Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33195000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023-
13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві) Оголошено31 серп. 11:34
Прийом пропозицій31 серп. 11:34 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-011787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Кушетка медична оглядова 34852 - Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний, V080603 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Ширма двосекційна 13514 — Медична ширма, V0899 - Медичне
допоміжне обладнання – Інше; Ширма трьохсекційна 13514 — Медична ширма, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик маніпуляційний пересувний, стільниця з нержавіючої сталі 13959 – Стіл для хірургічних інструментів, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик для внутрішньовенних ін'єкцій 38458 — Стіл для огляду/терапевтичних процедур, механічний, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Опромінювач бактерицидний трьохламповий 62893 — Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень, V0802 — Обладнання для дезінфекції/стерилізації; Опромінювач бактерицидний двохламповий 62893 — Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень, V0802 — Обладнання для дезінфекції/стерилізації; Шафа медична 10535 — Медична шафа, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик медичний для перев'язок 13959 – Стіл для хірургічних інструментів, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Крісло гінекологічне з електроприводом 38448 — Крісло гінекологічне/урологічне, з електроприводом, V0899 — Медичне допоміжне обладнання; Крісло сорбційне 10789 — Донорське крісло / донорська кушетка, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Дзеркало вагінальне, двостулкове 35352 — Дзеркало вагінальне, багаторазового застосування, L059001-Вагінальні дзеркальця, багаторазові; Дзеркало вагінальне по Cusco, двостулкове 35352 — Дзеркало вагінальне, багаторазового застосування, L059001-Вагінальні дзеркальця, багаторазові) Оголошено26 серп. 16:21
Прийом пропозицій26 серп. 16:21 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-004339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанжета до тонометра
Очікувана вартість500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСистема моніторингу фізіологічних показників пацієнта
Ім'я:Сірченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445184711 Факс:+380445184711ЄДРПОУ:24932429Оголошено28 серп. 11:46
Прийом пропозицій28 серп. 11:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість280 373,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-013035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор пацієнта (НК 024:2023 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 Z1203020202 ПЕРЕНОСНІ/ПОРТАТИВНІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА)
Оголошено20 серп. 17:24
Прийом пропозицій20 серп. 17:24 – 31 серп. 08:00Очікувана вартість916 340,19 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання моніторів пацієнта (16 шт) і центральна станція моніторингу для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Оголошено20 серп. 15:53
Прийом пропозицій20 серп. 15:53 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість1 869 158,88 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання моніторів пацієнта (4-шт.) для ВП «Пологовий будинок» КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Оголошено19 серп. 09:26
Прийом пропозицій19 серп. 09:26 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість261 682,24 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, капнограф, насос шприцевий)
Оголошено18 серп. 15:47
Прийом пропозицій18 серп. 15:47 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість345 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-002736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПланшети: імунологічні, з полістиролу на 40 лунок, плоске дно, без кришки, нестерильні, розміри 290×190×3 код ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015 33195000-3 Системи моніторингу стану пацієнта)
Оголошено18 серп. 10:52
Прийом пропозицій18 серп. 10:52 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-006914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКласифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, Помпа ентерального харчування (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33196200-2 - Пристрої для людей з обмеженими можливостями), (НК 024:2023- 13209 - Помпа для ентерального харчування),
Пульсоксиметр (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33195000-3 - Системи моніторингу стану пацієнта), (НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї), Протипролежневий матрац з компресором (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33196200-2 - Пристрої для людей з обмеженими можливостями), (НК 024:2023- 47476 - Надувний протипролежневий матрац), Морозильник DW– 40L92 або еквівалент(номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні), (НК 024:2023- 13209 - Помпа для ентерального харчування), Повітряна система обігріву пацієнта (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33196200-2 - Пристрої для людей з обмеженими можливостями), (НК 024:2023- 37329 - Система обігрівання всього тіла на основі застосування електричних ковдр) Оголошено14 серп. 13:53
Прийом пропозицій14 серп. 13:53 – 23 серп. 10:00Очікувана вартість364 383,64 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-13-009484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта з функцією капнографії (НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024 – Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта); Пульсоксиметр із
живленням від мережі (код НК 024-2023 – 17148 Пульсоксиметр із живленням від мережі, НК 031-2024 – Z1203020408 Пульсоксиметри)) Оголошено13 серп. 15:24
Прийом пропозицій13 серп. 15:24 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 708 822,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-008146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПланшет на 50 лунок, імунологічний, без кришки, з плоским дном, полістирол (ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Оголошено11 серп. 14:40
Прийом пропозицій11 серп. 14:40 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість58 878,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-011549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуль для вимірювання рівня м’язової релаксації з набором аксесуарів
Оголошено10 серп. 18:06
Прийом пропозицій10 серп. 18:06 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість121 357,32 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-005760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Оголошено7 серп. 12:47
Прийом пропозицій7 серп. 12:47 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість916 933,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-007397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом CPV за ДК 021:2015-33190000-8 (НК 024:2023- 61296 - Мікропланшет IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 — W050301029099- АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ, ПЛАСТИКОВІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ (Планшет для визначення груп крові)
Оголошено6 серп. 14:28
Прийом пропозицій6 серп. 14:28 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітори пацієнта Osen 8000, Osen 8000В
Оголошено6 серп. 13:50
Прийом пропозицій6 серп. 13:50 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість593 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-006454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, Фетальний монітор, НК 024:2023 код 43958 – Фетальний кардіологічний монітор (НК 031:2024 код Z12080101- Фетальні монітори)
Оголошено31 лип. 14:45
Прийом пропозицій31 лип. 14:45 – 8 серп. 17:00Очікувана вартість346 958,57 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-010876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено29 лип. 17:54
Прийом пропозицій29 лип. 17:54 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість61 682,24 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-008724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 35927 (Z12030203), 34422 (F0108), Код за ДК 021-2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні. (33195000-3— Системи моніторингу стану пацієнта)
Оголошено21 лип. 15:20
Прийом пропозицій21 лип. 15:20 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість592 233,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-008221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
Оголошено21 лип. 15:09
Прийом пропозицій21 лип. 15:09 – 29 лип. 15:08Очікувана вартість895 214,95 грн
без ПДВЗавершена