Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192100-3»
-
ID: UA-2026-08-26-011334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення: Ноші медичні (Код НК 024:2023 - 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна; Код НК 031:2024 - V08050101 - НОШІ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ); Стерилізатор повітряний (Код НК 024:2023 – 35364 - Стерилізатор сухожаровий; Код НК 031:2024 - Z12011307
- СУХОПОВІТРЯНІ СТЕРИЛІЗАТОРИ); Шафа медична з бактерицидною лампою (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Шафа медична з бактерицидною лампою стоматологічна (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Коробка для стерилізації 160 х 120 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ); Коробка для стерилізації 390 х 190 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ) Оголошено26 серп. 16:07
Прийом пропозицій26 серп. 16:07 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-000903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКушетка медична оглядова, тумба в кабінет лікаря, стіл медичний робочий з тумбою, стілець медичний, ноші складні
Очікувана вартість31 472,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКушетка медична, стіл-накопичувач.
Очікувана вартість12 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіжко багатофункціональне механічне FB-H-5 з матрацом
Очікувана вартість65 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАптечка медична тактична, аптечка медична універсальна, ноші медичні
Оголошено14 серп. 12:03
Прийом пропозицій14 серп. 12:03 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 654,21 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-010094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжка медичні функціональні, з електроприводом, код ДК 021:2015: 33192120-9 Лікарняні ліжка, код НК 031:2024: V080601 - МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ, код НК 024:2023: 34870 Функціональне ліжко; Каталки для перевезення пацієнтів, код ДК 021:2015: 33192160-1 Ноші, код НК 031:2024: V08050199
Ноші для переміщення пацієнтів – інше, код НК 024:2023: 31163 Каталка медична) ДК 021:2015 33190000-8 "Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні" Оголошено10 серп. 16:26
Прийом пропозицій10 серп. 16:26 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 173 514,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення
Очікувана вартість20 839,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для фізичної реабілітації
Оголошено3 серп. 09:52
Прийом пропозицій3 серп. 09:52 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість31 854,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеанімаційний візок, код за НК 031:2024: V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ –ІНШЕ, код за НК 024:2023: 46978 Реанімаційний візок, без обладнання; Електричне лікарняне ліжко, код за НК 031:2024: V080601 МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ, код за НК 024:2023: 34870 Електричне лікарняне ліжко;
Стерилізатор паровий, код за НК 031:2024: Z12011305 АВТОКЛАВИ МАЛІ, З КАМЕРОЮ МЕНШОЮ, НІЖ ОДНА СТАНДАРТНА СРЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА, код за НК 024:2023: 38671 Стерилізатор паровий (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено28 лип. 01:12
Прийом пропозицій28 лип. 01:12 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість984 112,15 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-005979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНоші та стропи евакуації для спецпідготовки
Очікувана вартість121 839,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення різні
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено24 лип. 14:33
Прийом пропозицій24 лип. 14:33 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-003934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення для оснащення класів безпеки (код ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Оголошено21 лип. 11:35
Прийом пропозицій21 лип. 11:35 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість316 295,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоші медичні, НК 024:2023 - 13818 — Портативні ноші/ НК 031:2024 - V080501 - Ноші для переміщення пацієнтів; Штатив для тривалих вливань складний, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного
вливання; Штатив для тривалих вливань, НК 024:2023 - 36069 - Стійка для внутрішньовенних вливань/ НК 031:2024 - C010103 Інтегровані периферичні пристрої для апаратів внутрішньовенного вливання Оголошено15 лип. 12:43
Прийом пропозицій15 лип. 12:43 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 286,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-001941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛІЖКО МЕДИЧНЕ ФУНКЦІОНАЛЬНЕ МЕХАНІЧНЕ ТА КРІСЛО МЕДИЧНЕ ФУНКЦІОНАЛЬНЕ МЕХАНІЧНЕ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ІНФУЗІЙНОЇ ТЕРАПІЇ
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено15 лип. 10:30
Прийом пропозицій15 лип. 10:30 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість334 932,71 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-000888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНоші медичні Біомед А12
Очікувана вартість2 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Кушетка медична (НК 024:2023 34852-Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ);
Ліжко медичне (НК 024:2023 34870-Електричне лікарняне ліжко; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Ліжко медичне (НК 024:2023 34870-Електричне лікарняне ліжко; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Негатоскоп (НК 024:2023 35823-Негатоскоп медичний з електроживленням; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл анестезіолога (НК 024:2023 13951-Стіл для анестезіологічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Штатив медичний для вливань (НК 024:2023 36069-Стійка для внутрішньовенних вливань; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл маніпуляційний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний маніпуляційний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Стіл медичний для апаратури (НК 024:2023 13959 - Стіл для хірургічних інструментів; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Тумба медична приліжкова (НК 024:2023 35395 - Столик приліжковий; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Тумба медична приліжкова (НК 024:2023 35395 - Столик приліжковий; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Ширма медична (НК 024:2023 13514-Медична ширма; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа для картотеки (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа медична (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Шафа медична для господарського інвентарю (НК 024:2023 10535-Медична шафа; НК 031:2024 V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ); Візок медичний (НК 024:2023 40542-Лікарський візок; НК 031:2024V0899 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ)) Оголошено10 лип. 20:50
Прийом пропозицій10 лип. 20:50 – 18 лип. 10:00Очікувана вартість2 005 472,96 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-009019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичні та медичне обладнання
Оголошено10 лип. 15:26
Прийом пропозицій10 лип. 15:26 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість420 561,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-006876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термоковдра рятувальна, ноші медичні)
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість7 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-007894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Медичні функціональні ліжка, код 33192100-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 34870 за НК 024:2023 - Електричне лікарняне ліжко, код V08060102 за НК 031:2024
"Національна номенклатура медичних виробів" – МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ ДЛЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ АБО РЕАБІЛІТАЦІЇ) Оголошено5 черв. 14:02
Прийом пропозицій5 черв. 14:02 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість412 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-012714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023 – 34873 Меблі для лікарень механічні, НК 031:2024 – V08060102 Медичні ліжка з електричним приводом для інтенсивної терапії або реабілітації; НК 024:2023 – 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна НК
031:2024 - V0804 Обладнання для переміщення пацієнтів; НК 024:2023 – 47366 Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги НК 031:2024 – Z120105 Медичні аспіратори) Оголошено28 трав. 19:25
Прийом пропозицій28 трав. 19:25 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 721 000,00 грн
з ПДВЗавершена