Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33652000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-011408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ломустин 40 мг)
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Флуороурацил 500 мг)
Оголошено31 серп. 16:51
Прийом пропозицій31 серп. 16:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Тамоксифен 20 мг)
Оголошено31 серп. 16:28
Прийом пропозицій31 серп. 16:28 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Бікалутамід 50 мг)
Оголошено31 серп. 12:28
Прийом пропозицій31 серп. 12:28 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Гемцитабін 1000 мг)
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено28 серп. 18:01
Прийом пропозицій28 серп. 18:01 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Бікалутамід 150 мг)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено28 серп. 16:50
Прийом пропозицій28 серп. 16:50 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Гемцитабін 200 мг)
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено28 серп. 13:16
Прийом пропозицій28 серп. 13:16 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Помалідомід 4 мг)
Оголошено26 серп. 17:54
Прийом пропозицій26 серп. 17:54 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-010892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сунітініб або пазопаніб 12,5 мг або 400 мг)
Оголошено26 серп. 15:52
Прийом пропозицій26 серп. 15:52 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-005651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сунітініб 12,5 мг)
Оголошено25 серп. 12:29
Прийом пропозицій25 серп. 12:29 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість28 662 912,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-004732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПазопаніб таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 400 мг (Pazopanib) (33652000-5) ДК 021:2015 33650000-1 - Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Оголошено24 серп. 12:39
Прийом пропозицій24 серп. 12:39 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість43 645,79 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-008297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАнтинеопластичні засоби та імуномодулятори
Оголошено21 серп. 14:20
Прийом пропозицій21 серп. 14:20 – 26 серп. 11:00Очікувана вартість476 323,79 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-008058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Паклітаксел 100 мг, Паклітаксел 30 мг)
Оголошено21 серп. 14:06
Прийом пропозицій21 серп. 14:06 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість7 421 170,71 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-006345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Доцетаксел 80 мг, Доцетаксел 20 мг)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено21 серп. 12:49
Прийом пропозицій21 серп. 12:49 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість47 869 646,98 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сунітініб 25 мг)
Оголошено20 серп. 16:52
Прийом пропозицій20 серп. 16:52 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість2 994 758,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-010551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Інтерферон бета-1b 9 600 000 МО (0,3 мг))
Оголошено14 серп. 16:17
Прийом пропозицій14 серп. 16:17 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість46 336 860,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-009656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Флуороурацил 500 мг)
Оголошено13 серп. 15:26
Прийом пропозицій13 серп. 15:26 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість12 001 577,44 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПазопаніб таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 400 мг
Оголошено12 серп. 15:58
Прийом пропозицій12 серп. 15:58 – 15 серп. 01:00Очікувана вартість859 422,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-003123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Тамоксифен 20 мг)
Оголошено12 серп. 11:08
Прийом пропозицій12 серп. 11:08 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість8 188 225,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-001853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Темозоломід 20 мг, Темозоломід 100 мг)
Оголошено11 серп. 10:08
Прийом пропозицій11 серп. 10:08 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість27 201 291,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто