Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33185100-1»

  • ID: UA-2026-06-19-006577-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Витратні матеріали до приладу для реєстрації отоакустичної емісії OtoRead,

    Ім'я:
    Чайковська Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 550529 Веб сайт:
    https://mdp.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    23248085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 776,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-20-002171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трубка зонда для вушних вкладок, вкладка дитяча фланцева

    Ім'я:
    Мартинюк Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332282209 Веб сайт:
    http://happyhouse.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    42078561
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-19-016528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Звуковий процесор для системи кохлеарної імплантації)

    Ім'я:
    Марія Кобалія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лист. 2025 17:30

    Прийом пропозицій
    19 лист. 2025 17:30 – 27 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    69 090 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-19-016349-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Звуковий процесор для системи кохлеарної імплантації)

    Ім'я:
    Юлія Карнаух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лист. 2025 17:16

    Прийом пропозицій
    19 лист. 2025 17:16 – 27 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    18 165 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-19-011651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Звуковий процесор для системи кохлеарної імплантації)

    Ім'я:
    Катерина Компанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лист. 2025 14:52

    Прийом пропозицій
    19 лист. 2025 14:52 – 27 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    86 037 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-19-008677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Звуковий процесор для системи кохлеарної імплантації)

    Ім'я:
    Тетяна Недовба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лист. 2025 13:24

    Прийом пропозицій
    19 лист. 2025 13:24 – 27 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    9 360 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-04-28-002622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трубка зонда для вушних вкладок, вкладка дитяча фланцева

    Ім'я:
    Мартинюк Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332282209 Веб сайт:
    http://happyhouse.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    42078561
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-06-05-010584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Витратні матеріали до Приладу для реєстрації отоакустичної емісії OtoRead

    Ім'я:
    Чайковська Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 550529 Веб сайт:
    https://mdp.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    23248085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 340,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-09-26-012510-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Витратні матеріали для гемодіалізу/гемодіафільтрації) НК 024:2023

    Ім'я:
    Тетяна Адмін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612249421 ЄДРПОУ:
    05498789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 вер. 2023 16:08

    Прийом пропозицій
    26 вер. 2023 16:08 – 4 жовт. 2023 09:00
    Очікувана вартість

    1 460 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-03-23-005993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вкладка вушна пінна 3 В малий розмір

    Ім'я:
    Ольга Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382671012 ЄДРПОУ:
    02004674
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    836,88 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-12-16-008312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму

    Ім'я:
    Мовчанова Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
    +380365422005
    ЄДРПОУ:
    01999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-05-15-000944-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відшкодування витрат на забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворення (забезпечення елементами живлення до слухових апаратів)

    Ім'я:
    Дмитро
    E-mail: [email protected] Телефон: 0512 580998 ЄДРПОУ:
    41318030
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    702,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro