Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33184100-4»
-
ID: UA-2026-08-25-011832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Експандер молочної залози)
Оголошено25 серп. 16:24
Прийом пропозицій25 серп. 16:24 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість292 278,03 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-012512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття артеріального протоку у комплекті із системою доставки)
Оголошено21 серп. 17:55
Прийом пропозицій21 серп. 17:55 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість23 550 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму.
Оголошено17 серп. 12:04
Прийом пропозицій21 серп. 12:09 – 26 серп. 12:09Очікувана вартість51 500,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Набір інструментів для еластичних титанових стержнів (TEN) (НК 024:2023 – 44054 – Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового
використання; НК 031:2024 - L0999- Інструменти для хірургічної ортопедії і травматології ,багаторазові-інше )). Оголошено12 серп. 16:17
Прийом пропозицій12 серп. 16:17 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість1 495 327,11 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-005558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття артеріального протоку у комплекті із системою доставки)
Оголошено5 серп. 12:37
Прийом пропозицій5 серп. 12:37 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість19 564 862,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-006827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Набір для краніопластики черепа (титан)( Сітка титанова для краніопластики, індивідуально сформована за анатомічним контуром склепіння черепа конкретного пацієнта (НК 024:2023 – 46580 —
Хірургічна універсальна металева сітка; НК 031:2024 - P900206 — Металеві хірургічні сітки) ;Гвінт для краніопластики (НК 024:2023 –61837 — Гвинт кістковий для черепно-лицьової хірургії, що не розсмоктується, нестерильний; НК 031:2024 - P09120699 — Гвинти для фіксації кісток, гвинти для синтезу сухожиль і зв’язок – інше);Викрутка хірургічна хрестоподібна багаторазова, збірної конструкції (рукоятка та змінна насадка/біта) НК 024:2023 –33968 — Хірургічна викрутка багаторазова; НК 031:2024-L26 — Хірургічні викрутки, багаторазові)) Оголошено4 серп. 13:55
Прийом пропозицій4 серп. 13:55 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість186 915,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття дефекту міжпередсердної перетинки у комплекті із системою доставки та вимірювальним балоном)
Оголошено10 лип. 17:56
Прийом пропозицій10 лип. 17:56 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість57 055 176,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття дефекту міжпередсердної перетинки у комплекті із системою доставки та вимірювальним балоном)
Оголошено25 черв. 16:38
Прийом пропозицій25 черв. 16:38 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість51 569 037,22 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-005491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття артеріального протоку у комплекті із системою доставки)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено25 черв. 12:22
Прийом пропозицій25 черв. 12:22 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість18 918 642,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-012760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за ЕЗС ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК: 024:2023: 46646 Стерильний ортопедичний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК: 031:2024: P09120699 гвинти для фіксації кісток, гвинти для синтезу сухожиль і зв’язок; НК: 024:2023: 47030 Штучні
зв’язки, НК: 031:2024: P091299 пристрої для синтезу сухожиль і зв’язок; НК: 024:2023: 47030 Штучні зв’язки, НК: 031:2024: P09120102 анкери, синтез сухожиль і зв’язок) Оголошено4 черв. 16:31
Прийом пропозицій4 черв. 16:31 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 837,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-006331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукт медичного призначення "Кератобіоімплантат"
Очікувана вартість52 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-014211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму. Хірургічні імплантати.
Ім'я:Котлярова Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988492936 Факс:+380577251470Веб сайт: ЄДРПОУ:02012214Оголошено8 квіт. 17:42
Прийом пропозицій8 квіт. 17:42 – 16 квіт. 07:00Очікувана вартість1 110 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-008300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХірургічні імплантати (Плечового суглобу)
Оголошено9 лют. 14:06
Прийом пропозицій9 лют. 14:06 – 17 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість596 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-05-014606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за ЕЗС ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК: 024:2023: 46646 Стерильний ортопедичний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК: 031:2024: P09120699 гвинти для фіксації кісток, гвинти для синтезу сухожиль і зв’язок; НК: 024:2023: 47030 Штучні
зв’язки, НК: 031:2024: P091299 пристрої для синтезу сухожиль і зв’язок; НК: 024:2023: 47030 Штучні зв’язки, НК: 031:2024: P09120102 анкери, синтез сухожиль і зв’язок) Оголошено5 лют. 16:47
Прийом пропозицій5 лют. 16:47 – 14 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 837,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-04-016875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіоімплантат, як продукт медичного призначення «Кератобіоімплантат» або еквівалент (ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, 33184100-4 Хірургічні імплантати)
Оголошено4 лют. 23:54
Прийом пропозицій4 лют. 23:54 – 12 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 030 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-30-008654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХірургічні імплантати (Плечового суглобу)
Оголошено30 січ. 13:17
Прийом пропозицій30 січ. 13:17 – 9 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість596 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-30-007209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХірургічні імплантати
Очікувана вартість89 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-016349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні титанові імплантати, абатменти, гвинти абатмента, формувачі ясен, трансфери відбиткові, аналоги лабораторні (ДК 021:2015 33180000-Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
Оголошено29 січ. 16:36
Прийом пропозицій29 січ. 16:36 – 6 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 839 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-29-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХірургічні імплантати (код ДК 021:2015 33184100-4 Хірургічні імплантати)
Оголошено29 січ. 13:04
Прийом пропозицій29 січ. 13:04 – 6 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 260 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-12-013598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму Тотальні ендопротези колінного суглобу без збереження та із збереженням задньої хрестоподібної зв’язки для первинного протезування -10 комплект
Ім'я:Котлярова Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988492936 Факс:+380577251470Веб сайт: ЄДРПОУ:02012214Оголошено12 лист. 2025 16:00
Прийом пропозицій12 лист. 2025 16:00 – 20 лист. 2025 12:00Очікувана вартість1 014 000,00 грн
з ПДВЗавершена