(Mianserin);Міасер(Mianserin);Моксонідин(Moxonidine);Мометазон(Mometasone);Монтелукаст(Montelukast);Інші атибіотики для місцевого застосування(Comb drug);Інші атибіотики для місцевого застосування(Comb drug);Німесулід(Nimesulidе);Нітрофурал(Nitrofural);Ніфуроксазид(Nifuroxazide);Ніфуроксазид('Nifuroxazide);Комбінації(Comb drug);Нірматрелвір і ритонавір(Nirmatrelvir and ritonavir);Пантопразол(Pantoprazole);Протикашльові засоби та експекторанти(Cough suppressants and expectorants);Пентоксифілін(Pentoxifylline);Піридоксин (вітамін В6)(Pyridoxine (vit B6));Пітафенон і анальгетики(Pitofenone and analgesics);Платифілін(Platyphylline);Праміпексол(Pramipexole);Прегабалін(Pregabalin);Прегабалін(Pregabalin);Прохлорперазин(Prochlorperazine);Ривастигмін(Rivastigmine);Рилузол(Riluzole);Рифаксимін(Rifaximin);Сахароміцети булардії(Saccharomyces boulardii);Селегілін(Selegiline);Різні антисептики('Decamethoxine);Силікони(Silicones);Інші(Comb drug);Тамін (вітамін В1)(Thiamine (vit B1));Тізанідин(Tizanidine);Тіокольхікозид(Thiocolchicoside);Кислота тіоктова (Thioctic acid);Кислота тіоктова (Thioctic acid);Тольперизон(Comb drug);Тольперизон(Tolperisone);Топіромат(Topiramate);Тразодон(Trazodone);Кислота урсодезоксихолева(Ursodeoxycholic acid);Бензидамін(Benzydamine);Хлоропірамін(Chloropyramine);Холіну альфосцерат(Choline alfoscerate);Декваліній, комбінації(Comb drug);Гідролізати та деривати тканини(Mono). Оголошено21 квіт. 12:57
Прийом пропозицій21 квіт. 12:57 – 29 квіт. 08:00Очікувана вартість4 140 687,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-010756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (лікарські засоби Lysine,Magnesium (different salts in combination),Combinations of vitamins,Rutoside, combinations Ambroxol,Aminobutyric acid,Paracetamol, combinations excl, Psycholeptics,Silicium dioxide*, Silicones,Silicium
dioxide*,Bisacodyl,Betahistine,Bromhexine,Baclofen,Comb drug,Fabomotizole, Phenibut,Valerianae radix,Validol*,Vinpocetine, Comb drug combinations,Valsartan,Comb drug, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12,Hydazepam*,Arginine glutamate, Arginine glutamate,Doxylamine,Dexibuprofen,Dexketoprofen,Comb drug,Diphenhydramine, Comb drug,Irbesartan,Camphora,Ketorolac,Barbiturates in combination with other drugs,Carvedilol, Comb drug,Barbiturates in combination with other drugs,Comb drug,Fluocinolone acetonide, Althaea officinalis**,Mefenamic acid,Comb drug,Citicoline,Diosmin, combinations,Nicotinic acid, Nimesulide,Tamsulosin,Multienzymes (lipase, protease etc.),Papaverine,Hydrogen peroxide, Piracetam,Sodium picosulfate,Zinc oxide*,Pregabalin,Perindopril,Comb drug,Rimantadine, Comb drug,Electrolytes in combination with other drugs,Inosine,Rosuvastatin,Thiamine (vit B1), Pyridoxine (vit B6),Senna glycosides,Decamethoxine,Chloropyramine,Chloropyramine,Sulfacetamide, Molsidomine,Zopiclone,Valsartan,Valsartan, amlodipine and hydrochlorothiazide,Betamethasone and antibiotics,Triamcinolone and antiseptics,Trimetazidine,Tolperisone,Famotidine,Xylometazoline, Phthalylsulfathiazole,Chlorophyllipt*,Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics, Clotrimazole,Prednisolone,Hydrocortisone butyrate) Оголошено14 квіт. 16:55
Прийом пропозицій14 квіт. 16:55 – 22 квіт. 10:00Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-003937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛікарські засоби (код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено14 квіт. 11:41
Прийом пропозицій18 квіт. 08:00 – 22 квіт. 08:00Очікувана вартість100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-012426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнестетичні засоби
Оголошено30 бер. 22:23
Прийом пропозицій30 бер. 22:23 – 7 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість358 670,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-003482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (ветпрепарати)
Очікувана вартість278 649,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-014941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Tamsulosin and solifenacin, Clozapine, Comb drug, Ambroxol, Amlodipine, Magnesium (different salts in combination), Povidone-iodine, Comb drug, Diclofenac, Risperidone, Pregabalin, Acetylsalicylic acid, Ketorolac, Paracetamol, combinations excl. Psycholeptics, Acetylsalicylic
acid, Meloxicam, Fluphenazine, Althaea officinalis, Sodium chloride, Nimesulide, Multienzymes (lipase, protease etc.), Pregabalin, Meloxicam, Risperidone, Comb drug, hloropyramine, Arginine hydrochloride, Tiazotic acid, Trifluoperazine, Ambazone, Nifedipine, Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics, Fluocinolone acetonide, Comb drug, Metoclopramide, Triamcinolone and antiseptics, Metoclopramide, Comb drug ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено25 бер. 21:09
Прийом пропозицій25 бер. 21:09 – 2 квіт. 10:00Очікувана вартість242 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-014121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено20 бер. 22:36
Прийом пропозицій20 бер. 22:36 – 29 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість946 148,12 грн
з ПДВЗавершена