Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192300-5»
-
ID: UA-2026-08-31-007044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний фармацевтичний холодильник код- 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 17156 — Фармацевтичний холодильник, код НК 031:2024: Z121701 – Рефрижератори для банків крові)
Оголошено31 серп. 14:39
Прийом пропозицій31 серп. 14:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код
V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування) Оголошено28 серп. 11:15
Прийом пропозицій28 серп. 11:15 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024
-Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування;Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10184 за НК 024:2023 – Підставка для руки багаторазового використання /код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15900 за НК 024:2023 – Меблі для палати пацієнта/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 34833 за НК 024:2023 – Стілець загального призначення/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10789 за НК 024:2023 – Донорське крісло/ донорська кушетка/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13514 за НК 024:2023 – Медична ширма/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування) Оголошено27 серп. 17:36
Прийом пропозицій27 серп. 17:36 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичного призначення за ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено26 серп. 13:44
Прийом пропозицій26 серп. 13:44 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість184 907,41 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-013243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа ШМн медична навісна
Очікувана вартість6 495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (полиця для монітору настінного типу з кошиком (медична)) (НК 024:2023 - 15900 Меблі для палати пацієнта / НК 031:2024: V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ)
Оголошено24 серп. 12:17
Прийом пропозицій24 серп. 12:17 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість86 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-003694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиширма 2-х секційна медична
Ім'я:Поплавська Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671995029 ЄДРПОУ:22060286Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичного призначення за ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено17 серп. 13:58
Прийом пропозицій17 серп. 13:58 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість184 907,41 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-15-000382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаталка, код НК 024:2023 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, КОД НК 031:2024 V08050199 НОШІ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ – ІНШЕ; Шприцевий насос, код НК 024:2023 13217 шприцева помпа, КОД НК 031:2024 Z12030302 - ШПРИЦЕВІ НАСОСИ; Візок для переміщення пацієнтів, код НК 024:2023 31163
Каталка з положенням лежачи адаптаційна, КОД НК 031:2024 V08050199 НОШІ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ – ІНШЕ; Хірургічний аспіратор, код НК 024:2023 47366 Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги, КОД НК 031:2024 Z120105 - ХІРУРГІЧНІ МЕДИЧНІ АСПІРАТОРИ; Консоль з підведеннями комунікацій з настінним кріпленням, код НК 024:2023 36810 Консоль з підведеннями комунікацій універсальна з настінним кріпленням, КОД НК 031:2024 Z129007 - ПІДВІСНІ УСТАНОВКИ ДЛЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ ТА ВІДДІЛЕННЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ (ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено15 серп. 12:50
Прийом пропозицій15 серп. 12:50 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість884 766,36 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-007275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів
Очікувана вартість32 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стілець медичний (НК 024:2023 34833 - Стілець загального призначення; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ))
Оголошено5 серп. 16:24
Прийом пропозицій5 серп. 16:24 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість21 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-006595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтілець для інфузій СТ-7
Очікувана вартість8 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Мобільне донорське крісло для виїзних бригад, НК 024:2023 10789 Донорське крісло / донорська кушетка, НК 031:2024 V0802 Медичні крісла)
Оголошено31 лип. 22:53
Прийом пропозицій31 лип. 22:53 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість628 115,89 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-007471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтійка для зберігання медичного майна (НК 024:2023: 62736 – Стійка для зберігання медичних виробів); Шафа медична металева двостулкова (НК 024:2023:10535 – Медична шафа) за кодом ДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено29 лип. 14:50
Прийом пропозицій29 лип. 14:50 – 6 серп. 09:00Очікувана вартість23 826,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-002299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтолик анестезіолога (НК 024:2023:13951 Стіл для анестезіологічних інструментів); Стіл виробничий медичний (НК 024:2023:31219 Стіл робочий ергономічний механічний); Столик-тумба медична приліжкова (НК 024:2023:35395 Столик приліжковий); Шафа медична двосекційна (НК 024:2023:10535 Медична шафа) за
кодом ДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні Оголошено29 лип. 10:33
Прийом пропозицій29 лип. 10:33 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість52 563,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеанімаційний візок, код за НК 031:2024: V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ –ІНШЕ, код за НК 024:2023: 46978 Реанімаційний візок, без обладнання; Електричне лікарняне ліжко, код за НК 031:2024: V080601 МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ, код за НК 024:2023: 34870 Електричне лікарняне ліжко;
Стерилізатор паровий, код за НК 031:2024: Z12011305 АВТОКЛАВИ МАЛІ, З КАМЕРОЮ МЕНШОЮ, НІЖ ОДНА СТАНДАРТНА СРЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА, код за НК 024:2023: 38671 Стерилізатор паровий (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено28 лип. 01:12
Прийом пропозицій28 лип. 01:12 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість984 112,15 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-008399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа ламінарна настільна 700*400*1100 мм, 1 клас ББ з тумбою (33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код НК 031:2024 - W02070304)
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Шафа медична навісна ШМН, кушетка процедурна з регулюємим підголовником КРП, шафа медична ШМ-1с для медичного кабінету Костянтинівського закладу дошкільної освіти "Ромашка" Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість25 367,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШирма медична, ковдра ізотермічна
Очікувана вартість3 778,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл операційний та крісло оглядове
Оголошено17 лип. 13:08
Прийом пропозицій17 лип. 13:08 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість296 167,55 грн
без ПДВЗавершена