Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33191100-6»
-
ID: UA-2026-08-31-012275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
Оголошено31 серп. 18:25
Прийом пропозицій31 серп. 18:25 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-012974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор паровий з вакуумним сушінням
Оголошено26 серп. 17:17
Прийом пропозицій26 серп. 17:17 – 3 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-26-011334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення: Ноші медичні (Код НК 024:2023 - 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна; Код НК 031:2024 - V08050101 - НОШІ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ); Стерилізатор повітряний (Код НК 024:2023 – 35364 - Стерилізатор сухожаровий; Код НК 031:2024 - Z12011307
- СУХОПОВІТРЯНІ СТЕРИЛІЗАТОРИ); Шафа медична з бактерицидною лампою (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Шафа медична з бактерицидною лампою стоматологічна (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Коробка для стерилізації 160 х 120 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ); Коробка для стерилізації 390 х 190 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ) Оголошено26 серп. 16:07
Прийом пропозицій26 серп. 16:07 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-001139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтерилізатор паровий-33191110-9 Автоклави
Очікувана вартість99 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтерилізатор паровий з об’ємом камери 23 л. (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
Очікувана вартість139 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор паровий ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 031:2024 Z12011301 обладнання для очистки і дезінфекції НК 024:2023-38671 Стерилізатор паровий)
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Оголошено19 серп. 16:14
Прийом пропозицій19 серп. 16:14 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість483 159,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоклав (стерилізатор паровий) (ДК 021:2015 33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191110-9: Автоклави) код НК 024:2023 38671 Стерилізатор паровий; код НК 031:2024 Z12011305 АВТОКЛАВИ МАЛІ, З КАМЕРОЮ, МЕНШОЮ, НІЖ 1 СТАНДАРТНА СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА), в рамках
виконання проєкту ДБ-927М за реєстраційним номером № 0126U002289 «Полімерні матеріали з N-вмісними гетеро-циклами для застосувань у 5G, OLED технологіях та сонячній енергетиці», який виконується у 2026-2028рр. Оголошено18 серп. 19:18
Прийом пропозицій18 серп. 19:18 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 204,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-010058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Стерилізатори, код 33191100-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», код 16828 за НК 024:2023 - Стерилізатор інокуляційних петель; код Z12011305 за НК 031:2024 -
СТЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА) Оголошено18 серп. 15:37
Прийом пропозицій18 серп. 15:37 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-002686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтерилізатор повітряний
Ім'я:Якубович Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979074787 ЄДРПОУ:42750109Очікувана вартість16 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор повітряний ГП100, ГП80, ГП40 код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори, НК 024:2023: 35364 Стерилізатор сухожаровий, код НК 031:2024: Z12011307 - СУХОПОВІТРЯНІ
СТЕРИЛІЗАТОРИ). Оголошено13 серп. 15:38
Прийом пропозицій13 серп. 15:38 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість654 205,61 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиавтоматичний вертикальний автоклав
Оголошено11 серп. 13:33
Прийом пропозицій11 серп. 13:33 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 283 180,97 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-010422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
Оголошено5 серп. 16:01
Прийом пропозицій5 серп. 16:01 – 13 серп. 16:03Очікувана вартість1 421 495,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-009164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор повітряний
Оголошено29 лип. 15:59
Прийом пропозицій29 лип. 15:59 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість31 950,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-009116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатори різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено29 лип. 16:04
Прийом пропозицій29 лип. 16:04 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість281 763,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-008607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, Стерилізатор повітряний, НК 024:2023 код 35364 - Стерилізатор сухожаровий (НК 031:2024 код Z12011307 - Сухоповітряні стерилізатори)
Ім'я:Приходько Олена ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562339500 Веб сайт: ЄДРПОУ:01985423Оголошено29 лип. 15:36
Прийом пропозицій29 лип. 15:36 – 6 серп. 17:00Очікувана вартість104 666,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-000732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стерилізатор паровий М0-ST-75-VU (або еквівалент))
Ім'я:Кіт Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380967161852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568182Оголошено29 лип. 09:18
Прийом пропозицій29 лип. 09:18 – 6 серп. 11:00Очікувана вартість236 422,12 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеанімаційний візок, код за НК 031:2024: V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ –ІНШЕ, код за НК 024:2023: 46978 Реанімаційний візок, без обладнання; Електричне лікарняне ліжко, код за НК 031:2024: V080601 МЕДИЧНІ ЛІЖКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ, код за НК 024:2023: 34870 Електричне лікарняне ліжко;
Стерилізатор паровий, код за НК 031:2024: Z12011305 АВТОКЛАВИ МАЛІ, З КАМЕРОЮ МЕНШОЮ, НІЖ ОДНА СТАНДАРТНА СРЕРИЛІЗАЦІЙНА УСТАНОВКА, код за НК 024:2023: 38671 Стерилізатор паровий (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено28 лип. 01:12
Прийом пропозицій28 лип. 01:12 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість984 112,15 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-002270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор паровий 100 л у комплекті із системою для комплексного очищення води, НК 024:2023:38671 – Стерилізатор паровий, НК 031:2024:Z12011304 – Автоклави з камерою, що є більшою або дорівнює 1 стандартній стерилізаційній установці, ДК 021:2015:33190000-8 – Медичне обладнання та вироби
медичного призначення різні (33191100-6 - Стерилізатори) Ім'я:Олеся УсатенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380668589366, +380486621201 ЄДРПОУ:01998644Оголошено23 лип. 10:33
Прийом пропозицій23 лип. 10:33 – 1 серп. 12:00Очікувана вартість532 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор повітряний
Оголошено21 лип. 16:17
Прийом пропозицій21 лип. 16:17 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість31 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-004634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стерилізатор паровий М0-ST-75-VU (або еквівалент))
Ім'я:Кіт Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380967161852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568182Оголошено20 лип. 12:46
Прийом пропозицій20 лип. 12:46 – 28 лип. 13:00Очікувана вартість235 263,65 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась