Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33642100-3»
-
ID: UA-2026-08-19-002543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком до 10 років))
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено19 серп. 10:40
Прийом пропозицій19 серп. 10:40 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість4 112 874,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-21-009351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено21 лип. 15:44
Прийом пропозицій21 лип. 15:44 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість59 637 396,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-29-009109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Оголошено29 черв. 15:41
Прийом пропозицій29 черв. 15:41 – 10 лип. 10:00Очікувана вартість86 310 385,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-03-011798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Оголошено3 квіт. 16:41
Прийом пропозицій3 квіт. 16:41 – 13 квіт. 10:00Очікувана вартість62 127 748,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-31-005636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено31 жовт. 2025 12:36
Прийом пропозицій31 жовт. 2025 12:36 – 12 лист. 2025 10:00Очікувана вартість17 198 858,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-29-012364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Ім'я:Бізяєв Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777915 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено29 жовт. 2025 16:01
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 16:01 – 6 лист. 2025 15:00Очікувана вартість26 908,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-29-011642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком до 10 років))
Оголошено29 жовт. 2025 15:42
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 15:42 – 6 лист. 2025 10:00Очікувана вартість5 843 801,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-28-002882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено28 жовт. 2025 10:27
Прийом пропозицій28 жовт. 2025 10:27 – 10 лист. 2025 09:00Очікувана вартість1 648 461,03 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-03-011893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком до 10 років))
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено3 жовт. 2025 18:30
Прийом пропозицій3 жовт. 2025 18:30 – 13 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість9 636 779,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-29-009813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Оголошено29 лип. 2025 16:20
Прийом пропозицій29 лип. 2025 16:20 – 11 серп. 2025 10:00Очікувана вартість60 067 398,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-30-009505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція ((Соматропін із засобом введення Соматропін із засобом введення (для дітей віком до 10 років))
Оголошено30 трав. 2025 20:43
Прийом пропозицій30 трав. 2025 20:43 – 10 черв. 2025 10:00Очікувана вартість14 711 574,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-30-009310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Оголошено30 трав. 2025 20:41
Прийом пропозицій30 трав. 2025 20:41 – 10 черв. 2025 10:00Очікувана вартість21 682 165,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-08-012147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГіпофіз рибний
Очікувана вартість66 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-12-005403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено12 бер. 2025 11:58
Прийом пропозицій12 бер. 2025 11:58 – 20 бер. 2025 13:00Очікувана вартість1 453 445,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-03-006202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSML0995-5MG GSK1838705A, ≥98% (інгібітор інсулінових рецепторів), 5 мг
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість16 177,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-20-016024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеактив людський MS (Мелатонін сульфат)
Очікувана вартість22 239,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-08-010315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІНСУЛІН З ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ БИКА розчин 10мг/мл інсуліну в 25 мМ гепесу рН 8.2 BioReagent стерилізований фільтрацією для культивування клітин5МЛ, ТРИПСИН З ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ СВИНІ ліофілізований порошок BioReagent для культивування клітин 1000-2000 ВАЕЕ од./мг 5Г.
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість9 208,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-15-003135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиPregabalin, Dexketoprofen, Ketorolac, Ketorolac, Comb drug, Lincomycin, Ambroxol, Octreotide, Aztreonam, Ceftriaxone, combinations, Pentoxifylline, Diphenhydramine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Myramistin*, Thioctic acid, Urapidil, Corglycon*, Thiocolchicoside,
Nikethamide, Xantinol nicotinate, Ascorbic acid (vit C), Dexketoprofen Ім'я:Сурник Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Оголошено15 трав. 2024 10:53
Прийом пропозицій15 трав. 2024 10:53 – 23 трав. 2024 18:00Очікувана вартість2 359 606,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-05-14-007563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено14 трав. 2024 14:15
Прийом пропозицій14 трав. 2024 14:15 – 24 трав. 2024 10:00Очікувана вартість68 128 465,26 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-05-10-010840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком до 10 років))
Оголошено10 трав. 2024 17:54
Прийом пропозицій10 трав. 2024 17:54 – 21 трав. 2024 10:00Очікувана вартість8 820 571,27 грн
без ПДВЗавершена