Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33194110-0»
-
ID: UA-2026-08-07-009783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний / НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи; Інфузійний волюметричний насос (НК 024:2023: 13217
Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси); Шприцевий насос (НК 024:2023: 13217 Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси)) Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено7 серп. 15:34
Прийом пропозицій7 серп. 15:34 – 15 серп. 23:00 -
ID: UA-2026-08-25-012951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямишприцевий інфузійний насос
Оголошено25 серп. 17:19
Прийом пропозицій25 серп. 17:19 – 2 вер. 19:00Очікувана вартість255 140,19 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШприцевий насос, код ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33194110-0 Інфузійні насоси, код НК 024:2023:61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї /код НК 031:2024 – Z12030301 ІНФУЗІЙНІ
НАСОСИ). Оголошено21 серп. 12:15
Прийом пропозицій21 серп. 12:15 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість268 704,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Інфузійний насос тип 1, Шприцевий насос тип 2, Шприцевий насос двоканальний, Інфузійна станція на 4 шприцеві насоси)
Оголошено20 серп. 16:34
Прийом пропозицій20 серп. 16:34 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість641 022,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-008405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШприцевий насос, код ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33194110-0 Інфузійні насоси, код НК 024:2023:61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї /код НК 031:2024 – Z12030301 ІНФУЗІЙНІ
НАСОСИ). Оголошено7 серп. 14:44
Прийом пропозицій7 серп. 14:44 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість268 704,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 13217 — Інфузійні насоси
Оголошено7 серп. 12:46
Прийом пропозицій7 серп. 12:46 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість358 980,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-007421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси шприцеві інфузійні (одноканальний, двоканальний)
Оголошено6 серп. 14:28
Прийом пропозицій6 серп. 14:28 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 832 020,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфузійні та шприцеві насоси
Оголошено15 лип. 12:50
Прийом пропозицій15 лип. 12:50 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 024 248,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-013506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні ((лот №1 - НК 024:2023: 13209 – Помпа для ентерального харчування (Код НК 031:2024 Z12030303 Насоси для ентерального харчування); НК 024:2023: 12330 - Пересувна система підіймання та переміщення пацієнта з живленням від батареї (Код НК
031:2024 V08050399 Підйомники для переміщення пацієнтів – інше); НК 024:2023: 40539 - Крісло-туалет (Код НК 031:2024 Y091212 Стільці-туалети); НК 024:2023: 41619 - Крісло-коляска, керована супроводжуючою особою, нескладна (Код НК 031:2024 V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше); лот №2 - НК 024:2023: 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна (Код НК 031:2024 V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше)) Оголошено23 черв. 17:14
Прийом пропозицій23 черв. 17:14 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість336 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-011084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос шприцевий
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено18 черв. 15:56
Прийом пропозицій18 черв. 15:56 – 26 черв. 08:00Очікувана вартість126 766,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-009123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфузійний насос, Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором
Оголошено16 черв. 14:55
Прийом пропозицій16 черв. 14:55 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-005250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнфузійний насос AniFM I1
Очікувана вартість25 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-001602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)
Ім'я:Тетяна СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380660603785, +380532609547 ЄДРПОУ:01999106Оголошено1 черв. 10:21
Прийом пропозицій1 черв. 10:21 – 9 черв. 08:00Очікувана вартість121 370,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-010005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)
Ім'я:Тетяна СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380660603785, +380532609547 ЄДРПОУ:01999106Оголошено28 трав. 15:41
Прийом пропозицій28 трав. 15:41 – 5 черв. 08:00Очікувана вартість364 100,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-26-009813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Інфузійний волюметричний насос (НК 024:2023 13217 Шприцева помпа; НК 031:2024 Z12030301 Інфузійні насоси))
Оголошено26 трав. 14:47
Прийом пропозицій26 трав. 14:47 – 3 черв. 10:00Очікувана вартість100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-003641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Очікувана вартість18 691 999,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-011702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
Очікувана вартість65 935,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-005694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено5 трав. 11:57
Прийом пропозицій5 трав. 11:57 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість344 064,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-04-007800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІНФУЗІЙНА ПОМПА
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено4 трав. 14:13
Прийом пропозицій4 трав. 14:13 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість381 370,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-005595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичне медичне обладнання: Монітор пацієнта, НК 024:2023:33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024:Z1203020201 – Приліжкові мультипараметричні монітори пацієнта; Фетальний монітор тип 1, НК 024:2023:43958 – Фетальний кардіологічний монітор, НК
031:2024:Z12080101 – Фетальні монітори; Фетальний монітор тип 2, НК 024:2023:43958 – Фетальний кардіологічний монітор, НК 031:2024:Z12080101 – Фетальні монітори; Насос шприцевий одноканальний, НК 024:2023:13217 – Шприцева помпа, НК 031:2024:Z12030302 – Шприцеві насоси; Насос шприцевий двоканальний, НК 024:2023:13217 – Шприцева помпа, НК 031:2024:Z12030302 – Шприцеві насоси; Насос шприцевий двоканальний з режимом ТСІ, НК 024:2023:13217 – Шприцева помпа, НК 031:2024:Z12030302 – Шприцеві насоси, ДК 021:2015:33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33195100-4 – Монітори, 33195000-3 – Системи моніторингу стану пацієнта, 33194110-0 - Інфузійні насоси) Ім'я:Олеся УсатенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380668589366, +380486621201 ЄДРПОУ:01998644Оголошено1 трав. 12:12
Прийом пропозицій1 трав. 12:12 – 11 трав. 12:00Очікувана вартість2 174 603,00 грн
з ПДВЗавершена