Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33198200-6»
-
ID: UA-2026-08-31-011925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети для стерилізації (універсальних)
Очікувана вартість2 462,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРулон для стерилізації
Очікувана вартість2 106,76 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-011102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРулон для стерилізації
Очікувана вартість2 106,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети для стерилізації (універсальні)
Оголошено13 серп. 14:16
Прийом пропозицій13 серп. 14:16 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 113,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-005464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулони для стерилізації
Оголошено12 серп. 12:57
Прийом пропозицій12 серп. 12:57 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість85 960,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-002519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові стерилізаційні пакети для НДР
Очікувана вартість4 323,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети для стерилізації (крафт-папір), Серветки з крепованого папіру (код НК 024:2023 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання, код НК 031:2024 S010301 - Медичний крепований папір для стерилізації) код за ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного
призначення різні Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Оголошено23 лип. 13:53
Прийом пропозицій23 лип. 13:53 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-009214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізаційні рулони (13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для
стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання) Ім'я:Залюбовська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380990036877 ЄДРПОУ:02010681Оголошено29 черв. 15:54
Прийом пропозицій29 черв. 15:54 – 7 лип. 09:00Очікувана вартість105 311,07 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-007920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
Оголошено3 черв. 14:10
Прийом пропозицій9 черв. 14:15 – 12 черв. 14:15Очікувана вартість40 860,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-004020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПласкі рулони для стерилізації Medicom SafeSeal (250мм*200м)
Очікувана вартість8 490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-011170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові стерилізаційні пекати чи рулони
Очікувана вартість8 438,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-001736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові стерилізаційні пакети
Очікувана вартість13 536,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-004064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення одноразового використання для стерилізації, ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2023 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання, код НК 031:2024 S010199 Стерилізаційні мішки – інше)
Оголошено13 бер. 11:12
Прийом пропозицій13 бер. 11:12 – 21 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 809,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-008294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено11 бер. 14:02
Прийом пропозицій11 бер. 14:02 – 19 бер. 13:00Очікувана вартість29 803,37 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-10-014104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 - 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Рулон для стерилізації (плаский) (10 см х 200 м) ( НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01020101
ПЛОСКІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОТУШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Рулон для стерилізації (плаский) (15 см х 200 м) (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01020101 ПЛОСКІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОТУШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Рулон для стерилізації (плаский) (20 см х 200 м) (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01020101 ПЛОСКІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОТУШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Рулон для стерилізації (плаский) (5 см х 200 м) (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01020101 ПЛОСКІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОТУШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Рулон для стерилізації (плаский) (12,5 см х 200 м) (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01020101 ПЛОСКІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОТУШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Рулон для стерилізації (плаский) (25 см х 200 м) (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01020101 ПЛОСКІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОТУШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Крепований папір 1200 мм х 1200 мм блакитний (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S010301 МЕДИЧНИЙ КРЕПОВАНИЙ ПАПІР ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ); Стрічка клейка з індиктором 25 мм х 50 м (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 Z1399 НЕСПЕЦИФІЧНІ ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ –ІНШЕ); Пакет для парової стерилізації самоклеючий 60 мм х 110 мм №200 (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, З ПЛОСКИМ ДНОМ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Пакет для парової стерилізації самоклеючий 360 мм х 450 мм №100 (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, З ПЛОСКИМ ДНОМ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Набір тестових карток Бові-Діка для процесів парової стерилізації №120 (НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 Z1399 НЕСПЕЦИФІЧНІ ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ –ІНШЕ); Плоскі рулони TYVEK для плазменної стерилізації 100 мм х 100 м ( НК 024:2023 - 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 031:2024 S01020101 ПЛОСКІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОТУШКИ,ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ)) Оголошено10 бер. 17:00
Прийом пропозицій10 бер. 17:00 – 18 бер. 10:00Очікувана вартість471 350,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-26-008179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямивироби медичного призначення одноразового використання для стерилізації, ДК 021:2015 33190000 - 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення, (НК 024:2023 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 16866 Клейка стрічка; НК 031:2024 S010199 Стерилізаційні мішки – інше;
V9099 Різні пристрої, не включені до інших класів — інше) Оголошено26 лют. 14:39
Прийом пропозицій26 лют. 14:39 – 6 бер. 08:00Очікувана вартість208 350,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-005070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові стерилізаційні пакети чи обгортки
Очікувана вартість8 259,81 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-000525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 - Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне, 33192500-7 — Пробірки, 33194000-6 - Прилади та інструменти для переливання та
вливання крові / розчинів, 33198200-6 - Паперові стерилізаційні пакети чи обгортки) (Пробірка для забору капілярної крові, 0,2 мл з КЗ ЕДТА (НК 024:2023 — 58143 - Пробірка для взяття зразків крові невакуумна IVD (діагностика in vitro) з К3 EDTA); Система для внутрішньовенних вливань (НК 024:2023 — 58977 - Набір базовий для внутрішньовенних вливань); Пакети для стерилізації 150х250 №100 (НК 024:2023 — 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання); Пакети для стерилізації 380х450 №100 (НК 024:2023 — 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання); Опромінювач бактерицидний екранований BactoSfera Jalousie 25 (НК 024:2023 — 62893 - Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень); Опромінювач бактерицидний екранований BactoSfera Ekran Jaousie 15 (НК 024:2023 — 62893 - Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень)) Очікувана вартість30 689,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-012168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Пакети і рулони для стерилізування одноразові)
Оголошено19 лют. 16:04
Прийом пропозицій19 лют. 16:04 – 27 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість302 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-17-006745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулон для стерилізації, крепований папір: НК 024:2023: 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання / НК 031:2024: S010301 МЕДИЧНИЙ КРЕПОВАНИЙ ПАПІР ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ
Оголошено17 лют. 13:05
Прийом пропозицій17 лют. 13:05 – 25 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість980 000,00 грн
з ПДВЗавершена