Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33184200-5»

  • ID: UA-2026-07-03-005267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 14 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном … або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 16 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 18 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 20 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з e-ПТФЕ, довжина 10 см, діаметр 5 мм;Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ, довжина 70 см, діаметр 7-4 мм; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ із з’ємним спіральним посиленням, довжина 70 см, діаметр 8 мм;Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 50 см, діаметр 7 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 50 см, діаметр 8 мм;Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 60 см, діаметр 7 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 60 см, діаметр 8 мм; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ із спіральним посиленням, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм; Двошаровий судинний протез з дакрону або політетрафторетилену (ПТФЕ), довжина 70 см, діаметр 6 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 22 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 26 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 28 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 30 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 24 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 26 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 28 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 30 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 32 мм)

    Ім'я:
    Лариса Брущенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 13:00

    Прийом пропозицій
    3 лип. 13:00 – 14 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    70 913 969,87 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-003691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протез судини тканий прямий InterGard, діаметр 28 mm. (мм.), довжина 30 cm. (см.) (код згідно НК 024:2023: 35281 - Протез кровоносної судини синтетичний)

    Ім'я:
    Хора Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442498999 ЄДРПОУ:
    45993222
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-002022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина 40 см, діаметр 8 мм; В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим … покриттям, довжина 40 см, діаметр 10 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 16 х 8 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 18 х 9 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 20 х 10 мм)

    Ім'я:
    Катерина Компанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 10:11

    Прийом пропозицій
    16 черв. 10:11 – 29 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    7 149 825,88 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-25-013774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 14 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном … або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 16 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 18 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 20 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з e-ПТФЕ, довжина 10 см, діаметр 5 мм; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ, довжина 70 см, діаметр 7-4 мм; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ із з’ємним спіральним посиленням, довжина 70 см, діаметр 8 мм;Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 50 см, діаметр 7 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 50 см, діаметр 8 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 60 см, діаметр 7 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 60 см, діаметр 8 мм ; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ із спіральним посиленням, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм; Двошаровий судинний протез з дакрону або політетрафторетилену (ПТФЕ), довжина 70 см, діаметр 6 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 22 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 26 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 28 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 30 мм)

    Ім'я:
    Лариса Брущенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 трав. 17:52

    Прийом пропозицій
    25 трав. 17:52 – 5 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    64 342 737,51 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-25-011544-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 24 мм, Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або … желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 26 мм, Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 28 мм, Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 30 мм, Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 32 мм)

    Ім'я:
    Юлія Карнаух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 трав. 16:01

    Прийом пропозицій
    25 трав. 16:01 – 5 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    6 571 232,36 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-10-07-013919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ із спіральним посиленням, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм)

    Ім'я:
    Марія Кобалія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 жовт. 2025 16:56

    Прийом пропозицій
    7 жовт. 2025 16:56 – 15 жовт. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    662 026,12 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-07-30-009786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина 40 см, діаметр 8 мм; В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим … покриттям, довжина 40 см, діаметр 10 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 16 х 8 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 18 х 9 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 20 х 10 мм)

    Ім'я:
    Світлана Стаховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 2025 17:40

    Прийом пропозицій
    30 лип. 2025 17:40 – 11 серп. 2025 11:00
    Очікувана вартість

    9 980 386,22 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-07-01-000406-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина 40 см, діаметр 8 мм; В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим … покриттям, довжина 40 см, діаметр 10 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 16 х 8 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 18 х 9 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 20 х 10 мм)

    Ім'я:
    Катерина Некрасова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 2025 08:47

    Прийом пропозицій
    1 лип. 2025 08:47 – 11 лип. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    5 397 018,48 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-06-25-013037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 24 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або … желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 26 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 28 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 30 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 32 мм)

    Ім'я:
    Світлана Стаховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 2025 18:02

    Прийом пропозицій
    25 черв. 2025 18:02 – 8 лип. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    2 363 149,41 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-06-24-004248-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Судинні протези)

    Ім'я:
    Світлана Стаховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 2025 11:23

    Прийом пропозицій
    24 черв. 2025 11:23 – 7 лип. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    25 587 434,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-02-20-002091-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Судинні протези, НК 024:2023 код 35281 – Протез кровоносної судини синтетичний; НК 024:2023 код 35281 – Протез кровоносної судини синтетичний

    Ім'я:
    Трегубова Наталія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380562339500 Веб сайт:
    http://www.m.mechnikova.com
    ЄДРПОУ:
    01985423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лют. 2025 10:14

    Прийом пропозицій
    20 лют. 2025 10:14 – 28 лют. 2025 17:00
    Очікувана вартість

    225 266,65 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-01-13-010483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Судинні протези (ДК 021:2015 «33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму»)

    Ім'я:
    Анна Тубольцева
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500097010 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 січ. 2025 15:39

    Прийом пропозицій
    13 січ. 2025 15:39 – 21 січ. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    574 000,03 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-12-06-014471-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (33184200-5 «Судинні протези»), 3 найменування

    Ім'я:
    Віктор Светліков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт:
    http://cardio.org.ua
    ЄДРПОУ:
    26385055
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 груд. 2024 15:33

    Прийом пропозицій
    6 груд. 2024 15:33 – 14 груд. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    397 466,67 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-11-21-010959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Судинні протези (ДК 021:2015 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, НК 024:2023: 35281 — Протез кровоносної судини синтетичний)

    Ім'я:
    Федорович Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
    44496574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лист. 2024 14:35

    Прийом пропозицій
    21 лист. 2024 14:35 – 29 лист. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    166 340,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2024-10-21-001345-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код 33180000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Судинні протези, код 33184200-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 48060 за НК 024:2023 – Стент-графт ендоваскулярний для низхідного відділу грудної аорти)

    Ім'я:
    Клименко Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662288699 ЄДРПОУ:
    07773293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 жовт. 2024 09:51

    Прийом пропозицій
    21 жовт. 2024 09:51 – 29 жовт. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    344 265,37 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-10-10-013799-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код 33180000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Судинні протези, код 33184200-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 48060 за НК 024:2023 – Стент-графт ендоваскулярний для низхідного відділу грудної аорти)

    Ім'я:
    Клименко Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662288699 ЄДРПОУ:
    07773293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 жовт. 2024 17:19

    Прийом пропозицій
    10 жовт. 2024 17:19 – 18 жовт. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    344 265,37 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2024-08-22-012331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код 33180000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Судинні протези, код 33184200-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 48060 за НК 024:2023 – Стент-графт ендоваскулярний для низхідного відділу грудної аорти)

    Ім'я:
    Клименко Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662288699 ЄДРПОУ:
    07773293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 серп. 2024 18:18

    Прийом пропозицій
    22 серп. 2024 18:18 – 30 серп. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    342 732,56 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-07-29-010345-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код 33180000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Судинні протези, код 33184200-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 48060 за НК 024:2023 – Стент-графт ендоваскулярний для низхідного відділу грудної аорт)

    Ім'я:
    Нікітюк Аліна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445290094 ЄДРПОУ:
    07773293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 2024 19:08

    Прийом пропозицій
    29 лип. 2024 19:08 – 8 серп. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    342 732,56 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2024-07-29-006203-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (33184200-5 «Судинні протези»), 10 найменувань

    Ім'я:
    Віктор Светліков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт:
    http://cardio.org.ua
    ЄДРПОУ:
    26385055
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 2024 14:23

    Прийом пропозицій
    29 лип. 2024 14:23 – 6 серп. 2024 08:00
    Очікувана вартість

    587 320,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-07-29-001085-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лінійний судинний протез вкритий бичачим колагеном, діаметр 28 мм., довжина 30 см. (код згідно НК 024:2023: 35281 - Протез кровоносної судини синтетичний)

    Ім'я:
    Хора Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442498999 Факс:
    +380442498999
    Веб сайт:
    http://amosovinstitute.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    05493562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 7 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro