Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33641000-5»

  • ID: UA-2026-08-27-003905-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Силденафіл 20 мг)

    Ім'я:
    Олександра Шашкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:32 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    781 538,10 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-000824-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медикаменти за ДК 021:2015 «33600000-6» Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Любов Маленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт:
    https://ksbnrc.dnepredu.com
    ЄДРПОУ:
    23927366
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 345,45 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-012792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Катерина Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939354149 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44641466
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 22:15

    Прийом пропозицій
    17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    84 446,79 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-011382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Дмитренко Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 18:28

    Прийом пропозицій
    3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    29 476,58 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-006371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби для лікування захворювань сечостатевої системи та статеві гормони

    Ім'я:
    Рекеда Юлія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931221732 ЄДРПОУ:
    22200389
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 010,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-011219-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Сергій Кільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980321434 Веб сайт:
    https://cnsp-shpola.ck.ua
    ЄДРПОУ:
    41906403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 183,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-010218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Силденафіл 20 мг)

    Ім'я:
    Марія Кобалія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 16:06

    Прийом пропозицій
    23 лип. 16:06 – 3 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    781 538,10 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-002403-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лікарські засоби

    Ім'я:
    Богдан Ланецький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432511147 Веб сайт:
    http://vinnitcainternat.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02770067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 11:03

    Прийом пропозицій
    6 лип. 11:03 – 14 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    598 130,84 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-005852-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Дорошенко Людмила Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0971007427 ЄДРПОУ:
    21084107
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 12:39

    Прийом пропозицій
    30 черв. 12:39 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    884 233,15 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-001361-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медикаменти

    Ім'я:
    Ольга Бібла
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962510824 ЄДРПОУ:
    03188300
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 09:46

    Прийом пропозицій
    30 черв. 09:46 – 8 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    81 639,30 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-009022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 14:54

    Прийом пропозицій
    22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    147 708,58 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-18-005356-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Дорошенко Людмила Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0971007427 ЄДРПОУ:
    21084107
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 12:04

    Прийом пропозицій
    18 черв. 12:04 – 26 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    884 233,15 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-12-010614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Дмитренко Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 15:27

    Прийом пропозицій
    12 черв. 15:27 – 22 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    30 362,73 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-24-000444-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Катерина Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939354149 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44641466
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 трав. 22:45

    Прийом пропозицій
    24 трав. 22:45 – 1 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    90 803,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-24-000048-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція, код згідно з ДК 021:2015 – 33600000-6 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Погрібна Людмила Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380985127508 ЄДРПОУ:
    03189794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 трав. 16:53

    Прийом пропозицій
    24 трав. 16:53 – 1 черв. 01:00
    Очікувана вартість

    505 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-04-003489-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015-33600000-6 - Фармацевтична продукція (АЛДАРА крем 0,05 мг/мг по 250 мг в саше або еквівлент,ПІНАП таблетка, вкрита плівковою оболонкою 5 мг або еквівлент,ПРОСТАТИЛЕН-ЦИНК супозиторій або еквівлент,УРОФУРАГІН таблетки по 50 мг або еквівлент)

    Ім'я:
    Біла Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954944392 ЄДРПОУ:
    14321771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 трав. 11:15

    Прийом пропозицій
    4 трав. 11:15 – 12 трав. 13:00
    Очікувана вартість

    30 966,85 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-23-006644-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015-33600000-6 - Фармацевтична продукція (АЛДАРА крем 0,05 мг/мг по 250 мг в саше або еквівлент,ПІНАП таблетка, вкрита плівковою оболонкою 5 мг або еквівлент,ПРОСТАТИЛЕН-ЦИНК супозиторій або еквівлент,УРОФУРАГІН таблетки по 50 мг або еквівлент)

    Ім'я:
    Біла Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954944392 ЄДРПОУ:
    14321771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 12:29

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 12:29 – 1 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    30 966,85 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-23-005568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 11:46

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 11:46 – 5 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    135 087,84 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-21-012933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лікарські засоби різні

    Ім'я:
    Ковалик Марія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987363219 Веб сайт:
    http://bukova.internat.org.ua
    ЄДРПОУ:
    03189015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 квіт. 19:07

    Прийом пропозицій
    21 квіт. 19:07 – 29 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    338 300,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-21-005546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фармацевтична продукція (вакцини)

    Ім'я:
    Шкуратівська Олена Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995420407 ЄДРПОУ:
    33441774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    109 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 40 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro