Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33194100-7»
-
ID: UA-2026-09-04-010141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфузійні насоси
Оголошено4 вер. 14:59
Прийом пропозицій4 вер. 14:59 – 24 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-003188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023-
13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві) Оголошено31 серп. 11:34
Прийом пропозицій31 серп. 11:34 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-07-009783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний / НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи; Інфузійний волюметричний насос (НК 024:2023: 13217
Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси); Шприцевий насос (НК 024:2023: 13217 Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси)) Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено7 серп. 15:34
Прийом пропозицій7 серп. 15:34 – 15 серп. 23:00 -
ID: UA-2026-08-25-012951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямишприцевий інфузійний насос
Оголошено25 серп. 17:19
Прийом пропозицій25 серп. 17:19 – 2 вер. 19:00Очікувана вартість255 140,19 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШприцевий насос, код ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33194110-0 Інфузійні насоси, код НК 024:2023:61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї /код НК 031:2024 – Z12030301 ІНФУЗІЙНІ
НАСОСИ). Оголошено21 серп. 12:15
Прийом пропозицій21 серп. 12:15 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість268 704,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Інфузійний насос тип 1, Шприцевий насос тип 2, Шприцевий насос двоканальний, Інфузійна станція на 4 шприцеві насоси)
Оголошено20 серп. 16:34
Прийом пропозицій20 серп. 16:34 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість641 022,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-008405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШприцевий насос, код ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33194110-0 Інфузійні насоси, код НК 024:2023:61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї /код НК 031:2024 – Z12030301 ІНФУЗІЙНІ
НАСОСИ). Оголошено7 серп. 14:44
Прийом пропозицій7 серп. 14:44 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість268 704,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 13217 — Інфузійні насоси
Оголошено7 серп. 12:46
Прийом пропозицій7 серп. 12:46 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість358 980,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-007421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси шприцеві інфузійні (одноканальний, двоканальний)
Оголошено6 серп. 14:28
Прийом пропозицій6 серп. 14:28 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 832 020,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-010155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (33194120-3 Інфузійне приладдя) (Код НК 024:2023/ Код НК 031:2024 - 35911 - Інфузійний/ін'єкційний порт, що імплантують / Z1204021601 – Портативні інструменти для інфузії інсуліну) Інфузійний набір; (Код НК
024:2023/ Код НК 031:2024 - 35838 – Резервуар для амбулаторної інсулінової інфузійної помпи / Z1204021601 – Портативні інструменти для інфузії інсуліну) Резервуар)) Оголошено28 лип. 16:05
Прийом пропозицій28 лип. 16:05 – 9 серп. 18:00Очікувана вартість212 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфузійні та шприцеві насоси
Оголошено15 лип. 12:50
Прийом пропозицій15 лип. 12:50 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 024 248,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоші медичні, НК 024:2023 - 13818 — Портативні ноші/ НК 031:2024 - V080501 - Ноші для переміщення пацієнтів; Штатив для тривалих вливань складний, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного
вливання; Штатив для тривалих вливань, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного вливання Оголошено15 лип. 12:43
Прийом пропозицій15 лип. 12:43 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 286,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-006975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій для вливання інфузійних розчинів
Очікувана вартість603,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні ((лот №1 - НК 024:2023: 13209 – Помпа для ентерального харчування (Код НК 031:2024 Z12030303 Насоси для ентерального харчування); НК 024:2023: 12330 - Пересувна система підіймання та переміщення пацієнта з живленням від батареї (Код НК
031:2024 V08050399 Підйомники для переміщення пацієнтів – інше); НК 024:2023: 40539 - Крісло-туалет (Код НК 031:2024 Y091212 Стільці-туалети); НК 024:2023: 41619 - Крісло-коляска, керована супроводжуючою особою, нескладна (Код НК 031:2024 V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше); лот №2 - НК 024:2023: 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна (Код НК 031:2024 V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше)) Оголошено23 черв. 17:14
Прийом пропозицій23 черв. 17:14 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість336 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-011084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос шприцевий
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено18 черв. 15:56
Прийом пропозицій18 черв. 15:56 – 26 черв. 08:00Очікувана вартість126 766,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-009123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфузійний насос, Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором
Оголошено16 черв. 14:55
Прийом пропозицій16 черв. 14:55 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-003731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (33194120-3 Інфузійне приладдя) (Код НК 024:2023/ Код НК 031:2024 - 35911 - Інфузійний/ін'єкційний порт, що імплантують / Z1204021601 – Портативні інструменти для інфузії інсуліну) Інфузійний набір; (Код НК 024:2023/
Код НК 031:2024 - 35838 – Резервуар для амбулаторної інсулінової інфузійної помпи / Z1204021601 – Портативні інструменти для інфузії інсуліну) Резервуар Оголошено11 черв. 11:10
Прийом пропозицій11 черв. 11:10 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість3 263 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-005250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнфузійний насос AniFM I1
Очікувана вартість25 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-009710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПомпа для ентерального харчування ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2023: 13209 – Помпа для ентерального харчування НК 031:2024 Z12050301 - Насоси для ентерального харчування
Оголошено2 черв. 15:11
Прийом пропозицій2 черв. 15:11 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-009072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12030302 – Шприцеві насоси (Шприцевий насос); код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12030301 – Інфузійні насоси (Інфузійний насос); код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12030303 –
Насоси для ентерального харчування (Насос для ентерального харчування) Оголошено1 черв. 15:20
Прийом пропозицій1 черв. 15:20 – 9 черв. 18:00Очікувана вартість872 500,00 грн
без ПДВЗавершена