Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192120-9»
-
ID: UA-2026-09-02-013779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Оголошено2 вер. 19:04
Прийом пропозицій2 вер. 19:04 – 18 вер. 19:01 -
ID: UA-2026-09-02-013518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Оголошено2 вер. 18:13
Прийом пропозицій2 вер. 18:13 – 18 вер. 18:15Очікувана вартість244 200,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів12 дн. 17 г. 29 хв.
-
ID: UA-2026-08-10-010094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжка медичні функціональні, з електроприводом, код ДК 021:2015: 33192120-9 Лікарняні ліжка, код НК 031:2024: V080601 - МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ, код НК 024:2023: 34870 Функціональне ліжко; Каталки для перевезення пацієнтів, код ДК 021:2015: 33192160-1 Ноші, код НК 031:2024: V08050199
Ноші для переміщення пацієнтів – інше, код НК 024:2023: 31163 Каталка медична) ДК 021:2015 33190000-8 "Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні" Оголошено10 серп. 16:26
Прийом пропозицій10 серп. 16:26 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 173 514,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Кушетка медична (НК 024:2023 34852-Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ);
Ліжко медичне (НК 024:2023 34870-Електричне лікарняне ліжко; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Ліжко медичне (НК 024:2023 34870-Електричне лікарняне ліжко; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Негатоскоп (НК 024:2023 35823-Негатоскоп медичний з електроживленням; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл анестезіолога (НК 024:2023 13951-Стіл для анестезіологічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Штатив медичний для вливань (НК 024:2023 36069-Стійка для внутрішньовенних вливань; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл маніпуляційний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний маніпуляційний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний для апаратури (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Тумба медична приліжкова (НК 024:2023 35395 - Столик приліжковий; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Тумба медична приліжкова (НК 024:2023 35395 - Столик приліжковий; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Ширма медична (НК 024:2023 13514-Медична ширма; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа для картотеки (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа медична (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа медична для господарського інвентарю (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Візок медичний (НК 024:2023 40542-Лікарський візок; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ)) Оголошено10 лип. 20:50
Прийом пропозицій10 лип. 20:50 – 18 лип. 10:00Очікувана вартість2 005 472,96 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-015420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2023: 34873 Меблі для лікарень механічні/код НК 031:2024: V080602 МЕХАНІЧНІ МЕДИЧНІ ЛІЖКА (Ліжко для пацієнтів з опіками)
Оголошено22 квіт. 18:08
Прийом пропозицій22 квіт. 18:08 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість340 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-011429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34852 – Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний (V080603 – Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу); 36502 – Столик маніпуляційний (V080603 – Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу); 44536 – Ноші до системи підіймання та переміщення пацієнта (V080604 – Ноші
медичні) Оголошено6 квіт. 16:10
Прийом пропозицій6 квіт. 16:10 – 14 квіт. 18:00Очікувана вартість110 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-12-007952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ліжка для пацієнтів з опіками, код ДК 021:2015: 33192120-9 Лікарняні ліжка, код НК 031:2024: V080602 Механічні медичні ліжка, код НК 024:2023: 34870 Функціональне ліжко; Каталки для перевезення пацієнтів, код ДК
021:2015: 33192160-1 Ноші, код НК 031:2024: V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше, код НК 024:2023: 31163 Каталка медична) Оголошено12 бер. 13:49
Прийом пропозицій12 бер. 13:49 – 20 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість440 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-04-009264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ліжка для пацієнтів з опіками, код ДК 021:2015: 33192120-9 Лікарняні ліжка, код НК 031:2024: V080602 Механічні медичні ліжка, код НК 024:2023: 34870 Функціональне ліжко; Каталки для перевезення пацієнтів, код ДК
021:2015: 33192160-1 Ноші, код НК 031:2024: V08050199 Ноші для переміщення пацієнтів – інше, код НК 024:2023: 31163 Каталка медична) Оголошено4 бер. 14:30
Прийом пропозицій4 бер. 14:30 – 12 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість440 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-29-012837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичні
Оголошено29 жовт. 2025 16:17
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 16:17 – 7 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 721 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-28-002727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 024:2023: 36810 Консоль з підводами комунікацій універсальна, з настінним кріпленням, 40542 Лікарський візок, 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта,
32264 Стіл/кушетка масажна з живленням від мережі, 38447 Крісло загального огляду електричне, 10789 Донорське крісло / донорська кушетка, 34870 Електричне лікарняне ліжко, 10531 Приліжкова шафа, 40542 Лікарський візок, 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, 38129 Система підіймання та перенесення пасажира повітряним шляхом, 12330 Пересувна система підіймання та переміщення пацієнта з живленням від батареї, 32994 Крісло-коляска з санітарним оснащенням, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення) Ім'я:Федорович Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:44496574Оголошено28 лип. 2025 11:32
Прийом пропозицій28 лип. 2025 11:32 – 9 серп. 2025 10:00Очікувана вартість16 774 551,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-23-009814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні(Ліжко загально лікарняне ЛЗтк-01, Матрац 1-но секційний в чохлі з водонепроникної тканини ОМв-1)(За рахунок місцевого бюджету)
Оголошено23 лип. 2025 16:01
Прийом пропозицій23 лип. 2025 16:01 – 31 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість585 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-15-009604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко медичне (34873 Меблі для лікарень механічні) ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено15 лип. 2025 16:12
Прийом пропозицій15 лип. 2025 16:12 – 23 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість31 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-14-010704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 024:2023: 10535 Медична шафа, 32266 Стіл/кушетка масажний без електроживлення непортативний, 36810 Консоль з підводами комунікацій універсальна, з настінним кріпленням, 40542
Лікарський візок, 10647 Пересувна установка (візок) для проведення серцево-легеневої реанімації, з обладнанням, 34870 Електричне лікарняне ліжко, 36810 Консоль з підводами комунікацій універсальна, з настінним кріпленням, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення) Ім'я:Федорович Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:44496574Оголошено14 лип. 2025 17:17
Прийом пропозицій14 лип. 2025 17:17 – 26 лип. 2025 10:00Очікувана вартість18 521 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-10-003018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (медичні ліжка та тумби для реабілітаційного відділення)
Оголошено10 лип. 2025 11:09
Прийом пропозицій10 лип. 2025 11:09 – 18 лип. 2025 12:00Очікувана вартість1 786 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-01-008303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФункціональне ліжко; монітор пацієнта
Ім'я:Яніна Олександрівна АвраменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380473922589 ЄДРПОУ:02005266Оголошено1 лип. 2025 14:46
Прийом пропозицій1 лип. 2025 14:46 – 9 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-27-003741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор пацієнта з модулем ІАТ та настінним кріпленням НК 024-2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта; Ліжко медичне механічне НК 024-2023 – 34873 Меблі для лікарень механічні; Ліжко медичне електричне НК 024-2023 – 34870 Електричне лікарняне ліжко
Оголошено27 черв. 2025 11:37
Прийом пропозицій27 черв. 2025 11:37 – 7 лип. 2025 01:00Очікувана вартість978 684,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-20-003559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями10531 – Приліжкова шафа; 34870 – Електричне лікарняне ліжко
Оголошено20 черв. 2025 11:52
Прийом пропозицій20 черв. 2025 11:52 – 28 черв. 2025 18:00Очікувана вартість1 370 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-06-012000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКушетка у медпункт,Медичний холодильник Snaige,Ширма медична,Шафа медична металева з сейфом
Очікувана вартість77 534,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-17-005585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Функціональні ліжка, код ДК 021:2015: 33192120-9 Лікарняні ліжка, код НК 024:2023: 34870 Електричне лікарняне ліжко)
Ім'я:Миколенко Сергій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380674737354 Веб сайт: ЄДРПОУ:02004953Оголошено17 квіт. 2025 13:01
Прийом пропозицій17 квіт. 2025 13:01 – 25 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 364 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-28-013057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Тумба медична приліжкова (код НК 024:2023: 10531 - Приліжкова шафа); Матрац (НК 024:2023 – 35183 Матрац стандартний); Шафа медична для одягу (НК 024:2023:10535 Медична шафа); Стіл медичний (НК 024:2023: 31219 -
Стіл робочий ергономічний механічний); Тумба медична мобільна (код НК 024:2019 10535 Медична шафа); Стілець медичний (Код НК 024:2023 - 34833 Стілець загального призначення); Шафа медична (НК 024:2023:10535 Медична шафа); Стіл медичний маніпуляційний (НК 024:2023: 13959 - стіл для хірургічних інструментів); Медичні ноші (код НК 024:2023 – 13818 - Портативні ноші); Кушетка медична (Код НК 024:2023: 34852 - Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний); Крісло сорбційне (код НК 024:2023:10789 Донорське крісло/донорська кушетка); Шафа навісна (НК 024:2023:10535 Медична шафа); Шафа медична для документів (НК 024:2023:10535 Медична шафа); Банкетка медична (НК 024:2023: 34833- Стілець загального при-значення); Стіл пристінний (НК 024:2023: 31219 - Стіл робочий ергономічний механічний); Сте-лаж медичний (НК 024:2023:10535 Медична шафа); Медичні ноші (код НК 024:2023 – 13818 - Портативні ноші). Ім'я:Андрій МихE-mail: [email protected] Телефон: +380671516515, +380322957079 Веб сайт: ЄДРПОУ:01996792Оголошено28 бер. 2025 18:08
Прийом пропозицій28 бер. 2025 18:08 – 6 квіт. 2025 01:00Очікувана вартість2 550 000,00 грн
з ПДВЗавершена