Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33182300-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)
Оголошено31 серп. 16:04
Прийом пропозицій31 серп. 16:04 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає балон для предилятації, - 1 штука)
Оголошено28 серп. 16:41
Прийом пропозицій28 серп. 16:41 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-007483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Стент для великих судин в комплекті з балоном)
Оголошено28 серп. 14:30
Прийом пропозицій28 серп. 14:30 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-06-005635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає інтродюсер, - 1 штука)
Оголошено6 серп. 12:56
Прийом пропозицій6 серп. 12:56 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість1 297 460,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-006189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Інтракраніальний стент для церебральних аневризм із широкою шийкою)
Оголошено6 лип. 14:24
Прийом пропозицій6 лип. 14:24 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість17 774 705,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає інтродюсер, - 1 штука)
Оголошено3 лип. 18:01
Прийом пропозицій3 лип. 18:01 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість564 574,06 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-011433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає стент-систему каротидну, - 1 штука, Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає кошик-ловушку для захисту від емболії, - 1 штука)
Оголошено26 черв. 17:53
Прийом пропозицій26 черв. 17:53 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість18 548 544,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-012432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Пристрій для екстракції тромбів з мозкових артерій)
Оголошено22 черв. 16:50
Прийом пропозицій22 черв. 16:50 – 3 лип. 10:00Очікувана вартість241 841 478,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-004787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає стент-систему каротидну, - 1 штука, Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає кошик-ловушку для захисту від емболії, - 1 штука)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено28 трав. 11:51
Прийом пропозицій28 трав. 11:51 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість18 548 544,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-17-009620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні вироби для нейроінтервенційних втручань (ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, номенклатура - 33182300-2 - Апаратура для серцево-судинної хірургії)
Оголошено17 груд. 2025 12:19
Прийом пропозицій17 груд. 2025 12:19 – 25 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість357 579,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-13-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)
Оголошено13 лист. 2025 12:41
Прийом пропозицій13 лист. 2025 12:41 – 21 лист. 2025 10:00Очікувана вартість1 354 788,82 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-11-014183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає балон для предилятації, - 1 штука)
Оголошено11 лист. 2025 15:54
Прийом пропозицій11 лист. 2025 15:54 – 19 лист. 2025 10:00Очікувана вартість652 288,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-30-012171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Пристрій для екстракції тромбів з мозкових артерій)
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено30 жовт. 2025 16:38
Прийом пропозицій30 жовт. 2025 16:38 – 7 лист. 2025 10:00Очікувана вартість24 658 719,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-10-013510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Пристрій для екстракції тромбів з мозкових артерій)
Оголошено10 жовт. 2025 17:59
Прийом пропозицій10 жовт. 2025 17:59 – 20 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість5 601 241,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-09-010606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)
Оголошено9 жовт. 2025 14:54
Прийом пропозицій9 жовт. 2025 14:54 – 17 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість1 129 044,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-08-013533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Інтракраніальний стент для церебральних аневризм із широкою шийкою)
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено8 жовт. 2025 16:36
Прийом пропозицій8 жовт. 2025 16:36 – 16 жовт. 2025 16:01Очікувана вартість263 463,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-08-006025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає балон для предилятації, - 1 штука)
Оголошено8 жовт. 2025 12:16
Прийом пропозицій8 жовт. 2025 12:16 – 16 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість652 288,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-07-012000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає стент-систему каротидну, - 1 штука, Медичний виріб для стентування сонних артерій, який включає кошик-ловушку для захисту від емболії, - 1 штука)
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено7 жовт. 2025 16:10
Прийом пропозицій7 жовт. 2025 16:10 – 15 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість12 936 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-01-008828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтент-графт ендоваскулярний для дуги аорти для гібридних операцій (ДК 021:2015 –33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, НК 024:2023 – 62573 Стент-графт ендоваскулярний для дуги аорти)
Ім'я:Федорович Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 Веб сайт: ЄДРПОУ:44496574Оголошено1 жовт. 2025 15:16
Прийом пропозицій1 жовт. 2025 15:16 – 9 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість599 999,29 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-25-011070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Спіральна система для усунення дефекту відкритого артеріального протоку)
Ім'я:Катерина НекрасоваE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено26 вер. 2025 17:48
Прийом пропозицій26 вер. 2025 17:48 – 6 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість2 760 000,00 грн
без ПДВЗавершена