Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192400-6»
-
ID: UA-2026-08-31-002927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка з кріслом пацієнта
Оголошено31 серп. 11:24
Прийом пропозицій31 серп. 11:24 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання стоматологічної установки, у комплекті для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ»
Оголошено28 серп. 14:15
Прийом пропозицій28 серп. 14:15 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-05-012043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка Аякс 16 (або еквівалент) з верхньою подачею (Код НК 024:2023 43698 Бормашина стоматологічна пневматична))
Оголошено5 серп. 17:26
Прийом пропозицій5 серп. 17:26 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість365 420,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка з кріслом пацієнта код за ДК 021:2015 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 62725 – Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний, НК 031:2024 – Z12110101 – установки для терапевтичної стоматології)
Оголошено5 серп. 15:22
Прийом пропозицій5 серп. 15:22 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість582 490,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-004024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка (НК 024:2023: 62725 Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний) (Код за НК 031:2024 Z12110101 – «Установки для терапевтичної стоматології») «ДК 021:2015: 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні».
Оголошено4 серп. 11:39
Прийом пропозицій4 серп. 11:39 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість532 710,28 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-008946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка (НК 024:2023: 60930 - Установка стоматологічна портативна; НК 031:2024: Z12110101 - УСТАНОВКИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; ДК 021:2015: 33192400-6 Автоматизовані робочі місця стоматолога))
Оголошено24 лип. 15:36
Прийом пропозицій24 лип. 15:36 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість238 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка (НК 024:2023: 62725 Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний) (Код за НК 031:2024 Z12110101 – «Установки для терапевтичної стоматології») «ДК 021:2015: 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні».
Оголошено10 лип. 14:37
Прийом пропозицій10 лип. 14:37 – 19 лип. 16:00Очікувана вартість570 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-23-006484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні установки (НК 024:2023: 60930 - Установка стоматологічна портативна) (НК 031:2024: Z12110101 УСТАНОВКИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ) (код за ЄЗС ДК 021:2015 код 33192400-6 Автоматизовані робочі місця стоматолога), 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Оголошено23 черв. 15:13
Прийом пропозицій23 черв. 15:13 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість340 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-011188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка (НК 024:2023: 62725 Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний) (Код за НК 031:2024 Z12110101 – «Установки для терапевтичної стоматології») «ДК 021:2015: 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні».
Оголошено19 черв. 15:42
Прийом пропозицій19 черв. 15:42 – 27 черв. 16:00Очікувана вартість570 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-008421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка з нижнею подачею інструментів в комплекті з аксесуарами
Ім'я:Соломонова Анастасія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380996667674 ЄДРПОУ:45030873Оголошено19 черв. 14:10
Прийом пропозицій19 черв. 14:10 – 27 черв. 08:00Очікувана вартість314 202,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-006916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСканер стоматологічний інтраоральний; Професійний стоматологічний апарат для проведення профілактики, видалення біоплівки, пігментації, зубних відкладень та ультразвукового скейлінгу; Автоклав з функцією автоматизованого очищення та змащення інструментів; Автоклав з об’ємом стерилізаційної камери 5
л.; Стоматологічна установка з верхньою подачею інструментів Оголошено4 черв. 13:06
Прийом пропозицій4 черв. 13:06 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 899 525,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-011281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні установки (НК 024:2023: 60930 - Установка стоматологічна портативна) (НК 031:2024: Z12110101 УСТАНОВКИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ) (код за ЄЗС ДК 021:2015 код 33192400-6 Автоматизовані робочі місця стоматолога), 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Оголошено6 квіт. 16:06
Прийом пропозицій6 квіт. 16:06 – 14 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 500 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-012920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для стоматологічного кабінету КНП «Обласна дитяча лікарня» ЗОР: монітор пацієнта, стерилізатор паровий, мобільна система відсмоктування та установка стоматологічна з кріслом стоматологічним з нижньою подачею шлангів (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
Оголошено2 квіт. 16:56
Прийом пропозицій2 квіт. 16:56 – 17 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-13-008481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для стоматологічного кабінету КНП «Обласна дитяча лікарня» ЗОР: монітор пацієнта, стерилізатор паровий та установка стоматологічна з кріслом стоматологічним з нижньою подачею шлангів (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
Оголошено13 бер. 14:11
Прийом пропозицій13 бер. 14:11 – 24 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість690 770,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-04-010700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка (Національний класифікатор НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 60930 Установка стоматологічна портативна; Національний класифікатор України (Національна номенклатура медичних виробів) НК 031:2024: Z12110101 - установки для терапевтичної стоматології)
Ім'я:Дишловий Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 390979472374 ЄДРПОУ:01995172Оголошено4 бер. 15:15
Прийом пропозицій4 бер. 15:15 – 12 бер. 01:00Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-17-012668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка
Ім'я:Сабаш Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:+380374131154Веб сайт: ЄДРПОУ:05398510Оголошено17 лют. 16:28
Прийом пропозицій17 лют. 16:28 – 25 лют. 16:35Очікувана вартість279 925,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-22-018608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічна установка А001
Очікувана вартість71 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-005468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка Аякс 15 (або еквівалент) з верхньою подачею (НК 024:2023: 60930 - Установка стоматологічна портативна) (НК 031:2024: Z12110101 УСТАНОВКИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ) (код за ЄЗС ДК 021:2015 код 33192400-6 Автоматизовані робочі місця стоматолога) (код за ЄЗС ДК 021:2015
код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні») Оголошено12 січ. 13:53
Прийом пропозицій12 січ. 13:53 – 20 січ. 14:00Очікувана вартість260 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-008360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстановка стоматологічна Granum (2 штуки) (Код НК 024:2023: 62725 — Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний), (код ДК 021:2015: 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні).
Оголошено10 груд. 2025 15:08
Прийом пропозицій10 груд. 2025 15:08 – 18 груд. 2025 03:00Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-09-020741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка для осіб з інвалідністю та інших ММГН - відповідний код 33192400-6 (НК 024:2023 – 62725 Блок з інструментами для стоматологічного установлення пневматичний)
Оголошено9 груд. 2025 17:28
Прийом пропозицій9 груд. 2025 17:28 – 18 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість800 000,00 грн
з ПДВЗавершена