Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33184600-9»
-
ID: UA-2026-06-03-007900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротезно-ортопедичні вироби
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість13 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-006831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір операційний для ласік (закупівля здійснюється на виконання заходів програми "Турбота")
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір операційний для факоемульсифікації катаракти (ФЕК) (закупівля здійснюється на виконання заходів програми "Турбота")
Очікувана вартість20 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-14-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПерфорований конформер (ДК 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
Оголошено14 бер. 14:13
Прийом пропозицій14 бер. 14:13 – 22 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість130 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-015379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОчні сферичні імплантати (ДК 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
Оголошено11 бер. 23:33
Прийом пропозицій11 бер. 23:33 – 19 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість243 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-013251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОчні сферичні імплантати, перфорований конформер (ДК 021:2015 33180000-5 – Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, НК 024:2023: 46902 – Орбітальний імплантат; 16065 – Офтальмологічний конформер)
Оголошено25 лют. 17:27
Прийом пропозицій25 лют. 17:27 – 5 бер. 10:00Очікувана вартість414 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-12-006775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Очні сферичні імплантати (НК 024:2023 46902 - Орбітальний імплантат; НК 031:2024 P030199 — Інтраокулярні лінзи (IOL) – інше); Перфорований конформер
(НК 024:2023 16065 - Офтальмологічний конформер; НК 031:2024: Q0290 Офтальмологічні пристрої — різне)) Оголошено12 лют. 12:37
Прийом пропозицій12 лют. 12:37 – 20 лют. 10:00Очікувана вартість146 268,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-23-001938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір операційний для факоемульсифікації катаракти (ФЕК) (закупівля здійснюється на виконання заходів програми "Турбота")
Очікувана вартість35 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-000700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір операційний для ласік (закупівля здійснюється на виконання заходів програми "Турбота") (додаткові кошти)
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-15-008123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОчні сферичні імплантати, перфорований конформер (ДК 021:2015 33180000-5 – Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, НК 024:2023: 46902 – Орбітальний імплантат; 16065 – Офтальмологічний конформер)
Ім'я:Федорович Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:44496574Оголошено15 лип. 2025 15:31
Прийом пропозицій15 лип. 2025 15:31 – 23 лип. 2025 10:00Очікувана вартість206 980,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-02-002622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33180000-5 – Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (CPV) (Очні сферичні імплантати, код НК 024:2023: 46902 – Орбітальний імплантат; Перфорований конформер, код НК 024:2023: 16065 – Офтальмологічний конформер)
Оголошено2 черв. 2025 10:46
Прийом пропозицій2 черв. 2025 10:46 – 10 черв. 2025 01:00Очікувана вартість143 549,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-09-005595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Очні сферичні імплантати (НК 024:2023 46902 - Орбітальний імплантат); Перфорований конформер (НК 024:2023 16065 - Офтальмологічний конформер))
Очікувана вартість13 797,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-24-004784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Очні сферичні імплантати (НК 024:2023 46902 - Орбітальний імплантат); Перфорований конформер (НК 024:2023 16065 - Офтальмологічний конформер))
Оголошено24 квіт. 2025 11:54
Прийом пропозицій24 квіт. 2025 11:54 – 2 трав. 2025 10:00Очікувана вартість13 798,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-27-004023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиочний протез
Ім'я:Андрій БурдейнийE-mail: [email protected] Телефон: +380984640140, +380512558585 ЄДРПОУ:05483150Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-19-005894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчні сферичні імплантати OCULFIT, Перфорований конформер (згідно СЗ №104 зав. ЦМХО)
Очікувана вартість41 396,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-11-018264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 – Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (33184600-9 – Очні протези)» (НК 024:2023– 36586 – Офтальмологічна помпа для іригації/аспірації; НК 024:2023– 16069 – Інтраокулярна лінза з іридокапсулярною фіксацією; НК 024:2023 – 47726 – Картридж для введення
інтраокулярної лінзи. Оголошено11 груд. 2024 16:23
Прийом пропозицій11 груд. 2024 16:23 – 19 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-02-28-005480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань– 2 найменування
Оголошено28 лют. 2024 12:26
Прийом пропозицій28 лют. 2024 12:26 – 11 бер. 2024 01:00Очікувана вартість271 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-10-17-005634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань – 2 найменування
Оголошено17 жовт. 2023 12:02
Прийом пропозицій17 жовт. 2023 12:02 – 25 жовт. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2018-05-29-000142-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОчні протези масові
Ім'я:Кипоренко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432505075 Факс:+380432676087Веб сайт: ЄДРПОУ:02011031Оголошено29 трав. 2018 11:03
Прийом пропозицій1 черв. 2018 11:08 – 5 черв. 2018 11:08Очікувана вартість11 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2018-05-03-000835-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОчні протези масові
Ім'я:Кипоренко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432505075 Факс:+380432676087Веб сайт: ЄДРПОУ:02011031Оголошено3 трав. 2018 17:17
Прийом пропозицій8 трав. 2018 17:22 – 14 трав. 2018 17:22Очікувана вартість31 600,00 грн
з ПДВЗавершена