Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33631100-3»

  • ID: UA-2026-08-31-009825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25 … мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція")

    Ім'я:
    Клименок Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:
    26493974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 039,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    309 787,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-012792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Катерина Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939354149 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44641466
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 22:15

    Прийом пропозицій
    17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    84 446,79 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-006080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)

    Ім'я:
    Слива Любов Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0976950927 ЄДРПОУ:
    37862114
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:09

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 544,20 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-28-011219-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Сергій Кільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980321434 Веб сайт:
    https://cnsp-shpola.ck.ua
    ЄДРПОУ:
    41906403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 183,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-003871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Руслана Гой
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509425812 ЄДРПОУ:
    44104540
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 865,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-009167-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics; … Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens)

    Ім'я:
    Сергій Слюсар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 826,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-009372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)

    Ім'я:
    Слива Любов Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0976950927 ЄДРПОУ:
    37862114
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 14:49

    Прийом пропозицій
    23 черв. 14:49 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 309,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-22-009022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 14:54

    Прийом пропозицій
    22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    147 708,58 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-18-005561-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Юлія Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989126338 ЄДРПОУ:
    34435054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 698,92 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-009963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Руслана Гой
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509425812 ЄДРПОУ:
    44104540
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 717,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-08-002963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Шальнов Юрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт:
    https://dpsu.gov.ua/ua/
    ЄДРПОУ:
    14321386
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 черв. 11:00

    Прийом пропозицій
    8 черв. 11:00 – 16 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    124 773,15 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-26-011965-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби

    Ім'я:
    Ольга Шинкар
    E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
    20141576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 404,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-24-000444-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Катерина Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939354149 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44641466
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 трав. 22:45

    Прийом пропозицій
    24 трав. 22:45 – 1 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    90 803,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-19-008372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33631110-6 - Саліцилові кислоти

    Ім'я:
    Андріан Чир
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673415811 Веб сайт:
    https://www.lnu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02070987
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 185,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-07-008177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фармацевтична продукція (інші лікарські засоби, що не включені до національного переліку)

    Ім'я:
    Ангеліна Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт:
    http://hgsp.lic.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01983915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 387,55 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-04-004127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (левомеколь, мазь 5% туба 40 г №1 (Comb drug), діоксизоль-Дарниця розчин фл. 50 мл (Dioxydine), перекис водню, розчин 3% фл. 200 мл №1 (Hydrogen peroxide))

    Ім'я:
    Тетяна Петько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955441007 ЄДРПОУ:
    44008831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 786,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-23-005568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 11:46

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 11:46 – 5 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    135 087,84 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-17-008615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 33600000-6 Chlorpromazine, Haloperidol, Haloperidol, Fluphenazine, Hydazepam*, Thioridazine, Phenibut, Carbamazepine, Levomepromazine, Quetiapine, Risperidone, … Fluoxetine, Ferric oxide dextran complex*, Furosemide, Metoclopramide, Magnesium (different salts in combination), Ketorolac, Glucose, Norfloxacin, Norfloxacin, Ceftriaxone, Hydrocortisone, Ibuprofen, Prednisolone, Prednisolone, Althaea officinalis**, Troxerutin, Levofloxacin, Omeprazole, Chlorhexidine, Boric acid, Boric acid, Comb drug, Valerianae radix, Magnesium (different salts in combination), Glucose, Ambroxol, Metoclopramide, Barbiturates in combination with other drugs, Comb drug, Nifedipine, Diosmin, combinations, Comb drug, Comb drug, Arginine hydrochloride, Amoxicillin, Electrolytes in combination with other drugs, Comb drug, Montelukast, Comb drug, Betamethasone, Triamcinolone and antiseptics, Mannitol, Bromhexine, Validol*, Theophylline, Inosine, Aminocaproic acid, Vinpocetine, Drotaverine, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Barbiturates in combination with other drugs, Ascorbic acid (vit C), Diclofenac, Inosine, Diclofenac, Nikethamide, Tranexamic acid, Iodine, Castor oil, Benzyl benzoate, Dexamethasone, Comb drug, Nitrofurantoin, Ranitidine, Procaine, Platyphylline*, Taurine*, Corglycon*, Clarithromycin, Ciprofloxacin, Chloropyramine, Chloropyramine, Nimesulide, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Diclofenac, Theophylline, Zinc oxide*, Metamizole sodium, Metamizole sodium, Amlodipine, Ketorolac, Meldonium, Comb drug, Papaverine, Piracetam. Furosemide, Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics, Bendazol*, Glibenclamide, Captopril, Diphenhydramine, Clotrimazole, Multienzymes (lipase, protease etc.), Propranolol, Heparin, combinations, Cocarboxylase*, Comb drug, Hederae helicis folium, Pyridoxine (vit B6), Sulfacetamide, Comb drug, Sulfur, Meloxicam, Xylometazoline, Serrapeptase*, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Rutoside, combinations, Ammonia* Fluocinolone acetonide, Diclofenac, Calcium gluconate, Enalapril and diuretics, Dexpanthenol, Valproic acid, Betamethasone and antiseptics, Ethanol, Betahistine, Silymarin, Tolperisone, Diosmectite, Etamsylate, Povidone-iodine, Acetylsalicylic acid Pitofenone and analgesics, Inosine pranobex, Azithromycin, Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, Inosine pranobex, Viride nitens*, Hydrogen peroxide, Comb drug, Decamethoxine, Sulfocamphocain*, Isosorbide dinitrate, Comb drug, Camphora, Barbiturates in combination with other drugs, Chloramphenicol, Cinnarizine, Nifuroxazide, Mono, Lactic acid producing organisms, combinations, Chloramphenicol, Loperamide, Loratadine, Medicinal charcoal, Enalapril, Comb drug, Ambroxol, Paracetamol, Domperidone, Orthosiphon stamineus**, Mono, Comb drug, Matricaria chamomilla**, Mentha piperita**, Hypericum perforatum**, Comb drug. Theophylline, Captopril and diuretics, Pregabalin, Validol*, Mono, Spironolactone, Thiamine (vit B1), Eleutherococcus senticosus**, Pitofenone and analgesics, Metamizole sodium, combinations with psycholeptics, Comb drug

    Ім'я:
    Наталія Маркітан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:
    02770104
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 квіт. 14:31

    Прийом пропозицій
    17 квіт. 14:31 – 25 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 142 538,52 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-14-010756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (лікарські засоби Lysine,Magnesium (different salts in combination),Combinations of vitamins,Rutoside, combinations Ambroxol,Aminobutyric acid,Paracetamol, combinations excl, Psycholeptics,Silicium dioxide*, Silicones,Silicium … dioxide*,Bisacodyl,Betahistine,Bromhexine,Baclofen,Comb drug,Fabomotizole, Phenibut,Valerianae radix,Validol*,Vinpocetine, Comb drug combinations,Valsartan,Comb drug, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12,Hydazepam*,Arginine glutamate, Arginine glutamate,Doxylamine,Dexibuprofen,Dexketoprofen,Comb drug,Diphenhydramine, Comb drug,Irbesartan,Camphora,Ketorolac,Barbiturates in combination with other drugs,Carvedilol, Comb drug,Barbiturates in combination with other drugs,Comb drug,Fluocinolone acetonide, Althaea officinalis**,Mefenamic acid,Comb drug,Citicoline,Diosmin, combinations,Nicotinic acid, Nimesulide,Tamsulosin,Multienzymes (lipase, protease etc.),Papaverine,Hydrogen peroxide, Piracetam,Sodium picosulfate,Zinc oxide*,Pregabalin,Perindopril,Comb drug,Rimantadine, Comb drug,Electrolytes in combination with other drugs,Inosine,Rosuvastatin,Thiamine (vit B1), Pyridoxine (vit B6),Senna glycosides,Decamethoxine,Chloropyramine,Chloropyramine,Sulfacetamide, Molsidomine,Zopiclone,Valsartan,Valsartan, amlodipine and hydrochlorothiazide,Betamethasone and antibiotics,Triamcinolone and antiseptics,Trimetazidine,Tolperisone,Famotidine,Xylometazoline, Phthalylsulfathiazole,Chlorophyllipt*,Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics, Clotrimazole,Prednisolone,Hydrocortisone butyrate)

    Ім'я:
    Пісна Валентина Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442283135 ЄДРПОУ:
    21462905
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 16:55

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 16:55 – 22 квіт. 10:00
    Очікувана вартість

    450 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 32 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro