Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33642000-2»
-
ID: UA-2026-08-19-013643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 20:58
Прийом пропозицій19 серп. 20:58 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість197 968,28 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-19-012984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 17:55
Прийом пропозицій19 серп. 17:55 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість142 934,20 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-19-002543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком до 10 років))
Ім'я:Олександра ШашкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено19 серп. 10:40
Прийом пропозицій19 серп. 10:40 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість4 112 874,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-003668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 845,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-008783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби: Аналгін 50% 2 мл №10 амп., Валідол 0,06г №10 табл, Дексаметазон 0,4% 1 мл №10 амп.,Дибазол 1% 5мл №10 амп., Димедрол1% 1мл №10 амп, Дротаверин д/ін 2 мл №5 амп, Магнію сульфат 25% 5мл №10 амп, Но-х-па 2% 2мл №5 амп, Папаверін-Д 2% 2мл №10 амп.
Очікувана вартість6 060,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФармацевтична продукція
Оголошено3 серп. 20:54
Прийом пропозицій3 серп. 20:54 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість55 148,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість32 183,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Метилпреднізолон 500 або 1000 мг)
Оголошено27 лип. 12:24
Прийом пропозицій27 лип. 12:24 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість18 288 990,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-009156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (в асортименті)(Тіамазол таблетки, вкриті плівковою оболонкою 5 мг, Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл, Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл, Гідрокортизон /
окситетрацикліну гідрохлорид, мазь, 10 мг/г / 30 мг/г, по 15 г, Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг, Нітрофуралу таблетки по 20 мг, Ацикловір мазь 25мг/г туба по 15г)(За рахунок місцевого бюджету) Ім'я:Шендрик Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997246912 Факс:+380534331312ЄДРПОУ:03189191Оголошено24 лип. 15:50
Прийом пропозицій24 лип. 15:50 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість37 875,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-005386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Метилпреднізолон 1000 мг)
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено24 лип. 12:54
Прийом пропозицій24 лип. 12:54 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість66 427 415,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-21-009351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено21 лип. 15:44
Прийом пропозицій21 лип. 15:44 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість59 637 396,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-10-005391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиН-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Дексаметазон р-н-1,0 №5 (МНН:Dexamethasone), Цитрамон №6 (МНН:Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics), Фуросемід р-н 1%-2,0 №10 (МНН:Furosemide), Перекисю водню 3%-100,0 (МНН:Hydrogen peroxide), Перекисю водню 3%-40,0 (МНН:Hydrogen peroxide),
Парацетамол 500мг №10(МНН:Paracetamol), НО- ШПА 2,0 №25 (МНН:Drotaverine), Р-н магнію сульфат 25%-5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate),Корвалол -25,0 (МНН: Barbiturates in combination with other drugs),Йод р-н 5%-20,0 (МНН:Iodine), Дімедрол р-н 1%-1,0 №10 (МНН:Diphenhydramine), Діамантово-зелений р-н 1%-20,0 (МНН:Viride nitens), Діазолін 100мг №10 (МНН:Mebhydrolin), Барбовал 25,0(МНН:Barbiturates in combination with other drugs), Ацетилсаліцилова к-та 0,5 №10 (МНН: Acetylsalicylic acid), Анальгін 500мг №10 (МНН: Metamizole sodium), Аміак р-н 10%-40,0 (МНН:Ammonia), Фуросемід 40мг №50 (МНН:Furosemide), Фармадипін 2%-5,0 (МНН: Nifedipine),Каптопрес №20 (МНН:Captopril and diuretics), Анальгін р-н 50%- 2,0 №10 (МНН:Metamizole sodium).; 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість5 842,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Очікувана вартість46 945,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Метилпреднізолон 500 мг)
Оголошено30 черв. 12:39
Прийом пропозицій30 черв. 12:39 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість560 753,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-009109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Соматропін із засобом введення (для дітей віком після 10 років))
Оголошено29 черв. 15:41
Прийом пропозицій29 черв. 15:41 – 10 лип. 10:00Очікувана вартість86 310 385,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-005292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Метилпреднізолон 1000 мг)
Оголошено25 черв. 12:10
Прийом пропозицій25 черв. 12:10 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість42 589 077,28 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-009372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено23 черв. 14:49
Прийом пропозицій23 черв. 14:49 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 309,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-012330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Очікувана вартість10 962,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro