Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33191000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-010001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОбладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне
Оголошено1 вер. 16:29
Прийом пропозицій1 вер. 16:29 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-005449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Пакети для стерилізації (НК 024:2023 - 13735 Паковання для стерилізування одноразового використання, НК 031:2024: S010301 - Медичний крепований папір для стерилізації)
Оголошено1 вер. 13:35
Прийом пропозицій1 вер. 13:35 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПакет для стерилізації, 33 х 19,1 см, Медичний папір (НК 024:2023: 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 31:2024: S010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ); Пакет для стерилізації, 35,6 х 25,4 см, Медичний папір (НК 024:2023: 13735 - Паковання для
стерилізування одноразового використання; НК 31:2024: S010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ);Упаковка для стерилізації, вид пакування: пакет, ширина: 5-7 см, довжина: 10-12 см (НК 024:2023: 13735 - Паковання для стерилізування одноразового використання; НК 31:2024: S010101 СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ МІШКИ, ПАПЕРОВІ/З ПОЛІМЕРНОЇ ПЛІВКИ) Оголошено31 серп. 22:12
Прийом пропозицій31 серп. 22:12 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
Оголошено31 серп. 18:25
Прийом пропозицій31 серп. 18:25 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-010613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Бокси для замочування (дезінфекційні ванни))
Оголошено28 серп. 16:39
Прийом пропозицій28 серп. 16:39 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтерилізатор паровий з вакуумним сушінням
Оголошено26 серп. 17:17
Прийом пропозицій26 серп. 17:17 – 3 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-26-011787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Кушетка медична оглядова 34852 - Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний, V080603 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Ширма двосекційна 13514 — Медична ширма, V0899 - Медичне
допоміжне обладнання – Інше; Ширма трьохсекційна 13514 — Медична ширма, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик маніпуляційний пересувний, стільниця з нержавіючої сталі 13959 – Стіл для хірургічних інструментів, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик для внутрішньовенних ін'єкцій 38458 — Стіл для огляду/терапевтичних процедур, механічний, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Опромінювач бактерицидний трьохламповий 62893 — Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень, V0802 — Обладнання для дезінфекції/стерилізації; Опромінювач бактерицидний двохламповий 62893 — Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень, V0802 — Обладнання для дезінфекції/стерилізації; Шафа медична 10535 — Медична шафа, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик медичний для перев'язок 13959 – Стіл для хірургічних інструментів, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Крісло гінекологічне з електроприводом 38448 — Крісло гінекологічне/урологічне, з електроприводом, V0899 — Медичне допоміжне обладнання; Крісло сорбційне 10789 — Донорське крісло / донорська кушетка, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Дзеркало вагінальне, двостулкове 35352 — Дзеркало вагінальне, багаторазового застосування, L059001-Вагінальні дзеркальця, багаторазові; Дзеркало вагінальне по Cusco, двостулкове 35352 — Дзеркало вагінальне, багаторазового застосування, L059001-Вагінальні дзеркальця, багаторазові) Оголошено26 серп. 16:21
Прийом пропозицій26 серп. 16:21 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-26-011334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення: Ноші медичні (Код НК 024:2023 - 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна; Код НК 031:2024 - V08050101 - НОШІ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ); Стерилізатор повітряний (Код НК 024:2023 – 35364 - Стерилізатор сухожаровий; Код НК 031:2024 - Z12011307
- СУХОПОВІТРЯНІ СТЕРИЛІЗАТОРИ); Шафа медична з бактерицидною лампою (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Шафа медична з бактерицидною лампою стоматологічна (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Коробка для стерилізації 160 х 120 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ); Коробка для стерилізації 390 х 190 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ) Оголошено26 серп. 16:07
Прийом пропозицій26 серп. 16:07 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-26-006413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматична машина для мийки та дезінфекції гнучких ендоскопів
Оголошено26 серп. 13:06
Прийом пропозицій26 серп. 13:06 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтерилізатор паровий з об’ємом камери 23 л. (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
Очікувана вартість139 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБактерицидне обладнання
Оголошено26 серп. 12:53
Прийом пропозицій26 серп. 12:53 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-003458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛампа бактерицидна безозонова G13T8, НК 024:2023: 35150 - Лампа ультрафіолетова герміцидна; Опромінювач стаціонарний, настінно-стельовий одноламповий, безозоновою лампою типу G13T8, НК 024:2023: 62893 - Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень; НК 031:2024: Z120614 - Інфрачервоні
ультрафіолетові лампи (ДК 021-2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) Оголошено25 серп. 11:08
Прийом пропозицій25 серп. 11:08 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість24 530,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїУпаковка для стерилізації
Оголошено24 серп. 13:41
Прийом пропозицій24 серп. 13:41 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 083,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-22-000242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПакет для стерилізації, матеріал: медичний папір, ширина: 13-14 см, довжина: 25-26см; Упаковка для стерилізації: матеріал: медичний папір, ширина: 35-40 см, довжина: 45 см, вид пакування: пакет; Упаковка для стерилізації: матеріал: медичний папір, ширина: 30 см, довжина: 40 см, вид пакування:
пакет; Упаковка для стерилізації: матеріал: медичний папір, ширина: 15 см, довжина: 25 см, вид пакування: пакет; Упаковка для стерилізації: Матеріал: Медичний папір, Ширина: 8.9-10 сантиметр, Довжина: 22.9-25 сантиметр, Вид пакування: Пакет Оголошено22 серп. 12:29
Прийом пропозицій22 серп. 12:29 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 411,21 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-010490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОбладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне
Оголошено21 серп. 15:28
Прийом пропозицій21 серп. 15:28 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-008867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБактерицидне обладнання
Оголошено21 серп. 14:36
Прийом пропозицій21 серп. 14:36 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 950,47 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-007253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКод ДК 021:2015 - 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.
Оголошено21 серп. 13:38
Прийом пропозицій21 серп. 13:38 – 26 серп. 13:37Очікувана вартість34 953,27 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-003066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 код 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Пакет для стерилізації, 229 х 70 см, Медичний папір; Пакет для стерилізації, 35,6 х 25,4 см, Медичний папір; Пакет для стерилізації, 33 х 19,1 см, Медичний папір)
Оголошено21 серп. 10:53
Прийом пропозицій21 серп. 10:53 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-20-011513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне)
Ім'я:Наталія Вікторівна ШмагайлоE-mail: [email protected] Телефон: +380472339042 Веб сайт: ЄДРПОУ:02005603Оголошено20 серп. 16:14
Прийом пропозицій20 серп. 16:14 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 922,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-20-009725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїУпаковка для стерилізації: матеріал: медичний папір, ширина: 15 см, довжина: 25 см, вид пакування: пакет
Оголошено20 серп. 15:19
Прийом пропозицій20 серп. 15:19 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 233,64 грн
без ПДВЗавершена