Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33652100-6»
-
ID: UA-2026-08-31-011408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ломустин 40 мг)
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Флуороурацил 500 мг)
Оголошено31 серп. 16:51
Прийом пропозицій31 серп. 16:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Тамоксифен 20 мг)
Оголошено31 серп. 16:28
Прийом пропозицій31 серп. 16:28 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Бікалутамід 50 мг)
Оголошено31 серп. 12:28
Прийом пропозицій31 серп. 12:28 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Гемцитабін 1000 мг)
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено28 серп. 18:01
Прийом пропозицій28 серп. 18:01 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Бікалутамід 150 мг)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено28 серп. 16:50
Прийом пропозицій28 серп. 16:50 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Гемцитабін 200 мг)
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено28 серп. 13:16
Прийом пропозицій28 серп. 13:16 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Помалідомід 4 мг)
Оголошено26 серп. 17:54
Прийом пропозицій26 серп. 17:54 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-010892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сунітініб або пазопаніб 12,5 мг або 400 мг)
Оголошено26 серп. 15:52
Прийом пропозицій26 серп. 15:52 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-005651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сунітініб 12,5 мг)
Оголошено25 серп. 12:29
Прийом пропозицій25 серп. 12:29 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість28 662 912,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-008058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Паклітаксел 100 мг, Паклітаксел 30 мг)
Оголошено21 серп. 14:06
Прийом пропозицій21 серп. 14:06 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість7 421 170,71 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-006345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Доцетаксел 80 мг, Доцетаксел 20 мг)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено21 серп. 12:49
Прийом пропозицій21 серп. 12:49 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість47 869 646,98 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сунітініб 25 мг)
Оголошено20 серп. 16:52
Прийом пропозицій20 серп. 16:52 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість2 994 758,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-009656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Флуороурацил 500 мг)
Оголошено13 серп. 15:26
Прийом пропозицій13 серп. 15:26 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість12 001 577,44 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-003123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Тамоксифен 20 мг)
Оголошено12 серп. 11:08
Прийом пропозицій12 серп. 11:08 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість8 188 225,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-001853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Темозоломід 20 мг, Темозоломід 100 мг)
Оголошено11 серп. 10:08
Прийом пропозицій11 серп. 10:08 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість27 201 291,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-007489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Флударабін 50 мг)
Оголошено10 серп. 14:55
Прийом пропозицій10 серп. 14:55 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість2 968 493,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-011880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Пеметрексед 500 мг)
Оголошено4 серп. 17:30
Прийом пропозицій4 серп. 17:30 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість52 247 899,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-005648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Тіотепа 100 мг)
Оголошено4 серп. 12:54
Прийом пропозицій4 серп. 12:54 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість11 156 568,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-008188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (6-Меркаптопурин 50 мг)
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено31 лип. 16:10
Прийом пропозицій31 лип. 16:10 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість361 638,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась