Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33651510-6»

  • ID: UA-2026-08-07-011581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сироватки діагностичні, згідно коду ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни)

    Ім'я:
    Пшигроцька Роксолана Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322601413 Факс:
    +380322601413
    ЄДРПОУ:
    38501853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 20:33

    Прийом пропозицій
    7 серп. 20:33 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    290 030,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2024-02-28-004766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антисиворотка моноклональний реагент

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-11-10-014025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антисироватки

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-10-13-009597-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Ab (IІ), 10 мл, сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Ba (IIІ), 10 мл

    Ім'я:
    Олена Володимирівна -
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563715877 Веб сайт:
    http://sme.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    01985239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 139,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-05-29-001635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сироватка стандартна ізоглематинуюча групи Ab (ll), 10 мл, Сироватка стандартна ізоглематинуюча групи Ab (ll), 10 м

    Ім'я:
    Олена Володимирівна -
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563715877 Веб сайт:
    http://sme.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    01985239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 697,44 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-05-17-005709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сироватка імунна преципітуюча

    Ім'я:
    Гринечко Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:
    02009703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-03-16-011608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Преципітуючі сироватки для судово - медичних цілей

    Ім'я:
    Хомишин Галина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322750153 Факс:
    +380322750153
    ЄДРПОУ:
    01996616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 бер. 2023 16:58

    Прийом пропозицій
    16 бер. 2023 16:58 – 24 бер. 2023 17:03
    Очікувана вартість

    49 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2023-03-08-003784-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (Моноклональний реагент анти-Д супер)

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372564420, +380372559203, +380372547650 ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 020,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-03-06-011905-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція – лікарські та наркозні засоби код ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Куценко Анастасія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997107697 ЄДРПОУ:
    01994959
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 бер. 2023 18:52

    Прийом пропозицій
    6 бер. 2023 18:52 – 15 бер. 2023 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-02-20-012079-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Аb (II), 10 мл, Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча Ва (ІІІ), 10 мл

    Ім'я:
    Дарія Олександрівна -
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563715877, +380685191766 Веб сайт:
    http://sme.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    01985239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-12-15-017911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (Моноклональний реагент анти-А, Моноклональний реагент анти-В, Моноклональний реагент анти-Д супер, набір реагентів для РМП)

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372564420, +380372559203, +380372547650 ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 140,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-12-06-007999-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Код ДК 021:2015:33650000-1 - Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33651510-6 Антисироватки (Антисироватки до E-cadherin (G-10); Антисироватки до TNFα (C-4))

    Ім'я:
    Земляна Анастасія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380685087701 ЄДРПОУ:
    00493675
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 груд. 2022 12:27

    Прийом пропозицій
    12 груд. 2022 00:00 – 15 груд. 2022 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    34 100,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2022-11-28-005429-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Імунофлюорисцентна продукція для для проведення фітосанітарної експертизи

    Ім'я:
    Інна Тузова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442579558 Веб сайт:
    http://cfl.gov.ua/index.php?lang=ru
    ЄДРПОУ:
    38483159
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 100,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-10-20-001173-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Аb (II), Сироватка стандартна ізогемаглютинуюча групи Ва (ІII),

    Ім'я:
    Дарія Олександрівна -
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563715877, +380685191766 Веб сайт:
    http://sme.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    01985239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-10-18-006617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сироватка стандартна

    Ім'я:
    Гринечко Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505608383 ЄДРПОУ:
    02009703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-10-10-000800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антисироватки (набір діагностичних моноклональних реагентів анти-А для визначення груп крові людини за системою АВ0 (100 доз/10 мл), набір діагностичних моноклональних реагентів анти-В для визначення груп крові людини за системою АВ0)

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372564420, +380372559203, +380372547650 ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    251,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-09-23-005921-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (Антисироватки: Моноклональний реагент анти - А (100 доз), Моноклональний реагент анти - В (100 доз))

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372564420, +380372559203, +380372547650 ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-09-08-010316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Імунна сироватка преципітуюча специфічно білок крові людини

    Ім'я:
    Хомишин Галина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322750153 Факс:
    +380322750153
    ЄДРПОУ:
    01996616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-08-24-000986-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    антисироватки проти білків крові, судово-медичні

    Ім'я:
    Тетяна Дерієва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975515128 ЄДРПОУ:
    02010439
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-06-09-004690-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Імунна сироватка преципітуюча специфічно білок крові людини

    Ім'я:
    Наконечна Галина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322750153 Факс:
    +380322750153
    ЄДРПОУ:
    01996616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 6 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro