Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33198000-4»

  • ID: UA-2026-08-31-011925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети для стерилізації (універсальних)

    Ім'я:
    Костянтин Лиморенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687584116 ЄДРПОУ:
    25575049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 462,25 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рулон для стерилізації

    Ім'я:
    Митник Уляна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632580945 ЄДРПОУ:
    20843717
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 106,76 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-26-011102-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рулон для стерилізації

    Ім'я:
    Митник Уляна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632580945 ЄДРПОУ:
    20843717
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 106,76 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-007540-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети для стерилізації (універсальні)

    Ім'я:
    Костянтин Лиморенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687584116 ЄДРПОУ:
    25575049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 14:16

    Прийом пропозицій
    13 серп. 14:16 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 113,43 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-005464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рулони для стерилізації

    Ім'я:
    Вознюк Назар Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975832051 ЄДРПОУ:
    03067009
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 12:57

    Прийом пропозицій
    12 серп. 12:57 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 960,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-11-002519-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Паперові стерилізаційні пакети для НДР

    Ім'я:
    Тетяна Валігура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679231118 ЄДРПОУ:
    02010830
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 323,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-006506-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети для стерилізації (крафт-папір), Серветки з крепованого папіру (код НК 024:2023 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання, код НК 031:2024 S010301 - Медичний крепований папір для стерилізації) код за ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного … призначення різні

    Ім'я:
    Гречка Катерина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:
    +380563206617
    Веб сайт:
    http://med.rda.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    37735655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 13:53

    Прийом пропозицій
    23 лип. 13:53 – 1 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    65 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-13-000845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтр мембранний № 2

    Ім'я:
    Андрій Поляков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963180541 Веб сайт:
    http://pl.cdc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38561100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 564,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-000552-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтр мембранний № 2

    Ім'я:
    Андрій Поляков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963180541 Веб сайт:
    http://pl.cdc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38561100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 782,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-003362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарняні паперові вироби (серветка "Волекс")

    Ім'я:
    Марина Сливець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567241601 ЄДРПОУ:
    03296202
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 260,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-009214-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стерилізаційні рулони (13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для … стерилізування одноразового використання; 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання)

    Ім'я:
    Залюбовська Вікторія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990036877 ЄДРПОУ:
    02010681
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 15:54

    Прийом пропозицій
    29 черв. 15:54 – 7 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    105 311,07 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-002785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термопапір для електрокардіографа, код згідно з ДК 021-2015 33198000-4 Лікарняна паперова продукція

    Ім'я:
    Дмитро Ігнатишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667190408 ЄДРПОУ:
    08588688
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 10:45

    Прийом пропозицій
    26 черв. 10:45 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 820,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-007920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Код ДК 021:2015 - 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.

    Ім'я:
    Мацібора Зоріна Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977971929 ЄДРПОУ:
    01994095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 14:10

    Прийом пропозицій
    9 черв. 14:15 – 12 черв. 14:15
    Очікувана вартість

    40 860,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-010175-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтр мембранний

    Ім'я:
    Андрій Поляков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963180541 Веб сайт:
    http://pl.cdc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38561100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 782,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-19-001656-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтри лабораторні обеззолені синя стрічка

    Ім'я:
    Андрій Поляков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963180541 Веб сайт:
    http://pl.cdc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38561100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    219,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-14-004020-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пласкі рулони для стерилізації Medicom SafeSeal (250мм*200м)

    Ім'я:
    Анастасія Тимошенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0508442409 ЄДРПОУ:
    01994913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 490,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-08-011170-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Паперові стерилізаційні пекати чи рулони

    Ім'я:
    Козубаль Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976302214 ЄДРПОУ:
    02000613
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 438,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-21-007315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтри знезолені БС д.110м.

    Ім'я:
    Андрій Поляков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963180541 Веб сайт:
    http://pl.cdc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38561100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    243,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-27-001736-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Паперові стерилізаційні пакети

    Ім'я:
    Альона Маланська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980906280 ЄДРПОУ:
    01982560
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 536,80 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-20-000874-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фільтр мембранний №2

    Ім'я:
    Андрій Поляков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963180541 Веб сайт:
    http://pl.cdc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38561100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 564,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 58 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro