Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33615000-4»
-
ID: UA-2026-08-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено17 серп. 22:15
Прийом пропозицій17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 446,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-006826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнсулін
Очікувана вартість7 893,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД
таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент;МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент; МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент) Оголошено16 лип. 12:39
Прийом пропозицій16 лип. 12:39 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-006024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Ім'я:Мороз Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544251367 Факс:+380544251367ЄДРПОУ:01981460Очікувана вартість6 180,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено30 черв. 09:46
Прийом пропозицій30 черв. 09:46 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість81 639,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнсулін (МНН: Insulin degludec (Інсулін деглюдек), Insulin aspart (Інсулін аспарт), Insulin glulisine (Інсулін глулізин), Insulin glargine (Інсулін гларгін)
Оголошено26 черв. 14:07
Прийом пропозицій26 черв. 14:07 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 918,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-15-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (амлодипін-Здоров'я, таб.5 мг №30 (10х3) (Amlodipine); аспірин Кардіо, таб. 100 мг №98 (14х7) (Acetylsalicylic acid); бісопролол-Здоров'я, таб. 5 мг №30 (10х3) (Bisoprolol); бетагістин-КВ, таб. 16 мг №30 (10х3) (Betahistine); валеріани екстракт, таб.
20 мг №50 (10х5) (Valerianae radix); диклофенак-Здоров'я Ультра, гель 5 % туба 100 г (Diclofenac); еналаприл-Здоров'я, таб.10 мг № 20 (Enalapril); камфорний спирт, розчин спиртовий 10% фл. 40 мл (Camphora); кваніл, таб. 500 мг №30 (10х3) (Citicoline); лоратадин-Дарниця, таб. 10 мг №10 (Loratadine); магнікор, таб. (о) 75 мг/15,2 мг №100 (10х10) (Acetylsalicylic acid); меновазин, розчин спиртовий фл. 40 мл №1 (Comb drug); метформін Сандоз, таб.(о) 1000 мг №60 (10х6) (Metformin); омепразол, капс. 20 мг №30 (10х3) ( Оmeprazole); піколакс, таб. 7,5 мг №10 (Sodium picosulfate); раміприл-Тева, таб. №30 (10х3) (Ramipril); розувастатин IC, таб. 20 мг №30 (10х3) (Rosuvastatin); спирт етиловий, 70% фл. 100 мл №1 (Ethanol); тауфон, краплі очні 4% фл. 10 мл №1 (Taurine); фаніган, таб. 50 мг/500 мг №100 (10х10) (Diclofenac, combinations); фармадол, таб. 450 мг №50 (10х5) (Acetylsalicylic acid); церегліа, капс. 400 мг №30 (10х3) (Choline alfoscerate); цинкова мазь 10% туба 20 г №1 (Zinc oxide); цитрамон-Дарниця, таб. №10 (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics); азалептол, таб. 25 мг №50 (Clozapine); аміназин, розчин для ін’єкцій 2,5% амп. 2 мл №10 (Chlorpromazine); галоприл форте, таб. 5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); галоприл, таб. 1,5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); pосемід ОДТ, таб. 4 мг №20 (10х2) (Risperidone)) Очікувана вартість12 658,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-24-000444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено24 трав. 22:45
Прийом пропозицій24 трав. 22:45 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 803,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-27-001422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжардінс таб.
Очікувана вартість961,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено23 квіт. 11:46
Прийом пропозицій23 квіт. 11:46 – 5 трав. 10:00Очікувана вартість135 087,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 33600000-6 Chlorpromazine, Haloperidol, Haloperidol, Fluphenazine, Hydazepam*, Thioridazine, Phenibut, Carbamazepine, Levomepromazine, Quetiapine, Risperidone,
Fluoxetine, Ferric oxide dextran complex*, Furosemide, Metoclopramide, Magnesium (different salts in combination), Ketorolac, Glucose, Norfloxacin, Norfloxacin, Ceftriaxone, Hydrocortisone, Ibuprofen, Prednisolone, Prednisolone, Althaea officinalis**, Troxerutin, Levofloxacin, Omeprazole, Chlorhexidine, Boric acid, Boric acid, Comb drug, Valerianae radix, Magnesium (different salts in combination), Glucose, Ambroxol, Metoclopramide, Barbiturates in combination with other drugs, Comb drug, Nifedipine, Diosmin, combinations, Comb drug, Comb drug, Arginine hydrochloride, Amoxicillin, Electrolytes in combination with other drugs, Comb drug, Montelukast, Comb drug, Betamethasone, Triamcinolone and antiseptics, Mannitol, Bromhexine, Validol*, Theophylline, Inosine, Aminocaproic acid, Vinpocetine, Drotaverine, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Barbiturates in combination with other drugs, Ascorbic acid (vit C), Diclofenac, Inosine, Diclofenac, Nikethamide, Tranexamic acid, Iodine, Castor oil, Benzyl benzoate, Dexamethasone, Comb drug, Nitrofurantoin, Ranitidine, Procaine, Platyphylline*, Taurine*, Corglycon*, Clarithromycin, Ciprofloxacin, Chloropyramine, Chloropyramine, Nimesulide, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Diclofenac, Theophylline, Zinc oxide*, Metamizole sodium, Metamizole sodium, Amlodipine, Ketorolac, Meldonium, Comb drug, Papaverine, Piracetam. Furosemide, Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics, Bendazol*, Glibenclamide, Captopril, Diphenhydramine, Clotrimazole, Multienzymes (lipase, protease etc.), Propranolol, Heparin, combinations, Cocarboxylase*, Comb drug, Hederae helicis folium, Pyridoxine (vit B6), Sulfacetamide, Comb drug, Sulfur, Meloxicam, Xylometazoline, Serrapeptase*, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Rutoside, combinations, Ammonia* Fluocinolone acetonide, Diclofenac, Calcium gluconate, Enalapril and diuretics, Dexpanthenol, Valproic acid, Betamethasone and antiseptics, Ethanol, Betahistine, Silymarin, Tolperisone, Diosmectite, Etamsylate, Povidone-iodine, Acetylsalicylic acid Pitofenone and analgesics, Inosine pranobex, Azithromycin, Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, Inosine pranobex, Viride nitens*, Hydrogen peroxide, Comb drug, Decamethoxine, Sulfocamphocain*, Isosorbide dinitrate, Comb drug, Camphora, Barbiturates in combination with other drugs, Chloramphenicol, Cinnarizine, Nifuroxazide, Mono, Lactic acid producing organisms, combinations, Chloramphenicol, Loperamide, Loratadine, Medicinal charcoal, Enalapril, Comb drug, Ambroxol, Paracetamol, Domperidone, Orthosiphon stamineus**, Mono, Comb drug, Matricaria chamomilla**, Mentha piperita**, Hypericum perforatum**, Comb drug. Theophylline, Captopril and diuretics, Pregabalin, Validol*, Mono, Spironolactone, Thiamine (vit B1), Eleutherococcus senticosus**, Pitofenone and analgesics, Metamizole sodium, combinations with psycholeptics, Comb drug Ім'я:Наталія МаркітанE-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:02770104Оголошено17 квіт. 14:31
Прийом пропозицій17 квіт. 14:31 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 142 538,52 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-007428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33600000-6 - Фармацевтична продукція (ГЛІМЕРІЯ-М таблетки по 500 мг/2 мг або еквівлент,ЮПЕРІО таблетки, вкриті плівковою оболонкою 50 мг або еквівлент,КЛОБЕСКІН. Крем 0,05 % по 25 г у тубі або еквівлент,МОЛЕСКІН Крем 0,1 % по 15 г у тубі. або еквівлент,МІОРИКС® капсули пролонгованої
дії тверді 15 мг або еквівлент,Кораксан таблетки, вкрита плівковою оболонкою по 7,5 мг або еквівалент,Анаприлін, таблетки по 10 мг або еквівалент) Оголошено3 квіт. 13:41
Прийом пропозицій3 квіт. 13:41 – 14 квіт. 08:00Очікувана вартість100 032,45 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-008250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено23 бер. 14:13
Прийом пропозицій23 бер. 14:13 – 31 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-23-003224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ібупрофен-Дарниця, таб. (о) 200 мг №50 (Ibuprofen), амлодипін -Здоров'я, таб. 5 мг №30 (10х3) (Amlodipine), аспірин Кардіо, таб. 100 мг №28 (14х2) (Acetylsalicylic acid), бісопролол-Здоров'я, таб. 5 мг №30 (10х3) (Bisoprolol), валеріани екстракт,
таб. 20 мг №50 (Valerianae radix), вальсакор, таб. (о) 160 мг №84 (14х6) (Valsartan and diuretics), діоксизоль-Дарниця, розчин, фл. 100 мл №1 (Dioxydine), диклофенак-Здоров'я Ультра, гель 5% туба 100 г (Diclofenac), еналаприл-Здоров'я, таб.10 мг № 20 (Enalapril), еналаприл-Здоров'я, таб.20 мг № 20 (Enalapril), камфорний спирт, розчин спиртовий 10% фл. 40 мл (Camphora), карбамазепін-Дарниця, таб. 200 мг №50 (Carbamazepine), левомеколь, мазь 5% туба 40 г №1 (Comb drug), лоратадин-Дарниця, таб. 10 мг №10 (Loratadine), магнікор, таб. (о) 75 мг/15,2 мг №100 (10х10) (Acetylsalicylic acid), меновазин, розчин спиртовий фл. 40 мл №1 (Comb drug), метформін-Астрафарм, таб. 1000 мг №60 (10х6) (Metformin), ортофен-Здоров'я Форте, таб. (о) 50 мг № 30 (Diclofenac), піколакс, таб. 7,5 мг №10 (Sodium picosulfate), пірацетам, капс, таб. 400 мг №60 (10х6) (Piracetam), парацетамол-Дарниця, таб. 500 мг №10 (Paracetamol), перекис водню, розчин 3% фл. 200 мл №1 (Hydrogen peroxide), предуктал ОД, таб.80 мг №30 (10х3) (Trimetazidine), раміприл-Дарниця, таб. 5 мг №30 (10х3) (Ramipril), ранітидин-Здоров'я, таб. 150 мг №20 (10х2) (Ranitidine), спирт етиловий, 70% фл. 100 мл №1 (Ethanol), тауфон, краплі очні 4% фл. 10 мл №1 (Taurine), фаніган, таб. 50 мг/500 мг №100 (10х10) (Diclofenac, combinations), фармадол, таб. 450 мг №50 (10х5) (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics), хлоргексидин, розчин дезінфекційний 0,05% фл. 200 мл. (Chlorhexidine), цинкова мазь 10% туба 20 г №1 (Zinc oxide), неовітам, таб. № 30 (Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12), цитрамон-Дарниця, таб. № 10 (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics)) Очікувана вартість12 750,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-014121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено20 бер. 22:36
Прийом пропозицій20 бер. 22:36 – 29 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість946 148,12 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-20-012580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено20 лют. 17:00
Прийом пропозицій20 лют. 17:00 – 3 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 751 357,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-004389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Азалептол, таб. 25 мг №50 (Clozapine), Аміназин-Здоров'я, таб. (о) 25 мг №20 (Chlorpromazine), Аспірин Кардіо, таб. 100 мг №98 (14х7) (Acetylsalicylic acid), Брильянтовий зелений, розчин спиртовий 1 % по 20 мл (Viride nitens), Гідазепам IC, таб. 20
мг №30 (10х3) (Hydazepam), Галоприл, таб. 1.5 мг №50 (10х5) (Haloperidol), Еналаприл-Здоров'я таб. 10 мг №20 (Enalapril), Еналаприл-Здоров'я таб. 20 мг №20 (Enalapril), Карбамазепін-Здоров'я таб. 200 мг №20 (Carbamazepine), Метформін Сандоз, таб (о) 1000 мг №60 (10х6) (Metformin), Раміприл-Дарниця, таб. 5 мг №30 (10х3) (Ramipril), Росемід ОДТ, таб. 2 мг №20 (10х2) (Risperidone), Спирт етиловий, 70% фл. 100 мл №1 (Ethanol), Тизерцин, таб (о) 25 мг №50 (Levomepromazine)) Очікувана вартість2 708,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-04-001336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжардінс
Очікувана вартість946,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro