Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33183300-9»
-
ID: UA-2026-08-14-011958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму. Код НК 024:2023 32854 Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується. Код НК 031-2024 Р09120201-Штіфти для остеосинтезу. Стегновий стрижень PFNA (короткий) 130° (Стрижень блокуючий PFNA/GAMMA 130° -
ORTOSYNTEZ) -7 комплектів; Стегновий стрижень PFNA (довгий) 130° (Стрижень блокуючий PFNA/GAMMA 130° - ORTOSYNTEZ (R/L)) - 3 комплекти. Закупівля на підставі підпункту 4 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178. Очікувана вартість147 018,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: НК 024:2023 - 58340 Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса, 55851 Стерильний гнучкий кістковий стрижень
Оголошено17 лип. 16:53
Прийом пропозицій17 лип. 16:53 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість535 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-27-009774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДроти та спиці медичної сталі та інші матеріали для остеосинтезу
Оголошено27 бер. 15:21
Прийом пропозицій27 бер. 15:21 – 4 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-20-009172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, 33183300-9 Обладнання для остеосинтезу (60762 Кейдж для спондилодезу полімерний нестерильний/P09070101 Міжхребцевий кейдж)
Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-09-002483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015 деталізований 33183300-9 Обладнання для остеосинтезу) (Спиця Кіршнера 1,5х250 нержавіюча сталь пір'яна заточка; Спиця Кіршнера 1,5х310 нержавіюча сталь, пір'яна заточка; Спиця Ілізарова, діам. 2,5 мм., довжина 350 мм.,
нержавіюча сталь, пір'яна заточка; Спиця Ілізарова, діам. 3,0 мм., довжина 350 мм., нержавіюча сталь, пір'яна заточка; Спиця Ілізарова 2,0х400 мм. нержавіюча сталь, пір'яна заточка) Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-17-014142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для остеосинтезу
Очікувана вартість45 044,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-15-002810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомлект фіксаторів для інтрамедулярного остеосинтезу стегнової кістки
Очікувана вартість10 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-07-012849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для остеосинтезу
Очікувана вартість43 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-28-005216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір для транспедикулярної системи стабілізації хребта, кейдж (ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму; 33183300-9 Обладнання для остеосинтезу (НК 024:2023 61325 Система внутрішньої спінальної фіксації за допомогою кісткових гвинтів, нестерильна))
Ім'я:Тетяна СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380660603785, +380532609547 ЄДРПОУ:01999106Очікувана вартість33 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-26-010958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема транспедикулярної фіксації хребта (ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму; 33183300-9 Обладнання для остеосинтезу (НК 024:2023 61325 Система внутрішньої спінальної фіксації за допомогою кісткових гвинтів, нестерильна))
Ім'я:Тетяна СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380660603785, +380532609547 ЄДРПОУ:01999106Очікувана вартість39 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-19-000549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір блок-сталь,набір титан
Очікувана вартість20 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-17-009546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпиці Кіршнера
Ім'я:Парпальос Оксана ВладиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434821956 ЄДРПОУ:36331552Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-06-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТ-подібна реконструктивна пластина для остеосинтезу кісток грудини в комплекті (58338 - Фіксувальна пластина для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса)
Ім'я:Сурник Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість38 772,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-001794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33183300-9 Обладнання для остеосинтезу (шпиця Кіршнера)
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-26-002884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластини динамічні титанові (код НК 024:2023 - 46642 Пластини для фіксування в разі черепно-лицевої хірургії) та гвинти для остеосинтезу (черепно-лицьова хірургія) (код НК 024:2023 – 56642 Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий гвинт)
Оголошено26 лист. 2024 10:22
Прийом пропозицій26 лист. 2024 10:22 – 4 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-11-22-014993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Апарат на палець; апарат на передпліччя; апарат на плече; апарат на гомілку; комбінований набір; апарат Ілізарова 180мм; апарат Ілізарова 140мм; спиця діаметром 2,0мм довжиною 300мм з односторонньою заточкою у вигляді «перо» гладка; спиця діаметром 2,0мм довжиною 400мм з односторонньою заточкою у
вигляді «перо» з упором» (код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму; код НК 024:2023: 35647-Системи зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; ; код НК 024:2023: 58340- Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса ) Оголошено22 лист. 2024 16:23
Прийом пропозицій22 лист. 2024 16:23 – 30 лист. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість461 648,48 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-06-017283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-6 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Системи для транспедикулярної фіксації хребта)
Оголошено6 лист. 2024 21:02
Прийом пропозицій6 лист. 2024 21:02 – 14 лист. 2024 10:00Очікувана вартість61 942 491,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-18-002634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44054 – Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання
Ім'я:Годунова Олена ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382675190 Факс:+380382675190ЄДРПОУ:02004634Оголошено18 жовт. 2024 10:24
Прийом пропозицій18 жовт. 2024 10:24 – 26 жовт. 2024 18:00Очікувана вартість1 142 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-09-19-013415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44054 – Набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання
Ім'я:Сурник Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Оголошено19 вер. 2024 16:44
Прийом пропозицій19 вер. 2024 16:44 – 27 вер. 2024 18:00Очікувана вартість1 990 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-28-003800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Cтрижень інтрамедулярний плечовий, у комплекті; Стрижень антиротаційний для проксимального відділу стегнової кістки, у комплекті; Стрижень для інтрамедулярного остеосинтезу великогомілкової кістки, у комплекті;
Стрижень для інтрамедулярного остеосинтезу стегнової кістки, у комплекті; Стрижень стегновий ретроградний, у комплекті) Оголошено28 черв. 2024 16:20
Прийом пропозицій28 черв. 2024 16:20 – 13 лип. 2024 10:00Очікувана вартість195 137 694,08 грн
без ПДВЗавершена