Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33194000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-003188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023-
13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві) Оголошено31 серп. 11:34
Прийом пропозицій31 серп. 11:34 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-07-009783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний / НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи; Інфузійний волюметричний насос (НК 024:2023: 13217
Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси); Шприцевий насос (НК 024:2023: 13217 Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси)) Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено7 серп. 15:34
Прийом пропозицій7 серп. 15:34 – 15 серп. 23:00 -
ID: UA-2026-08-25-012951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямишприцевий інфузійний насос
Оголошено25 серп. 17:19
Прийом пропозицій25 серп. 17:19 – 2 вер. 19:00Очікувана вартість255 140,19 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШприцевий насос, код ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33194110-0 Інфузійні насоси, код НК 024:2023:61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї /код НК 031:2024 – Z12030301 ІНФУЗІЙНІ
НАСОСИ). Оголошено21 серп. 12:15
Прийом пропозицій21 серп. 12:15 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість268 704,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Інфузійний насос тип 1, Шприцевий насос тип 2, Шприцевий насос двоканальний, Інфузійна станція на 4 шприцеві насоси)
Оголошено20 серп. 16:34
Прийом пропозицій20 серп. 16:34 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість641 022,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-15-000382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаталка, код НК 024:2023 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, КОД НК 031:2024 V08050199 НОШІ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ – ІНШЕ; Шприцевий насос, код НК 024:2023 13217 шприцева помпа, КОД НК 031:2024 Z12030302 - ШПРИЦЕВІ НАСОСИ; Візок для переміщення пацієнтів, код НК 024:2023 31163
Каталка з положенням лежачи адаптаційна, КОД НК 031:2024 V08050199 НОШІ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ – ІНШЕ; Хірургічний аспіратор, код НК 024:2023 47366 Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги, КОД НК 031:2024 Z120105 - ХІРУРГІЧНІ МЕДИЧНІ АСПІРАТОРИ; Консоль з підведеннями комунікацій з настінним кріпленням, код НК 024:2023 36810 Консоль з підведеннями комунікацій універсальна з настінним кріпленням, КОД НК 031:2024 Z129007 - ПІДВІСНІ УСТАНОВКИ ДЛЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ ТА ВІДДІЛЕННЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ (ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено15 серп. 12:50
Прийом пропозицій15 серп. 12:50 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість884 766,36 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-008405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШприцевий насос, код ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015:33194110-0 Інфузійні насоси, код НК 024:2023:61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї /код НК 031:2024 – Z12030301 ІНФУЗІЙНІ
НАСОСИ). Оголошено7 серп. 14:44
Прийом пропозицій7 серп. 14:44 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість268 704,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 13217 — Інфузійні насоси
Оголошено7 серп. 12:46
Прийом пропозицій7 серп. 12:46 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість358 980,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-007421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси шприцеві інфузійні (одноканальний, двоканальний)
Оголошено6 серп. 14:28
Прийом пропозицій6 серп. 14:28 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 832 020,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-012376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено4 серп. 19:42
Прийом пропозицій4 серп. 19:42 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість624 640,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-010155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (33194120-3 Інфузійне приладдя) (Код НК 024:2023/ Код НК 031:2024 - 35911 - Інфузійний/ін'єкційний порт, що імплантують / Z1204021601 – Портативні інструменти для інфузії інсуліну) Інфузійний набір; (Код НК
024:2023/ Код НК 031:2024 - 35838 – Резервуар для амбулаторної інсулінової інфузійної помпи / Z1204021601 – Портативні інструменти для інфузії інсуліну) Резервуар)) Оголошено28 лип. 16:05
Прийом пропозицій28 лип. 16:05 – 9 серп. 18:00Очікувана вартість212 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфузійні та шприцеві насоси
Оголошено15 лип. 12:50
Прийом пропозицій15 лип. 12:50 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 024 248,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоші медичні, НК 024:2023 - 13818 — Портативні ноші/ НК 031:2024 - V080501 - Ноші для переміщення пацієнтів; Штатив для тривалих вливань складний, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного
вливання; Штатив для тривалих вливань, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного вливання Оголошено15 лип. 12:43
Прийом пропозицій15 лип. 12:43 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 286,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-006975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій для вливання інфузійних розчинів
Очікувана вартість603,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Комплект одноразових витратних матеріалів для реінфузії крові (НК 024:2023 47977 - Система для аутотрансфузії крові автоматична; НК 031:2024 Z120104 -
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АУТОТРАНСФУЗІЇ)) Оголошено8 лип. 17:08
Прийом пропозицій8 лип. 17:08 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість148 598,13 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-014314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 Веб сайт: ЄДРПОУ:38458175Очікувана вартість16 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні ((лот №1 - НК 024:2023: 13209 – Помпа для ентерального харчування (Код НК 031:2024 Z12030303 Насоси для ентерального харчування); НК 024:2023: 12330 - Пересувна система підіймання та переміщення пацієнта з живленням від батареї (Код НК
031:2024 V08050399 Підйомники для переміщення пацієнтів – інше); НК 024:2023: 40539 - Крісло-туалет (Код НК 031:2024 Y091212 Стільці-туалети); НК 024:2023: 41619 - Крісло-коляска, керована супроводжуючою особою, нескладна (Код НК 031:2024 V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше); лот №2 - НК 024:2023: 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна (Код НК 031:2024 V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше)) Оголошено23 черв. 17:14
Прийом пропозицій23 черв. 17:14 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість336 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-20-000077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні (пробірка вакуумна для забору крові 5 мл, з активатором згортання і розділюючим гелем, 13x100 мм, стерильна, із жовтою кришкою; пробірка вакуумна для забору крові КЗ 13x75 мм стерильна, з фіолетовою кришкою; шприц ін'єкційний одноразового
використання, луєр сліп, 20,0 мл (трьохкомпонентний, з голкою 0,8 х 38мм)) Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 Веб сайт: ЄДРПОУ:38458175Очікувана вартість19 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос шприцевий
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено18 черв. 15:56
Прийом пропозицій18 черв. 15:56 – 26 черв. 08:00Очікувана вартість126 766,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-009123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфузійний насос, Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором
Оголошено16 черв. 14:55
Прийом пропозицій16 черв. 14:55 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 000,00 грн
з ПДВЗавершена