Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192230-3»

  • ID: UA-2026-08-31-012177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)

    Ім'я:
    Ольга Підгородецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979995331 ЄДРПОУ:
    03397564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:12

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:12 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    791 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 20 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-07-009783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний / НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи; Інфузійний волюметричний насос (НК 024:2023: 13217 … Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси); Шприцевий насос (НК 024:2023: 13217 Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси))

    Ім'я:
    Кирило Червонченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:
    01280527
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:34

    Прийом пропозицій
    7 серп. 15:34 – 15 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    979 934,58 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-009412-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, 33192230-3 Операційні столи (35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний/Z12011202 ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ)

    Ім'я:
    Андрій Дядічкін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487258212 Веб сайт:
    https://vmkc-pr.mil.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08199969
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:53

    Прийом пропозицій
    24 серп. 16:53 – 1 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    389 900,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-14-009023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання операційного (хірургічного) стола з набором аксесуарів для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО СМОЛ» (Еквівалент)

    Ім'я:
    Василів Оксана Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666053583 ЄДРПОУ:
    01996958
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:24

    Прийом пропозицій
    14 серп. 15:24 – 22 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    1 121 495,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-28-002479-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний; НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи

    Ім'я:
    Дмитерчук Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380956623651 ЄДРПОУ:
    33578224
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 11:04

    Прийом пропозицій
    28 лип. 11:04 – 5 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    4 427 380,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-005761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Операційний стіл

    Ім'я:
    Надія Бабінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380343347897 ЄДРПОУ:
    25596594
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:16

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:16 – 1 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    205 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-009397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33192230-3 Операційні столи; НК 024:2023: 33152 Універсальний операційний стіл електромеханічний; НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи)

    Ім'я:
    Вікторія Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487376932 ЄДРПОУ:
    00182082
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:19

    Прийом пропозицій
    20 лип. 16:19 – 28 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    813 909,65 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-009302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.

    Ім'я:
    Мацібора Зоріна Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977971929 ЄДРПОУ:
    01994095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:03

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:03 – 27 лип. 15:53
    Очікувана вартість

    1 490 691,59 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-005613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стіл операційний та крісло оглядове

    Ім'я:
    Хомич Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504351070 ЄДРПОУ:
    33982673
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 13:08

    Прийом пропозицій
    17 лип. 13:08 – 27 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    296 167,55 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-009019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Меблі медичні та медичне обладнання

    Ім'я:
    Сапожнікова Юлія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504107089 ЄДРПОУ:
    26188952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 15:26

    Прийом пропозицій
    10 лип. 15:26 – 21 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    420 561,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-003272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33192230-3 Операційні столи; НК 024:2023: 33152 Універсальний операційний стіл електромеханічний; НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи)

    Ім'я:
    Вікторія Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487376932 ЄДРПОУ:
    00182082
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 11:15

    Прийом пропозицій
    10 лип. 11:15 – 20 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    725 736,11 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-09-008628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стіл операційний

    Ім'я:
    Циганенко Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:
    01991470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 15:28

    Прийом пропозицій
    9 лип. 15:28 – 17 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    241 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-011136-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Операційний стіл

    Ім'я:
    Людмила Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
    44496574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 18:55

    Прийом пропозицій
    7 лип. 18:55 – 15 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    394 392,52 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-004072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, 33192230-3 Операційні столи (Код НК 024:2023/НК 031:2024 - 31887 - Стіл операційний гінекологічний з гідравлічним приводом/Z12011202 - ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ)

    Ім'я:
    Андрій Дядічкін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487258212 Веб сайт:
    https://vmkc-pr.mil.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08199969
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 11:20

    Прийом пропозицій
    16 черв. 11:20 – 24 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    140 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-012710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стіл операційний (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний, НК 031:2024: Z12011202 - ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ) за кодом ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

    Ім'я:
    Наталія Філь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463146342 ЄДРПОУ:
    02774125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 17:17

    Прийом пропозицій
    11 черв. 17:17 – 19 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    270 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-03-005770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33192230-3 Операційні столи)

    Ім'я:
    Ірина Загребельна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984237989 ЄДРПОУ:
    05381662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 626,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-02-003341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл для вертикалізації, Реабілітаційний стіл, Операційний стіл

    Ім'я:
    Пожарська Ольга Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474762305 Факс:
    +380474763426
    ЄДРПОУ:
    02005378
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 085 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-007365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Операційний стіл з обігрівом з додатковими аксесуарами в комплекті

    Ім'я:
    Юшков Павло Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612362293 ЄДРПОУ:
    45030873
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 14:20

    Прийом пропозицій
    1 черв. 14:20 – 9 черв. 08:00
    Очікувана вартість

    535 350,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-01-000785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стіл операційний (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний, НК 031:2024: Z12011202 - ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ) за кодом ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

    Ім'я:
    Наталія Філь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463146342 ЄДРПОУ:
    02774125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 09:29

    Прийом пропозицій
    1 черв. 09:29 – 9 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    270 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-25-011052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні Код НК 024:2023: 58034 Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом Код НК 031:2024: Z12011202 операційні столи

    Ім'я:
    Ковальчук В'ячеслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991049266 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 трав. 15:48

    Прийом пропозицій
    25 трав. 15:48 – 2 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    163 550,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 24 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro