Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33184000-3»
-
ID: UA-2026-09-01-000168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕстедент -02, зуби штучні пластм. (в туб 20 гар.)-12шт..
Очікувана вартість29 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Експандер молочної залози)
Оголошено25 серп. 16:24
Прийом пропозицій25 серп. 16:24 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість292 278,03 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-012512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття артеріального протоку у комплекті із системою доставки)
Оголошено21 серп. 17:55
Прийом пропозицій21 серп. 17:55 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість23 550 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен (Р0908 – Протези кульшового суглобу)
Оголошено18 серп. 14:40
Прийом пропозицій18 серп. 14:40 – 26 серп. 18:00Очікувана вартість1 242 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму.
Оголошено17 серп. 12:04
Прийом пропозицій21 серп. 12:09 – 26 серп. 12:09Очікувана вартість51 500,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-010940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Імпланти молочної залози; Сайзери молочної залози )
Оголошено14 серп. 16:44
Прийом пропозицій14 серп. 16:44 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість321 773,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Набір інструментів для еластичних титанових стержнів (TEN) (НК 024:2023 – 44054 – Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового
використання; НК 031:2024 - L0999- Інструменти для хірургічної ортопедії і травматології ,багаторазові-інше )). Оголошено12 серп. 16:17
Прийом пропозицій12 серп. 16:17 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість1 495 327,11 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-009416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНК 024:2023: 33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен; НК 024:2023 – 33715 Ендопротез кульшового суглоба тотальний з парою тертя керамiка-поліетилен; НК 024:2023: 33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен; НК 024:2023: 33181 Ендопротез
кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен; НК 024:2023: 33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен; НК 024:2023: 33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен; НК 024:2023 - 33665 - Ендопротез колінного суглоба повний із задньою стабілізацією Оголошено12 серп. 16:17
Прийом пропозицій12 серп. 16:17 – 20 серп. 18:00Очікувана вартість5 514 791,00 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-05-005558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття артеріального протоку у комплекті із системою доставки)
Оголошено5 серп. 12:37
Прийом пропозицій5 серп. 12:37 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість19 564 862,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-006827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Набір для краніопластики черепа (титан)( Сітка титанова для краніопластики, індивідуально сформована за анатомічним контуром склепіння черепа конкретного пацієнта (НК 024:2023 – 46580 —
Хірургічна універсальна металева сітка; НК 031:2024 - P900206 — Металеві хірургічні сітки) ;Гвінт для краніопластики (НК 024:2023 –61837 — Гвинт кістковий для черепно-лицьової хірургії, що не розсмоктується, нестерильний; НК 031:2024 - P09120699 — Гвинти для фіксації кісток, гвинти для синтезу сухожиль і зв’язок – інше);Викрутка хірургічна хрестоподібна багаторазова, збірної конструкції (рукоятка та змінна насадка/біта) НК 024:2023 –33968 — Хірургічна викрутка багаторазова; НК 031:2024-L26 — Хірургічні викрутки, багаторазові)) Оголошено4 серп. 13:55
Прийом пропозицій4 серп. 13:55 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість186 915,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Імпланти молочної залози; Сайзери молочної залози )
Оголошено3 серп. 18:05
Прийом пропозицій3 серп. 18:05 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість321 773,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-002103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33181 – Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя метал-поліетилен (Р0908 – Протези кульшового суглобу); 33665 – Ендопротез колінного суглоба повний із задньою стабілізацією (P0909 – Колінні протези)
Оголошено22 лип. 10:31
Прийом пропозицій22 лип. 10:31 – 30 лип. 18:00Очікувана вартість2 799 392,52 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття дефекту міжпередсердної перетинки у комплекті із системою доставки та вимірювальним балоном)
Оголошено10 лип. 17:56
Прийом пропозицій10 лип. 17:56 – 21 лип. 10:00Очікувана вартість57 055 176,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-005267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 14 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном
або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 16 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 18 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина не менше 12,5-25 см, діаметр 20 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з e-ПТФЕ, довжина 10 см, діаметр 5 мм;Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ, довжина 70 см, діаметр 7-4 мм; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ із з’ємним спіральним посиленням, довжина 70 см, діаметр 8 мм;Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 50 см, діаметр 7 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 50 см, діаметр 8 мм;Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 60 см, діаметр 7 мм; Тонкостінний судинний протез (ТСП) з е-ПТФЕ з манжетою, довжина 60 см, діаметр 8 мм; Тонкостінний судинний конусоподібний протез (ТСКП) з е-ПТФЕ із спіральним посиленням, довжина 70 см, діаметр 8-5 мм; Двошаровий судинний протез з дакрону або політетрафторетилену (ПТФЕ), довжина 70 см, діаметр 6 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 22 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 26 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 28 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий колагеном або желатином, чотирьохбранчевий, для лікування аневризм дуги аорти, діаметр 30 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 24 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 26 мм;Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 28 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 30 мм; Тканний судинний протез (ТСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатином, для лікування аневризми аорти, діаметр 32 мм) Оголошено3 лип. 13:00
Прийом пропозицій3 лип. 13:00 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість70 913 969,87 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-003691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротез судини тканий прямий InterGard, діаметр 28 mm. (мм.), довжина 30 cm. (см.) (код згідно НК 024:2023: 35281 - Протез кровоносної судини синтетичний)
Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-005435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕндопротез колінного суглоба повний непокритий,Тотальний ендопротез колінного суглоба анатомічний універсальний з або без збереження ЗХЗ з посиленою медіальною стабільністю Ендопротез колінного суглоба повний непокритий з ніжкою-подовжувачем, Ендопротез кульшового суглоба первинний безцементний з
ніжкою типу Мюллера з гідроксиапатитним покриттям з парою тертя кераміка-поліетилен. Оголошено26 черв. 12:31
Прийом пропозицій26 черв. 12:31 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 240 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття дефекту міжпередсердної перетинки у комплекті із системою доставки та вимірювальним балоном)
Оголошено25 черв. 16:38
Прийом пропозицій25 черв. 16:38 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість51 569 037,22 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-005491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Оклюдер з нікель-титанового сплаву з дакроновим наповненням для закриття артеріального протоку у комплекті із системою доставки)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено25 черв. 12:22
Прийом пропозицій25 черв. 12:22 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість18 918 642,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-001024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕндопротез колінного суглоба повний непокритий,Тотальний ендопротез колінного суглоба анатомічний універсальний з або без збереження ЗХЗ з посиленою медіальною стабільністю Ендопротез колінного суглоба повний непокритий з ніжкою-подовжувачем, Ендопротез кульшового суглоба первинний безцементний з
ніжкою типу Мюллера з гідроксиапатитним покриттям з парою тертя кераміка-поліетилен. Оголошено17 черв. 09:34
Прийом пропозицій17 черв. 09:34 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 240 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-002022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, довжина 40 см, діаметр 8 мм; В’язаний судинний протез (ВСП) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим
покриттям, довжина 40 см, діаметр 10 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 16 х 8 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 18 х 9 мм; Біфуркаційний судинний протез в’язаний (БСПВ) з поліестеру, вкритий бичачим колагеном або желатиновим покриттям, не менше 40 см, діаметр 20 х 10 мм) Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено16 черв. 10:11
Прийом пропозицій16 черв. 10:11 – 29 черв. 10:00Очікувана вартість7 149 825,88 грн
без ПДВЗавершена