Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33621000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-001189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМНН: Eltrombopag /Ельтромбопаг за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція (33621000-9Лікарські засоби для лікування захворювань крові й органів кровотворення)
Оголошено31 серп. 10:00
Прийом пропозицій31 серп. 10:00 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-006091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозчин для гемодіалізу/гемофільтрації (1000 мл готового до використання розчину містить: калію хлориду 0,1491 г; натрію хлориду 6,136 г; натрію гідрокарбонату 2,940 г; кальцію хлориду дигідрату 0,2205 г; магнію хлориду гексагідрату 0,1017 г; глюкози моногідрату 1,100 г (глюкози) (1,000 г) К+: 2,0
ммоль/л; Na+: 140 ммоль/л; Са2+: 1,5 ммоль/л; Mg2+: 0,50 ммоль/л; Сl–: 111 ммоль/л; HCO3– : 35 ммоль/л; глюкоза: 5,55 ммоль/л. Теоретична осмолярність — 296 мОсм/л, pH ≈ 7,4.) по 5000 мл у системі двокамерного мішка (Comb drug) за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено27 серп. 13:19
Прийом пропозицій27 серп. 13:19 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-001715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКод ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція(Ельтромбопаг таблетки по 50 мг(МНН: Eltrombopag))
Оголошено20 серп. 10:13
Прийом пропозицій20 серп. 10:13 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість149 383,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-000379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33621000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань крові й органів кровотворення (верошпірон табл. 25мг №20; дигоксин табл. 0,25 мг №50; ксарелто табл. в/о 10мг №10; торасемід табл. 20мг №100; юперіо табл. в/о 50мг блістер №28 )
Ім'я:Ірина Миколаївна ТихоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380534331168 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999307Очікувана вартість8 100,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено17 серп. 22:15
Прийом пропозицій17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 446,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-004717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЕльтромбопаг таблетки по 50 мг
Оголошено12 серп. 12:09
Прийом пропозицій12 серп. 12:09 – 17 серп. 01:00Очікувана вартість1 345 251,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнальгін 0,5 №10 (МНН: Metamizole sodium), Валеріани екстракт табл.№10 №50 (МНН: Valerianae radix), Валідол №6 (МНН: Validol), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 № (МНН: Diclofenac), Діамантовий зелений р-н 1%-20,0 (МНН: Viride nitens), Дібазол р-н 1%-5,0 №10 ( Bendazol), Дротаверин р- 2%-2,0 №5 (МНН:
Drotaverine), Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen), Каптопрес №20 (МНН: Captopril and diuretics), Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), Магнію сульфат р-н 25% -5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate), Ніфуроксазид №24 ( МНН: Nifuroxazide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 №5 (Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (Drotaverine), Папаверин р-н 2%-2,0 №10 (Papaverine), Парацетамол 500мг №10 (Paracetamol), Перекису водню 3% -100,0 (Hydrogen peroxide), Платифілін р-н 0,2% 1,0 №10 (МНН: Platyphylline), Н-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Регідрон 18,9г (МНН: Comb drug), Септефріл 0,2 №10 (Decamethoxine), Стрептоцид 300мг №10 (Sulfanilamide), Метоклопрамід №10 по 2мл (Metoclopramide).: ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість7 477,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФармацевтична продукція відповідно до коду ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція (Езомепразол ліофілізат/порошок для розчину для ін’єкцій/інфузій по 40 мг; Ельтромбопаг таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 25 мг; Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг;
Прегабалін, капсули, по 300 мг; Прегабалін, капсули, по 75 мг; Прегабалін, капсули, по 150 мг ) Оголошено10 серп. 08:15
Прийом пропозицій10 серп. 08:15 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість308 504,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-005316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФармацевтична продукція (антибіотики)
Оголошено4 серп. 12:38
Прийом пропозицій4 серп. 12:38 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість429 009,35 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Еритропоетин (епоетин-альфа) 10 000 МО)
Оголошено28 лип. 13:58
Прийом пропозицій28 лип. 13:58 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість3 525 052,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-003871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість2 865,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Еноксапарин натрію 10 000 анти-Ха МО/мл)
Оголошено22 лип. 17:43
Прийом пропозицій22 лип. 17:43 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість442 852,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД
таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент;МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент; МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент) Оголошено16 лип. 12:39
Прийом пропозицій16 лип. 12:39 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-007656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифармацевтична продукція
Очікувана вартість6 653,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фактор коагуляції крові людини VIII (рекомбінантний) 3000 МО)
Оголошено6 лип. 14:06
Прийом пропозицій6 лип. 14:06 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість15 324 456,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-008859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фактор коагуляції крові людини VIII (рекомбінантний) 1500 МО)
Оголошено2 лип. 16:06
Прийом пропозицій2 лип. 16:06 – 13 лип. 10:00Очікувана вартість98 437 020,00 грн
без ПДВЗавершена