Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192200-4»
-
ID: UA-2026-09-04-013461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл операційний, Система обігріву пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023 – 58034 — Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом) (НК 024:2023 – 36954 — Блок керування системи конвекційного обігрівання пацієнта)
Оголошено4 вер. 18:36
Прийом пропозицій4 вер. 18:36 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)
Оголошено31 серп. 18:12
Прийом пропозицій31 серп. 18:12 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-07-009783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний / НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи; Інфузійний волюметричний насос (НК 024:2023: 13217
Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси); Шприцевий насос (НК 024:2023: 13217 Шприцева помпа / НК 031:2024: Z12030302 Шприцеві насоси)) Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено7 серп. 15:34
Прийом пропозицій7 серп. 15:34 – 9 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-27-002618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКушетка медична, стіл-накопичувач.
Очікувана вартість12 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичного призначення за ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено26 серп. 13:44
Прийом пропозицій26 серп. 13:44 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість184 907,41 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, 33192230-3 Операційні столи (35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний/Z12011202 ОПЕРАЦІЙНІ СТОЛИ)
Оголошено24 серп. 16:53
Прийом пропозицій24 серп. 16:53 – 1 вер. 11:00Очікувана вартість389 900,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-006649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичного призначення за ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено17 серп. 13:58
Прийом пропозицій17 серп. 13:58 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість184 907,41 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-009023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання операційного (хірургічного) стола з набором аксесуарів для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО СМОЛ» (Еквівалент)
Оголошено14 серп. 15:24
Прийом пропозицій14 серп. 15:24 – 22 серп. 08:00Очікувана вартість1 121 495,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-002299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтолик анестезіолога (НК 024:2023:13951 Стіл для анестезіологічних інструментів); Стіл виробничий медичний (НК 024:2023:31219 Стіл робочий ергономічний механічний); Столик-тумба медична приліжкова (НК 024:2023:35395 Столик приліжковий); Шафа медична двосекційна (НК 024:2023:10535 Медична шафа) за
кодом ДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні Оголошено29 лип. 10:33
Прийом пропозицій29 лип. 10:33 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість52 563,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-002479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний; НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи
Оголошено28 лип. 11:04
Прийом пропозицій28 лип. 11:04 – 5 серп. 01:00Очікувана вартість4 427 380,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-005761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційний стіл
Оголошено24 лип. 13:16
Прийом пропозицій24 лип. 13:16 – 1 серп. 09:00Очікувана вартість205 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-004796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолик медичний
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33192230-3 Операційні столи; НК 024:2023: 33152 Універсальний операційний стіл електромеханічний; НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи)
Оголошено20 лип. 16:19
Прийом пропозицій20 лип. 16:19 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість813 909,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-009302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
Оголошено17 лип. 16:03
Прийом пропозицій17 лип. 16:03 – 27 лип. 15:53Очікувана вартість1 490 691,59 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-005613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл операційний та крісло оглядове
Оголошено17 лип. 13:08
Прийом пропозицій17 лип. 13:08 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість296 167,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Кушетка медична (НК 024:2023 34852-Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ);
Ліжко медичне (НК 024:2023 34870-Електричне лікарняне ліжко; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Ліжко медичне (НК 024:2023 34870-Електричне лікарняне ліжко; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Негатоскоп (НК 024:2023 35823-Негатоскоп медичний з електроживленням; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл анестезіолога (НК 024:2023 13951-Стіл для анестезіологічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Штатив медичний для вливань (НК 024:2023 36069-Стійка для внутрішньовенних вливань; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл маніпуляційний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний маніпуляційний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний для апаратури (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Тумба медична приліжкова (НК 024:2023 35395 - Столик приліжковий; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Тумба медична приліжкова (НК 024:2023 35395 - Столик приліжковий; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Ширма медична (НК 024:2023 13514-Медична ширма; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа для картотеки (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа медична (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа медична для господарського інвентарю (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Візок медичний (НК 024:2023 40542-Лікарський візок; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ)) Оголошено10 лип. 20:50
Прийом пропозицій10 лип. 20:50 – 18 лип. 10:00Очікувана вартість2 005 472,96 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-009019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичні та медичне обладнання
Оголошено10 лип. 15:26
Прийом пропозицій10 лип. 15:26 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість420 561,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-003272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33192230-3 Операційні столи; НК 024:2023: 33152 Універсальний операційний стіл електромеханічний; НК 031:2024: Z12011202 Операційні столи)
Оголошено10 лип. 11:15
Прийом пропозицій10 лип. 11:15 – 20 лип. 10:00Очікувана вартість725 736,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл операційний
Оголошено9 лип. 15:28
Прийом пропозицій9 лип. 15:28 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-002020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаніпуляційні столики
Очікувана вартість63 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro