Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33195100-4»
-
ID: UA-2026-08-31-003188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023-
13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві) Оголошено31 серп. 11:34
Прийом пропозицій31 серп. 11:34 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-13-009484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта з функцією капнографії (НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта); Пульсоксиметр із
живленням від мережі (код НК 024-2023 – 17148 Пульсоксиметр із живленням від мережі, НК 031-2024 – Z1203020408 Пульсоксиметри)) Оголошено13 серп. 15:24
Прийом пропозицій13 серп. 15:24 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 708 822,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-005760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Оголошено7 серп. 12:47
Прийом пропозицій7 серп. 12:47 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість916 933,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітори пацієнта Osen 8000, Osen 8000В
Оголошено6 серп. 13:50
Прийом пропозицій6 серп. 13:50 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість593 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта; НК 031:2024: Z12030202 - МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА (Монітор пацієнта або еквівалент))
Оголошено14 лип. 15:53
Прийом пропозицій14 лип. 15:53 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість164 842,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-004875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонітори
Очікувана вартість4 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-002115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор пацієнта. НК 024:2023 33586 «Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта». НК 031:2024 Z12030202 МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 33195100-4 «Монітори»)
Оголошено13 лип. 10:42
Прийом пропозицій13 лип. 10:42 – 21 лип. 23:00Очікувана вартість700 934,58 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-007802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор пацієнта з візком у комплекті, монітор пацієнта
Оголошено9 лип. 14:54
Прийом пропозицій9 лип. 14:54 – 17 лип. 08:00Очікувана вартість674 883,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-007613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта (НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта)
Оголошено24 черв. 14:29
Прийом пропозицій24 черв. 14:29 – 2 лип. 18:00Очікувана вартість170 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-007597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітори пацієнта мультипараметрові (ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено12 черв. 13:51
Прийом пропозицій12 черв. 13:51 – 22 черв. 09:00Очікувана вартість554 733,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-005638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітори пацієнта мультипараметрові (ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено1 черв. 12:55
Прийом пропозицій1 черв. 12:55 – 9 черв. 09:00Очікувана вартість554 733,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-014538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФетальний монітор, НК 024:2023: 43958 – Фетальний кардіологічний монітор, НК 031:2024 - Z12080101 ФЕТАЛЬНІ МОНІТОРИ
Оголошено26 трав. 17:48
Прийом пропозицій26 трав. 17:48 – 3 черв. 18:00Очікувана вартість166 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-006950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчик інвазивного тиску (33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код НК 031:2024 - Z1203020301)
Очікувана вартість72 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-009786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 код «Національна номенклатура медичних виробів» – Z1203020201 – Приліжкові мультипараметричні монітори пацієнта (Монітор пацієнта)
Оголошено22 трав. 15:08
Прийом пропозицій22 трав. 15:08 – 30 трав. 18:00Очікувана вартість800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-013169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонітор MSI 25"IPS PRO MP25ILE2
Очікувана вартість4 099,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-014042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор пацієнта ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК 021:2015: 33195100-4 Монітори НК 024:2023 : 33586 - Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта НК 031:2024 - Z1203020202 Переносні/портативні мультипараметричні монітори пацієнта
Ім'я:Матоніна Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669910921 ЄДРПОУ:43353243Оголошено18 трав. 19:55
Прийом пропозицій18 трав. 19:55 – 27 трав. 19:56Очікувана вартість212 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-003641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Очікувана вартість18 691 999,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-005334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 код «Національна номенклатура медичних виробів» – Z120105 – Хірургічні медичні аспіратори; код НК 031: 2024 код «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12030202 – Мультипараметричні монітори пацієнта
Оголошено6 трав. 11:50
Прийом пропозицій6 трав. 11:50 – 14 трав. 18:00Очікувана вартість1 348 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-005694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено5 трав. 11:57
Прийом пропозицій5 трав. 11:57 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість344 064,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-01-005595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичне медичне обладнання: Монітор пацієнта, НК 024:2023:33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024:Z1203020201 – Приліжкові мультипараметричні монітори пацієнта; Фетальний монітор тип 1, НК 024:2023:43958 – Фетальний кардіологічний монітор, НК
031:2024:Z12080101 – Фетальні монітори; Фетальний монітор тип 2, НК 024:2023:43958 – Фетальний кардіологічний монітор, НК 031:2024:Z12080101 – Фетальні монітори; Насос шприцевий одноканальний, НК 024:2023:13217 – Шприцева помпа, НК 031:2024:Z12030302 – Шприцеві насоси; Насос шприцевий двоканальний, НК 024:2023:13217 – Шприцева помпа, НК 031:2024:Z12030302 – Шприцеві насоси; Насос шприцевий двоканальний з режимом ТСІ, НК 024:2023:13217 – Шприцева помпа, НК 031:2024:Z12030302 – Шприцеві насоси, ДК 021:2015:33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33195100-4 – Монітори, 33195000-3 – Системи моніторингу стану пацієнта, 33194110-0 - Інфузійні насоси) Ім'я:Олеся УсатенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380668589366, +380486621201 ЄДРПОУ:01998644Оголошено1 трав. 12:12
Прийом пропозицій1 трав. 12:12 – 11 трав. 12:00Очікувана вартість2 174 603,00 грн
з ПДВЗавершена