Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33183100-7»

  • ID: UA-2026-09-01-009182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний … ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)

    Ім'я:
    Пантолік Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577047131 ЄДРПОУ:
    02003563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:56

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:56 – 17 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    3 481 417,76 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 15 г. 25 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-012070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015: 33183100 -7 Ортопедичні імплантати) (Засіб для заміщення синовіальної рідини (код НК 024:2023 - код 44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини; код НК 031:2024 - код Р9099 - … Імплантовані протезні пристосування – інше)

    Ім'я:
    Валентина Сушко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503157072 ЄДРПОУ:
    02012007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 17:02

    Прийом пропозицій
    21 серп. 17:02 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 066 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-011831-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015: 33183100 -7 Ортопедичні імплантати) (Засіб для заміщення синовіальної рідини (код НК 024:2023 - код 44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини; код НК 031:2024 - код Р9099 - … Імплантовані протезні пристосування – інше)

    Ім'я:
    Валентина Сушко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503157072 ЄДРПОУ:
    02012007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:29

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:29 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 005 358,88 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-011469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015: 33183100 -7 Ортопедичні імплантати) (Імплантат ін’єкційний на основі стабілізованої гіалуронової кислоти (код НК 024:2023 - код 44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини; код НК 031:2024 - … код Р9099 - Імплантовані протезні пристосування – інше

    Ім'я:
    Валентина Сушко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503157072 ЄДРПОУ:
    02012007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:06

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:06 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    836 384,11 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-010371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний … ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)

    Ім'я:
    Пантолік Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577047131 ЄДРПОУ:
    02003563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 15:41

    Прийом пропозицій
    19 серп. 15:41 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 481 417,76 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-23-009998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гранули штучної кістки (ДК 021:2015 "33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму")

    Ім'я:
    Тетяна Данильченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:58

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:58 – 3 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    117 399,24 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-009796-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ортопедичні імплантати

    Ім'я:
    Михайло СИДОРОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577251953 ЄДРПОУ:
    31941614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:37

    Прийом пропозицій
    20 лип. 16:37 – 28 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    348 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-010225-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код за ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: НК 024:2023 - 58340 Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса, 55851 Стерильний гнучкий кістковий стрижень

    Ім'я:
    Ольга Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977411464 ЄДРПОУ:
    02004674
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:53

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:53 – 27 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    535 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-003925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглобу без цементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)

    Ім'я:
    Пантолік Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577047131 ЄДРПОУ:
    02003563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 11:41

    Прийом пропозицій
    17 лип. 11:41 – 27 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 646 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-010009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглобу без цементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)

    Ім'я:
    Пантолік Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577047131 ЄДРПОУ:
    02003563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 16:32

    Прийом пропозицій
    7 лип. 16:32 – 16 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 646 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-002623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015-33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій (Artro-Patch (Артро-Пач) Імплантат ін’єкційний на основі стабілізованої гіалуронової кислоти 30mg/ml (мг/мл), 3 ml (мл) у попередньо наповненому шприці, стерильно або еквівалент ( НК 024:2023: 44757 — Засіб для заміщення … синовіальної рідини; НК 031:2024- P9099 ІМПЛАНТОВАНІ ПРОТЕЗНІ ПРИСТОСУВАННЯ – ІНШЕ)

    Ім'я:
    Томашівська Людмила Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:
    14321771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 10:39

    Прийом пропозицій
    26 черв. 10:39 – 6 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    67 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-10-005430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Анкери, фіксатори – 6 найменувань

    Ім'я:
    Авраменко Світлана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508574483 ЄДРПОУ:
    02012007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 черв. 12:24

    Прийом пропозицій
    10 черв. 12:24 – 18 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    4 462 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-10-004049-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект фіксаторів для пластики ПХЗ

    Ім'я:
    Авраменко Світлана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508574483 ЄДРПОУ:
    02012007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 черв. 11:27

    Прийом пропозицій
    10 черв. 11:27 – 18 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    4 952 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-29-007118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, 33183100-7 Ортопедичні імплантати (44757 Засіб для заміщення синовіальної рідини/ P9099 ІМПЛАНТОВАНІ ПРОТЕЗНІ ПРИСТОСУВАННЯ – ІНШЕ)

    Ім'я:
    Андрій Дядічкін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487258212 Веб сайт:
    https://vmkc-pr.mil.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08199969
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 трав. 14:44

    Прийом пропозицій
    29 трав. 14:44 – 8 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    3 800 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-26-007056-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ортопедичні імплантати

    Ім'я:
    Юлія Бессарабчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955228120 ЄДРПОУ:
    02775165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 трав. 13:02

    Прийом пропозицій
    26 трав. 13:02 – 3 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    146 100,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-15-011121-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ортопедичні імплантати (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму) (НК 024:2023: 42354 Імплантат трансгінгівальний; 47807 Тримач ортопедичного імплантату/пробного імплантату; 61646 Аналог гвинта абатмента дентального протеза/імплантату; НК … 031:2024: P01020101 Дентальні імпланти; P01020180 Дентальні імпланти – аксесуари)

    Ім'я:
    Юлія Сич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462238170 Веб сайт:
    http://www.zub.ch.ua
    ЄДРПОУ:
    05480625
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 15:38

    Прийом пропозицій
    15 трав. 15:38 – 24 трав. 16:00
    Очікувана вартість

    400 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-11-007164-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Комплект для ендопротезування кульшового суглоба безцементного типу фіксації з парою тертя метал-поліетилен, ендопротез колінного суглоба цементного типу фіксації)

    Ім'я:
    Пантолік Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577047131 ЄДРПОУ:
    02003563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 трав. 13:38

    Прийом пропозицій
    11 трав. 13:38 – 20 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 670 286,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-14-008694-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ортопедичні імплантати

    Ім'я:
    Михайло СИДОРОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577251953 ЄДРПОУ:
    31941614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 15:27

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 15:27 – 22 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    202 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-09-007832-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Ортопедичні імплантати ( код НК 024:2023 – 45062 – Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин, код НК 024:2023 – 47030 - Штучні зв’язки, код ДК 021:2015 - 33183100-7 - Ортопедичні імплантати) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33180000-5 - Апаратура для підтримування … фізіологічних функцій організму

    Ім'я:
    Тетяна Кафеджі
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984166675 ЄДРПОУ:
    07931813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 квіт. 14:19

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 00:00 – 18 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 349 267,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-08-009351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Ендопротез кульшового суглобу типу Мюллера цементної фіксації; тотальний ендопротез колінного суглобу цементної фіксації з ротаційною тібіальною платформою; тотальний ендопротез … колінного суглобу цементної фіксації; ендопротез кульшового суглобу безцементного типу фіксації з подвійною мобільністю; ендопротез кульшового суглобу безцементного типу фіксації з подвійною мобільністю з керамічною голівкою; біполярний протез кульшового суглобу цементної фіксації; ендопротез кульшового суглобу цементного типу фіксації з подвійною мобільністю)

    Ім'я:
    Бабай Наталія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0577050223 ЄДРПОУ:
    02003563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 квіт. 14:42

    Прийом пропозицій
    8 квіт. 14:42 – 17 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    20 596 166,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 10 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro