Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33631400-6»
-
ID: UA-2026-08-31-009825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25
мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція") Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість6 039,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено17 серп. 22:15
Прийом пропозицій17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 446,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-000300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлотрімазол мазь, мазь Вишневського, дитячий крем, бетазон ультра мазь, левоміколь, триакутан, саліцило-цинкова паста, цифран таб., азитроміцин капс.
Очікувана вартість7 301,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість5 191,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено6 лип. 11:03
Прийом пропозицій6 лип. 11:03 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість598 130,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-001361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено30 черв. 09:46
Прийом пропозицій30 черв. 09:46 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість81 639,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-009963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість5 717,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено8 черв. 11:00
Прийом пропозицій8 черв. 11:00 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість124 773,15 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-002247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаліцило-цинкова паста, гепаринова мазь, левоміколь мазь, дитячий крем
Очікувана вартість1 214,49 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-011965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість3 404,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-24-000444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено24 трав. 22:45
Прийом пропозицій24 трав. 22:45 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 803,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-24-000048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція, код згідно з ДК 021:2015 – 33600000-6 Єдиний закупівельний словник
Оголошено24 трав. 16:53
Прийом пропозицій24 трав. 16:53 – 1 черв. 01:00Очікувана вартість505 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-006462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(45543-0010) Тобраміцин, 97%, 1 г
Очікувана вартість4 864,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-006004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиски з піперацилліном 30 мкг, 50 шт Санімед Диски с цефідероколом 30 мкг, 50шт САНІМЕД (Україна) Диски с доріпенемом 10 мкг, 50нт Диски с іміпенемом 10мкг №50 САНІМЕД (Україна) Диски іміпенем-релебактам 35 мкг №50 Санімед Диски з цефтолозан/тазобактамом 30/10мкг (Україна) Диски з тикарциліном та
клавулановою кислотою 75/10 мкг 50штук Очікувана вартість5 415,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-008177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (інші лікарські засоби, що не включені до національного переліку)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість47 387,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-001529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлотрімазол мазь, левоміколь мазь
Очікувана вартість349,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-010036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість58 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-005546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (вакцини)
Очікувана вартість109 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44962-0050 Ципрофлоксацин, вміст 98%, 5 г
Очікувана вартість3 308,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro