Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33691000-0»
-
ID: UA-2026-08-30-000039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення
Оголошено30 серп. 03:29
Прийом пропозицій30 серп. 03:29 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-000824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за ДК 021:2015 «33600000-6» Фармацевтична продукція
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість6 345,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за кодом ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Carboactivatus; Ibuprofen; Sodium chloride; Naphtizinum; Dexpanthenol; Chlorhexidine ,combinations; Paracetamol; Permethrin; Chlorhexidine)
Очікувана вартість4 407,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнсектициди ПІРІНЕКС СУПЕР, ДАНАДИМ МІКС, КОРАГЕН
Очікувана вартість16 438,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпреї від комарів та комах
Оголошено23 лип. 10:23
Прийом пропозицій23 лип. 10:23 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість92 202,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-006777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипаразитні засоби, інсектициди та репеленти (енжіо 100 мл)
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаранікс шампунь для лікування педикульозу 200 мл з гребінцем
Очікувана вартість337 585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-11-000002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипаразитні засоби
Очікувана вартість99 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби проти ектопаразитів
Очікувана вартість12 254,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-005201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33600000-6 Фармацевтична продукція (антигельмінтний препарат широкого спектра дії для собак)
Очікувана вартість1 876,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-22-004991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення
Оголошено22 черв. 11:57
Прийом пропозицій22 черв. 11:57 – 30 черв. 11:50Очікувана вартість316 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-007653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33600000-6 Фармацевтична продукція (ветпрепарати для циркових тварин)
Очікувана вартість3 894,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбендазол, Нейриспін (ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість442,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-006883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРепеленти
Оголошено15 черв. 13:53
Прийом пропозицій15 черв. 13:53 – 23 черв. 09:00Очікувана вартість729 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-008273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість1 662,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-006674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипаразитні засоби,інсектицити та репеленти
Очікувана вартість99 612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-004363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипаразитні засоби,інсектицити та репеленти
Очікувана вартість99 612,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-09-008087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВетеринарні препарати
Очікувана вартість3 590,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-07-000344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля будівельних матеріалів
Очікувана вартість1 435,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro