Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33632000-9»

  • ID: UA-2026-08-31-013303-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Заєць Олександр Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:
    +380535331696
    Веб сайт:
    http://www.zdbi.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    03189222
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:43

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:43 – 8 вер. 07:00
    Очікувана вартість

    28 336,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Мицкевич Людмила Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:
    14321955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    64 487,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 22 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Risdiplam»

    Ім'я:
    Олена Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382765165 Веб сайт:
    https://www.doz.adm-km.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02013337
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:40

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:40 – 3 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    241 131,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25 … мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція")

    Ім'я:
    Клименок Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:
    26493974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 039,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-010252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Деквалінію хлорид 0,25 мг., дибукаїну гідрохлорид 0,03 мг., таблетки для розсмоктування (Comb drug); Римантодин таблетки 50 мг (Rimantadine); Мефенамінова кислота таблетки 0,5 г. (Mefenamic acid) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Андрій Санжара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977973269 ЄДРПОУ:
    08015857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:33

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:33 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    647 400,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-20-007584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медикаменти за кодом ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Carboactivatus; Ibuprofen; Sodium chloride; Naphtizinum; Dexpanthenol; Chlorhexidine ,combinations; Paracetamol; Permethrin; Chlorhexidine)

    Ім'я:
    Оксана Козельська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958835319 ЄДРПОУ:
    02541527
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 407,59 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-013709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Крижановський Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432556890 Факс:
    +380432556890
    Веб сайт:
    http://vgpk.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    05486450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 831,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    309 787,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-007677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- Адреналін-Дарница р-н 0,18% 1мл №10 (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C01CA24,МНН: Epinephrine) АНАЛЬГІН 50% 2мл. №10 д/ін. в/в. в/м. амп (ДК … 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби, АТХ: N02BB02, МНН: Metamizole sodium); Ацетилсаліцилова кислота 500мг №10 табл (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засобиАТХ: N02BA01, МНН: Acetylsalicylic acid); Глюкоза 5% 200мл д/н. в/в. (скло) (ДК 021:2015: 33692700-4 Розчини глюкози, АТХ: B05CX01, МНН: Glucose); Діклофенак 2,5% 3мл №10 амп (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби, АТХ: M01AB05, МНН: Diclofenac); Дімедрол 1% 1мл №10в/в/м (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AA02, МНН: Diphenhydramine); Дексаметазон-Дарниця 4мг 1мл №25 д/ін. (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: C01AA05, МНН: Dexamethasone); Йод 5% 20мл розчин (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AG03, МНН: Iodine); Каптоприл 25 №20 табл (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи. АТХ: C09AA01, МНН: Captopril); Ліпрозид-20 №30 табл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: A03FA01, МНН: Lisinopril and diuretics); Метоклопрамід 5мг/мл 2мл №10( ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин, АТХ: A03FA01, МНН: Metoclopramide); Папаверин 2% 2мл №10 в/в/м амп.(ДК 021:2015: 33612000-3 Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, АТХ: A03AD01, МНН: Papaverine); Перекис водню 3% 100мл (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AX01, МНН: Hydrogen peroxide); Сальбутамол Нео 100мг200доз (ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи, АТХ: R03AC02, МНН: Salbutamol); Спирт етиловий 96% 100мл (ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби,АТХ: D08AX08,МНН: Ethanol); Супрастін 1мл №5 д/н. в/в/м. амп (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AC03, МНН: Chloropyramine); Фармадипін р-н 2% 25мл.(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C08CA05, МНН: Nifedipine); Фуросемід1% 2мл №10 д/н. в/м. в/в. амп(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C03CA01, МНН: Furosemide).

    Ім'я:
    Марина Гайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678355104 ЄДРПОУ:
    42176435
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 926,69 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-003668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Юлія Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989126338 ЄДРПОУ:
    34435054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 845,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-006080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)

    Ім'я:
    Слива Любов Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0976950927 ЄДРПОУ:
    37862114
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:09

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 544,20 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-010937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Атоксфіл гель-20,0№20 (МНН:Silicium dioxide), Вазелінова олія по 50мл (МНН:Vaseline), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 №5(МНН: Diclofenac), Н-ка Елеутерококу -50,0 (МНН:Eleutherococcus senticosus),Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen) ,Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 … №5(МНН:Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (МНН:Drotaverine), Регідрон 18,9г (МНН:Comb drug), Смекта 3,0 №12 (МНН:Diosmectite), Стрептоцид 300мг №10 (МНН:Sulfanilamide), Гель для УЗД -1,0(МНН: Glycerol) , Р-н бетадин 10%-120,0 (МНН: Povidone-iodine) .: 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Галина Рощупкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687956288 ЄДРПОУ:
    02770239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 430,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-012511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медикаменти (ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Аліна Омельковець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967224475 ЄДРПОУ:
    44593643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 887,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-009318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Макрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г. … (Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Андрій Санжара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977973269 ЄДРПОУ:
    08015857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:20

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:20 – 14 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 088 402,10 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-011382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Дмитренко Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 18:28

    Прийом пропозицій
    3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    29 476,58 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-010460-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol. … Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Кубрак Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990977853 ЄДРПОУ:
    03190277
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 16:50

    Прийом пропозицій
    3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    196 300,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-004117-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг … або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент))

    Ім'я:
    Біла Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954944392 ЄДРПОУ:
    14321771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 12:06

    Прийом пропозицій
    3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    842 057,15 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-011219-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Сергій Кільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980321434 Веб сайт:
    https://cnsp-shpola.ck.ua
    ЄДРПОУ:
    41906403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 183,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-003871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Руслана Гой
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509425812 ЄДРПОУ:
    44104540
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 865,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-002113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Макрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г. … (Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Андрій Санжара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977973269 ЄДРПОУ:
    08015857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 10:29

    Прийом пропозицій
    28 лип. 10:29 – 5 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    851 517,10 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 206 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro