Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192160-1»
-
ID: UA-2026-09-02-013779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Оголошено2 вер. 19:04
Прийом пропозицій2 вер. 19:04 – 18 вер. 19:01 -
ID: UA-2026-09-02-013518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Оголошено2 вер. 18:13
Прийом пропозицій2 вер. 18:13 – 18 вер. 18:15Очікувана вартість244 200,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів15 дн. 19 г. 49 хв.
-
ID: UA-2026-08-26-011334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення: Ноші медичні (Код НК 024:2023 - 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна; Код НК 031:2024 - V08050101 - НОШІ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ); Стерилізатор повітряний (Код НК 024:2023 – 35364 - Стерилізатор сухожаровий; Код НК 031:2024 - Z12011307
- СУХОПОВІТРЯНІ СТЕРИЛІЗАТОРИ); Шафа медична з бактерицидною лампою (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Шафа медична з бактерицидною лампою стоматологічна (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Коробка для стерилізації 160 х 120 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ); Коробка для стерилізації 390 х 190 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ) Оголошено26 серп. 16:07
Прийом пропозицій26 серп. 16:07 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-000903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКушетка медична оглядова, тумба в кабінет лікаря, стіл медичний робочий з тумбою, стілець медичний, ноші складні
Очікувана вартість31 472,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАптечка медична тактична, аптечка медична універсальна, ноші медичні
Оголошено14 серп. 12:03
Прийом пропозицій14 серп. 12:03 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 654,21 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-010094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжка медичні функціональні, з електроприводом, код ДК 021:2015: 33192120-9 Лікарняні ліжка, код НК 031:2024: V080601 - МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ, код НК 024:2023: 34870 Функціональне ліжко; Каталки для перевезення пацієнтів, код ДК 021:2015: 33192160-1 Ноші, код НК 031:2024: V08050199
Ноші для переміщення пацієнтів – інше, код НК 024:2023: 31163 Каталка медична) ДК 021:2015 33190000-8 "Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні" Оголошено10 серп. 16:26
Прийом пропозицій10 серп. 16:26 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 173 514,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення
Очікувана вартість20 839,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для фізичної реабілітації
Оголошено3 серп. 09:52
Прийом пропозицій3 серп. 09:52 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість31 854,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-005979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНоші та стропи евакуації для спецпідготовки
Очікувана вартість121 839,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення різні
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено24 лип. 14:33
Прийом пропозицій24 лип. 14:33 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-003934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення для оснащення класів безпеки (код ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Оголошено21 лип. 11:35
Прийом пропозицій21 лип. 11:35 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість316 295,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоші медичні, НК 024:2023 - 13818 — Портативні ноші/ НК 031:2024 - V080501 - Ноші для переміщення пацієнтів; Штатив для тривалих вливань складний, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного
вливання; Штатив для тривалих вливань, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного вливання Оголошено15 лип. 12:43
Прийом пропозицій15 лип. 12:43 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 286,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-000888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНоші медичні Біомед А12
Очікувана вартість2 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-006876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термоковдра рятувальна, ноші медичні)
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість7 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-002271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення
Очікувана вартість32 013,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-006210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечка індивідуальна першої допомоги, ноші м'які (чорні)
Очікувана вартість5 748,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-000919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобілізаційні безкаркасні ноші.
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-003484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаталка для машини швидкої допомоги (НК 024:2023: 62285 Ноші-каталка на колесах для швидкої медичної допомоги пневматичні. Код НК 031:2024: V080501 – Ноші для переміщення пацієнтів). Ноші медичні (НК 024:2023: 62285 Ноші-каталка на колесах для швидкої медичної допомоги пневматичні. Код НК 031:2024:
V080501 – Ноші для переміщення пацієнтів) Оголошено30 квіт. 11:19
Прийом пропозицій30 квіт. 11:19 – 9 трав. 10:00Очікувана вартість231 885,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-003366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ковшові ноші, система кріплення, шини)
Оголошено23 квіт. 10:42
Прийом пропозицій23 квіт. 10:42 – 1 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-011131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні вироби
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено22 квіт. 14:59
Прийом пропозицій22 квіт. 14:59 – 30 квіт. 13:00Очікувана вартість26 665,00 грн
без ПДВЗавершена